Jump to content

Lt. McCarthy


Sniper
 Share

Lt. McCarthy  

2 members have voted

 1. 1. Bol Lt. Alex McCarthy naozaj zradcom?

  • Konal správne, chcel rýchle spojenectvo s Vasudanmi
   0
  • Nekonal správne, mal upovedomiť GTA o svojich plánoch
   0
  • Myslel to dobre, ale nesprávne praktikoval
   2
  • Neviem posúdiť
   0


Recommended Posts

Anketa skopírovaná zo starého FS Fóra

 

Poručík Alex McCarthy, ktorý s niekoľkými ďalšími pilotmi ukradol prototypy zbraní Avenger, bol u GTA vyhlásený za zradcu.

 

Obrázok

Napriek tomu nemožno predpokladať, že by McCarthy mal pravdepodobne zlé úmysly. Počas misie Avenging Angels, keď sa McCarthy mal zajať, jeden z jeho pilotov doslova povedal "Don't you understand what happened at Ross 128?" (Nerozumiete čo sa stalo pri Ross 128?)

McCarthy a jeho ľudia správne predpokladali, že Shivanský útok na stanicu Riviera v systéme Ross 128 bol len predzvesťou oveľa horšieho konfliktu ako bola T-V vojna a rozhodli sa spolupracovať s Vasudanmi a prípadne sa pokúsiť odvrátiť hroziace nebezpečenstvo prichádzajúcej Shivanskej flotily.

 

Napíšte aj čo ste hlasovali.

Link to comment
Share on other sites

 • Replies 14
 • Created
 • Last Reply

Top Posters In This Topic

 • Sniper

  6

 • Ignatius

  2

 • Darkman

  2

 • VERTi60

  2

Iróniou je to, že McCarthyho potrestala GTA skôr než by sa dalo uvažovať či jeho konanie bolo správne alebo nie. Dožil sa vôbec McCarthy novej GTVA?

Link to comment
Share on other sites

To neviem, v FS2 sa o McCarthym zmieňujú iba veľmi okrajovo, je iba spomínané že o jeho zrade sa učili na akadémii a to je asi tak všetko.

Link to comment
Share on other sites

Porucik McCarthy byl jen obycejny zradce, po zajmuti byl postaven pred vojensky soud a doufam ze i popraven, protoze z vojenskeho hlediska zradil celou Zemi

Podle me je uplne jedno ze predpokladal co se stalo v systemu Ross 128, podle me nebyl jediny kdo si to myslel, ale nikdo jiny nezbehl, pokud nepocitame jeho stihaci perut, kazdopadne tito Pozemstani byli jen obycejni zradci a nalozilo se s nimy po pravu

Link to comment
Share on other sites

 • 1 month later...

Technicky bol zradcom, nech bol jeho úmysel dobrý alebo nie. Ak naozaj chcel spoluprácu s Vasudanmi, spôsob akým postupoval bol naozaj viac ako nešťastný...

Link to comment
Share on other sites

Že ako - tož máme to doma, kedysi dávno som to prešiel, len už som si niektoré veci moc nepamätal, preto som sa nezapájal... :) Teraz som to nahodil a oživujem spomienky :lol:

 

Ako skončil neviem, buď to neuvádzali alebo som nepostrehol. V každom prípade mal ísť pred súd, takže zrejme bol aj odsúdený a ako zradca popravený, ktovie.

Link to comment
Share on other sites

No tak dúfam že spomienky oživuješ poctivo :lol:

 

Myslím že v nejakom debriefingu bolo písané že bol postavený pred súd (ako inak) ale ďalej už o ňom tuším nepísali. A zdá sa mi že aj v FS2 bola o ňom nejaká zmienka, veľmi nepatrná, a tuším sa o ňom vyjadrovali v minulom čase takže živý už asi nebol :)

Link to comment
Share on other sites

Zmienka vo FS2 bola len ked si nastupoval k Suicide Kings. A to v suvislosti, ze boli zalozeny ked do sluzby vstupila valkyra a ze jedna z ich prvych misii bolo zatknutie McCarthyho.

+Zmienka o tom, ze sme vsetci studovali McCarthyho sud v skole => bol sudeny.

Link to comment
Share on other sites

Cool. Ja ju hrám teraz, teda hral som ju pred mesiacom, som niekde v prvej tretine :lol: Ale teraz je málo času.

Link to comment
Share on other sites

Ja by som si velmi rad zahral....akurat u mna neni mozne hrat jednotku...a ked si zahrajem dvojku....tak mi je az luto, ze nemozem hrat od zaciatku :lol: Preto radsej nehram

Link to comment
Share on other sites

 • 2 years later...

No, co se týče toho co nám dal volition, tak se moc nepředvedl, a měl to udělat o hodně líp, nebo radši vůbec.

 

Co se týče tvorby hráčů, tak si přehrajte Derelict a Into the halls ov Valhalla, kde se znova objevuje. Vezmu-li tyto kampaně jako oficiální pokračování (Myslím si že si to zaslouží, lepší jsem nehrál, konkurovat jim mohla pouze SYNC), tak si tou zradou vlastně pomohl :lol: Ale nakonec ho to od smrti nezachránilo.

Link to comment
Share on other sites

 Share


×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Additional information you can see at Privacy Policy