Skočiť na obsah

wav to mp3


Sniper

Odporúčané príspevky

Aký používate software pre konverziu wav do mp3 súborov? Ja mám Audio Catalyst 2.1 ale už som s ním nespokojný, okrem toho na konci každej mp3 to nejako divne piskne a neviem sa toho zbaviť :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Odpovedí 12
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • Sniper

    3

  • RoSo

    2

  • cizy

    1

  • Einstein

    1

Top prispievatelia v tejto téme

Neviem, ale asi som blbý, keďže neprišiel som na to ako sa tam konvertuje do mp3. Chcelo to iba grabovať (mal som však stiahnutú verziu už ani neviem z akej stránky).

 

Skúsil som AudioGrabber, hoci som si musel Lame Codec nájsť na nete, ale teraz som spokojný. AG vyzerá byť vylepšenou verziou Audio Catalystu a má viac možností. Ale bez toho Lame Codecu by mi bol k ničomu (mp3 max 56 kbit).

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

dBpowerAmp Music Converter

 

Nearly every audio type is supported, including MP3, MP4, Windows Media Audio (WMA), OGG Vorbis, AAC, Monkey's Audio, and FLAC (with optional installs from Codec Central).

http://www.download.com/3000-2140_4-10042534.html

 

Dostal som sa knemu ked som editoval do OFP. Nemal som dovod skusat dalej.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...
  • Pred 4 týždňami...

Ja si pamätám ešte na ... neviem ako sa to volalo... MP3 Encoder? Neviem. Bol to veľmi jednoduchý program na konvertovanie wav do mp3, používali sme to ešte na 486 a konvertovalo to niekoľko minút :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...

na take konverzie mi stacil konverter od Nera (je sucast Nero Burning ROM) alebo Creative (je sucast Creative MediaSource).

 

inak Belight je celkom obstojny, dokaze konvertovat aj AAC, AC3, Wav, MP3, OGG, SPEEX... a pre puritanov: je free :)

 

inak ako editor sa mi najviac paci GoldWave 5 (dokaze aj davkovo konvertovat) :lol:

 

no a ak kopirujem AudioCD, tak priamo vo WMP do WMA VBR :)

 

alebo do mojho MP3 prehravaca kovnertujem Wav do OGG pomocou oggdropXPd

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov