Skočiť na obsah

Fonty


wysky

Odporúčané príspevky

Témička venovaná problematike fontov, ktoré sa používajú v jednotlivých softvéroch. Pevne verím, že niečo podobné tu nie je.

 

Osobne mám teraz jeden problémik, mám v PC jeden návrh webstránky grafičky, ktorý je potrebné realizovať a urobiť z toho jeden funkcny web. Je tam jeden problemik. Navrh urobila v MacIntosi a pouzila jeden krasny font zvany Zapsyno. Nieco podobne by malo byt aj vo Windowse. Pozna niekto suvislosti? Aky font vo Windowse mu odpoveda?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Odpovedí 6
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • wysky

    3

  • weirdo

    2

  • Sniper

    1

  • Poison Ivy

    1

Najaktívnejšie dni

Top prispievatelia v tejto téme

Tak predsa len to je ZAPFIN. Zle som ju rozumel. Hladal som zapsin a ten mi nenasiel.

Vdaka, su tam ale dost prehnane ceny. Nasiel som aj stranku, kde sa daju stiahnut. Hm, ale ani zapfin tam nemaju... :lol:

Kontaktol som znameho, robi grafiku, nieco podobne pohlada.

 

Tu je ten font.

 

Zapfin

 

Tak sa zial nezadarilo. Vsetky tie zapfiny su platene. Musime pouzit iny pristup.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

Zapfin

 

Tak sa zial nezadarilo. Vsetky tie zapfiny su platene. Musime pouzit iny pristup.

ak sa nemylim, tak vo Photosope sa font nemusi zmenit, pokial neprepisujes texty .. takze ak ich do navrhu napisala ona (co predpokladam), nemal by byt problem .. alebo sa mylim?
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Zial aj Photoshop ti zmeni font. Pokial sa to neda nejakou funkciou vypnut. Ak si nacitas nejaky projekt a su tam texty vo fonte, ktory nemas, ponukne ti na prepis iny.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov