Skočiť na obsah

Extraliga - Dukla TN


Sniper

Odporúčané príspevky

Fanklub:16. Čo hovoríš na album Tomáša Bezdedu ?

A.K. :Keď ho stretnem tak ho dobijem tie jeho pesničky ma pekne vytáčajú

Fanklub:20. Ja budem stručný , chcem sa Andreja opýtať, že či má kde spať, ja viem je to divná otázka. Kamarát ma poprosil aby som sa to spýtal že nechce vyzerať ako teploš no tak sa to pýtam ja, o mne aj tak všetci vedia že som divný. Ďakujem .

A.K. :Minula sa Vám indulóna, keď sa už na mňa pýtate???

Fanklub:24. Andy, uprednostňuješ sex pred zápasom, po zápase, alebo aj aj ???

A.K. :Radšej pred zápasom, lebo na zápase si niekedy užijem sex, keď ma tréner doj..., takže po zápase na sex už nemám ani chuť, ale inak aj aj.

:lol: :) :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 týždňami...
  • Odpovedí 154
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • Sniper

    46

  • Ignatius

    28

  • tomba

    25

  • tomassi

    16

Top prispievatelia v tejto téme

Starec nebyť tejto témy tak aj zabudnem že by mala začať extraliga. Od posledného divného finále som akosi zanevrel na hokej a ani ma to netankuje.

Keby chorche nedostal ban možno by tu čosi napísal :lol: ale aj tomassi čoskoro príde :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tak to skusim trochu rozduchat,novinky z kuchyne Dukly:

 

Petovi Barinkovi,ktoremu hladali iny extraligovy klub,nasli Nove Zamky...

Zacnu sa predavat listky aj cez Ticketportal a tak uz nebudem nikdy cakavat na listky na finale od polnoci 10 hodin,kym otvoria pokladnicu...

A najdolezitejsia sprava pre Duklakov - Marusin ukoncil aktivnu cinnost,co si v Trencine vysvetlujeme ako ze uz je po finale dost zahojeny, a vracia sa Lauff,co zas vysvetluje,preco je rozpocet Slovana taky vysoky...

 

Bavime sa hokejom,ja sa zajtra idem pobavit na Sechnom :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Barinka sa nezmestil do kadra, tak mu chceli najst extraligovy klu,kde by sa dobre rozohral a pripadne v januari by ho stiahli domov na play off...Nasli mu NewCastle :lol:

 

Marusin je ta hviezda s rontgenovymi ockami,co vo finale v 3. zapase v Trencine uznala Slovanu gol,ktory nevidel videorozhodca a ani nikto iny pri TV obrazovkach...

 

A ano,je to ten isty Lauff,a aj teni isty Lauff,ktory riesi situaciu,ked Hossa prenika cez 3 Slovanistov a vsetci traja ho brania zubami-nechtami,tak odpiska nedovolene branenie - a posle na trestnu lavicu Hossu...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

Dukla Trenčín - HKm Zvolen 4:3 po samostatných nájazdoch

Góly: 17. Húževka (Čacho, Hanzal), 22. Kollár (Čacho, Křetinský), 38. Hanzal (Malinský, Húževka) - 19. Kopecký (Klouda, Paciga), 32. Čierny (Jurík), 57. Turek (Krayzel, Babka)

 

Zostavy:

Trenčín: Hála - Homer, Křetinský, Fatyka, Urban, Bobček, Malinský, Osina - Hanzal, Húževka, Čacho - Poljaček, A. Kollár, V. Nemec - Marek Haščák, Kóňa, Kútny - Radulay, Trochta, Baláž

Zvolen: Kostúr - Babka, Štork, L. Čierny, P. Frühauf, Cebák, Dlouhý, Juraško, Ondruška - Cibuľa, F. Turek, Krayzel - J. Kopecký, Klouda, Paciga - J. Čierny, Škvaridlo, L. Jurík - Michal Chovan, Kubenko, Macejka

 

Kto videl tento zápas nemusí lutovať

myslím však, že za prehru po predĺžení by mal byť 1bod, lebo predĺženie bolo v porovnaní so zápasom slabučké

škoda však, že návšteva bola slabučká

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Škoda, že v závere to neudržali, ale pred TV sa nám akosi už tradične moc nedarí. Nič to, 2 body sú 2 body.

 

Čo sa týka tých prehier po 3. tretine tak za prehru po predĺžení by som nedal nič, ale po trestných strieľaniach by som dal 1 bod.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

Ako ste si vsimli, extraligovej Dukle sa dari aj v tejto novej sezone. Z desiatich zapasov este neokusila trpkost prehry. Som zvedava, ako dlho bude trvat este tato snura. Dukla je snad najhokejovejsim mestom na Slovensku. Za vsetko hovoria i nase hviezdy, ktorych bolo v Trencine vychovanych snad najviac...Hned "velky" utok - Demitra, Hossa, Gaborik, ale aj dalsi - Marcel Hossa, Meszaros, Radivojevic, Chara, Lintner, Hlinka...Budem teda strasne rada, ked uvidim tento tim aj v lige Majstrov :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

Aký máte názor na výkony Dukly v druhej a tretej šestine súťaže? Je to na zaplakanie, včera keď som zapol PC a 10 minút pred koncom sme s Mikulášmi prehrávali 1:2 myslel som že na hokejportali majú nejakä chybu. Ale potom sme museli zrejme dosť zatlačiť keďže sme to napokon otočili.

Ale aj tak, v posledných niekoľkých týždňoch je to veľmi slabé. Stavjaňa ešte trénuje?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Bryndziari nám robili odjakživa problém - proste ich štýl hry nám nesedí. Dnes s Popradom bolo vidno, že sú akísi strnulí a unavení po včerajšku... Ale perfekne to roztočili tesne pred koncom a dokázali vyhrať. A dostal ma výkon Šimonoviča - presne do polke hry sme dali iba TRI strely na jeho bránu a z toho boli DVA góly... :lol:

 

Áno, Tondo ešte trénuje, prečo by aj nie? Veď sme na druhom mieste v tabuľke... Za daného stavu by netrénoval snáď iba v Nitre... :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

To je jednoduche,prva sestina bola fantasticka,druhu sestinu mali naprsane do nosa a tretiu sestinu su v hernej krize...Ale ako som uz napisal,kriza v novembri je uplne bezna a typicka,ziaden strach...A je potesitelne,ze ked sa nedari herne,tak nastupuje to trencianske bojovne srdiecko a ked sa neda uhrat,musi sa to aspon ubojovat...a ked sa prida aj stasticko,tak v tejto krize ani moc Dukla bodovo nestrati...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Teda Axel,cestujes si za frajerkou a nevidis tombu v televizore :lol:

No,v poprade teda bolo horuco...Nulova organizacia a ochrana cudzich fanusikov(dost mozne na prikaz zhora),obojstranne nadavky,za prihliadania Mestskej policie lupezne prepadnutie a dokopanie nasej fanusicky(!!!),ktorej nezobrali sal,ale penazenku s dokladmi,hadzanie kamenov po nasom autobuse...Ale hlavne je,ze my,fanusikovia Dukly,sme boli ti najhorsi... (za co si to dennik Sport dneska zlizne)...Neskutocny primitivizmus v Poprade,ale cesta tam aj spat bola fajn a na zeleznicnej stanici v Kralovanoch na nas tak skoro nezabudnu :)

 

A uz sa tesim na 6.januara - domaca odveta s Popradom...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 6 rokmi...
Vo veku 75 rokov zomrel člen siene slávy Jaroslav Walter

 

BRATISLAVA. Vo veku 75 rokov zomrel v piatok v Bratislave člen Siene slávy slovenského hokeja Jaroslav Walter. Informáciu priniesol web Slovenského zväzu ľadového hokeja.

 

Čítajte viac: http://sport.sme.sk/c/7245189/vo-veku-75-rokov-zomrel-clen-siene-slavy-jaroslav-walter.html#ixzz35D2NaZxU

 

 

Tréner, ktorý položil základy budúcich úspechov Dukly. Pamätám si ho ešte z útleho detstva. R.I.P.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 rokmi...

Ja neviem co sa deje s tym klubom.

 

http://www.livescore.in/sk/tabulka/E5HceaA4/CbGDsXDi/#table;overall

 

Sestrin syn za nich hral ako ziak a bol najlepsi. Hraval aj za starsich.

 

Vlastne oni maju dvadsat rokov.  Tomu chalanovi skoncila sezona v 4.tej svedskej lige(prehrali v PO).  Sledoval som ho denne. Z nich ,ale synovec bol o rok mladsii - Koys - neviem ako hra -ale Martinu sa dari.   Ine mena? ja mena poznam ci ked si precitam viem. Ine mena ci hraju hokej asi dve.

 

Ja len poznamka- asi nemakali dost.  Nechcelo sa ci to nepochopili. Najlepsi moze byt len jeden, ci malo a preto musis makat.

 

.----------

Dukla Trencin - maju tam 4roch slovanistov? A prehraju so Skalicov a Detvou? Premna za mna - prial by som im vypadnutie.

 

Ja som ich sledoval aj videl. Oni mali aspon desat sikovnych deti. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov