Ryan Giggs Zverejnené 23. Február, 2009 Zverejnené 23. Február, 2009 No, hrali v 10-tich, takže veľa toho nemohli urobiť. Navyše 2. gol bola chyba Valdeza.
bobsapp Zverejnené 23. Február, 2009 Zverejnené 23. Február, 2009 No góly zväčša padajú po chybách :lol:
Ryan Giggs Zverejnené 23. Február, 2009 Zverejnené 23. Február, 2009 No hej, ale nie po takych hrôzostrašnych. Tym som chcel povedať, že nebyť tej chyby, tak by zrejme neprehrali.
wysky Zverejnené 1. Marec, 2009 Zverejnené 1. Marec, 2009 Hm, zapasy Barci sledujem každy tyždeň a obavam sa, že tuto sezonu nebudu mať supera ani v LM. To čo predvadzaju zapas čo zapas je neskutočne. Atletico Madrid - FC Barcelona 4:3... No nebude to az take horuce s tymi supermi. :lol:
Ryan Giggs Zverejnené 2. Marec, 2009 Zverejnené 2. Marec, 2009 Ten zapas som pozeral a bolo to veľmi vyrovnane, aj keď Atletico (hrali vyborne) dalo ešte 2 goly (neuznane pre ofsajd). Pri jednom 2-metrovom neofsajde videl ofsajd len čiarovy. Bol to futbal hore-dole s kopou šanci.
wysky Zverejnené 5. Marec, 2009 Zverejnené 5. Marec, 2009 Barca už nevyhrala štvrtý zápas po sebe. Včera len 1:1 na Mallorce
Ryan Giggs Zverejnené 8. Marec, 2009 Zverejnené 8. Marec, 2009 Barca späť na viťaznej vlne. Zato Real mal obrovske šťastie, že ziskal doma aspoň bod s Atleticom. Vynikajuci zapas, no nepamätam sa, či som niekedy videl toľko (asi 8-10) zahodenych 1000000 %-nych šanci ako malo Atletico. Niečo neskutočne! Len Aguero šiel 4x! sam na Casillasa, ďalej tyčka Forlana, Asunsao z 5-ky netrafil prazdnu branu atd. Real sice tiež mal šance, no ani jednu podobnu supertutovku.
Ryan Giggs Zverejnené 16. Marec, 2009 Zverejnené 16. Marec, 2009 Nič nove v Španielsku. Barca aj Real viťazne, stale rozdiel 6 bodov.
bobsapp Zverejnené 16. Marec, 2009 Zverejnené 16. Marec, 2009 reds 0 Bilbau 5. Čo sa šetrili? :lol: čítam že aj Kelemen schytal 5 už v prvom polčase 6 bodov nie je veľa, keďže Real hrá s FC doma
Ryan Giggs Zverejnené 16. Marec, 2009 Zverejnené 16. Marec, 2009 Nebodaj si mysliš, že Real doma vyhra?! :lol:
bobsapp Zverejnené 16. Marec, 2009 Zverejnené 16. Marec, 2009 Nebodaj si si myslel že Reds dajú v Manchestri 4 góly?Stalo sa, futbal je kur va . :lol: . Barca chytí fazónu akú mala s pred pár zápasov dozadu a je to. :)
Ryan Giggs Zverejnené 22. Marec, 2009 Zverejnené 22. Marec, 2009 60. minuta zapasu Barca - Malaga a je 6:0. Predvadzaju neskutočny futbal, akoby hrali proti žiakom. A to je Malaga v tejto sezone na 6. mieste, čiže žiadne ľahke susto pre superov.
Ryan Giggs Zverejnené 20. Apríl, 2009 Zverejnené 20. Apríl, 2009 Barca zase vyhrala. Krača istym krokom k titulu, aj k viťazstvu v LM. Niekto tu predtym hovoril o krize?
bobsapp Zverejnené 23. Apríl, 2009 Zverejnené 23. Apríl, 2009 Real otáčal v zápase s Getafe a získal potrebné body.- v závere Pepe :lol: Tí hráči musia mať nervy fakt napnuté jak struny. Uvidíme aký bude dištanc Na ďaľšie zaváhanie Barcelony sa čaká, keďže FC znova suverénne.
aljak63 Zverejnené 26. Apríl, 2009 Zverejnené 26. Apríl, 2009 Akože henten Pepe z Realu je riadne zviera, to nechápem čo chcel dokázať tou zákernosťou v zápase s Getafe. 10 zápasový dištanc je pekný trest, aspoň sa naučí slušne správať! Nikdy som ho nemal rád, ani jeho ani Real ... a po tomto zákernom čine ho už vážne nemusím! Sa ukázal - totálny IDIOT! ...::: VIDEO :::...
Tom182 Zverejnené 26. Apríl, 2009 Zverejnené 26. Apríl, 2009 vzdy som tvrdil ze pepe je debil, mylil som sa debil je slabe slovo
bobsapp Zverejnené 26. Apríl, 2009 Zverejnené 26. Apríl, 2009 Praskli mu nervy. Škoda, bude chýbať. juchú Barca zaváhala.teraz treba vyhrať nad Sevillou a udržať sa v kontakte.
Ryan Giggs Zverejnené 27. Apríl, 2009 Zverejnené 27. Apríl, 2009 V neďeľu El Clasico, tam sa rozhodne či Barca titul ziska, alebo sa Real približi na rozdiel bodu. Ak Barca neprehra, bude mať 4 (remiza), resp. 7 bodovy naskok a to už bude 4 kola pred koncom rozhodujuci naskok. Real musi vyhrať, ak chce živiť šancu.
bobsapp Zverejnené 28. Apríl, 2009 Zverejnené 28. Apríl, 2009 Uvidíme ako to bude po tomto zápase, ale keďže v štyroch posledných kolách majú Real aj Barca troch rovnakých súperov, zrejme rozhodne ich vzájomný duel. btw: Real v šlágri kola zdolal Sevillu 4:2 ....Raul 3 kúsky
tomassi Zverejnené 2. Máj, 2009 Autor Zverejnené 2. Máj, 2009 kto si myslel, že dnes utŕžili najväčšiu hanbu naši hokejisti,tak sa hlboko mýlito čo sa odohralo na Santiago Bernabéu sa vpíše do dejín hanby :lol: :) :)
nutrinka Zverejnené 2. Máj, 2009 Zverejnené 2. Máj, 2009 ale zápas to bol skutočne prekrásny /teda skôr barca hrala parádne/, len po štvrtom góle sa mi už ani skákať nechcelo :lol: a titul je dá sa povedať vo vrecku :)
bobsapp Zverejnené 2. Máj, 2009 Zverejnené 2. Máj, 2009 Neviem či lutovať, že som nepozeral :lol:O titule je rozhodnuté.Giggs, možeš si hovoriť čo chceš, ale to čo spravila CHL na Nou Campe je jediná správna vec.Real sa mal nechať inšpirovať
phersu Zverejnené 3. Máj, 2009 Zverejnené 3. Máj, 2009 paradicka vcerajsi zapas. balet bol totalne neschopny. to co predvadzala barca bola krasa takto sa ma hrat futbalpred zapasom sme sa este s mamou dohadovali bo tvrdila ze real vyhra :lol:
Ryan Giggs Zverejnené 3. Máj, 2009 Zverejnené 3. Máj, 2009 Giggs, možeš si hovoriť čo chceš, ale to čo spravila CHL na Nou Campe je jediná správna vec. Real sa mal nechať inšpirovaťProblem je ten, že Real nevie a nikdy nebude vedieť hrať (rozumej betonovať) tak ako CHL. Ak si zapas nevidel a nemaš Sport 1 na Nova sport ide zaznam vo štvrtok 21:30. Určite sa to oplati vidieť aj zo zaznamu. Najlepši zapas Barcelony v tejto sezone. Inak Real hral veľmi dobre, žiaľ iba uvodnych 15-20 minut. Potom odpadli.
Odporúčané príspevky