Skočiť na obsah

LFP - Liga de Fútbol Profesional (sezóna 2008/2009)


Odporúčané príspevky

Zverejnené

No, hrali v 10-tich, takže veľa toho nemohli urobiť. Navyše 2. gol bola chyba Valdeza.

  • Odpovedí 67
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • Ryan Giggs

    24

  • bobsapp

    16

  • Stevo98

    8

  • tomassi

    7

Top prispievatelia v tejto téme

Zverejnené

No hej, ale nie po takych hrôzostrašnych. Tym som chcel povedať, že nebyť tej chyby, tak by zrejme neprehrali.

Zverejnené

Hm, zapasy Barci sledujem každy tyždeň a obavam sa, že tuto sezonu nebudu mať supera ani v LM. To čo predvadzaju zapas čo zapas je neskutočne.

Atletico Madrid - FC Barcelona 4:3... No nebude to az take horuce s tymi supermi. :lol:

Zverejnené

Ten zapas som pozeral a bolo to veľmi vyrovnane, aj keď Atletico (hrali vyborne) dalo ešte 2 goly (neuznane pre ofsajd). Pri jednom 2-metrovom neofsajde videl ofsajd len čiarovy. Bol to futbal hore-dole s kopou šanci.

Zverejnené

Barca už nevyhrala štvrtý zápas po sebe. Včera len 1:1 na Mallorce

Zverejnené

Barca späť na viťaznej vlne. Zato Real mal obrovske šťastie, že ziskal doma aspoň bod s Atleticom. Vynikajuci zapas, no nepamätam sa, či som niekedy videl toľko (asi 8-10) zahodenych 1000000 %-nych šanci ako malo Atletico. Niečo neskutočne! Len Aguero šiel 4x! sam na Casillasa, ďalej tyčka Forlana, Asunsao z 5-ky netrafil prazdnu branu atd. Real sice tiež mal šance, no ani jednu podobnu supertutovku.

Zverejnené

Nič nove v Španielsku. Barca aj Real viťazne, stale rozdiel 6 bodov.

Zverejnené

reds 0 Bilbau 5. Čo sa šetrili? :lol:

 

čítam že aj Kelemen schytal 5 už v prvom polčase

 

6 bodov nie je veľa, keďže Real hrá s FC doma

Zverejnené

Nebodaj si mysliš, že Real doma vyhra?! :lol:

Zverejnené

Nebodaj si si myslel že Reds dajú v Manchestri 4 góly?

Stalo sa, futbal je kur va . :lol: . Barca chytí fazónu akú mala s pred pár zápasov dozadu a je to. :)

Zverejnené

60. minuta zapasu Barca - Malaga a je 6:0. Predvadzaju neskutočny futbal, akoby hrali proti žiakom. A to je Malaga v tejto sezone na 6. mieste, čiže žiadne ľahke susto pre superov.

  • Pred 4 týždňami...
Zverejnené

Barca zase vyhrala. Krača istym krokom k titulu, aj k viťazstvu v LM. Niekto tu predtym hovoril o krize?

Zverejnené

Real otáčal v zápase s Getafe a získal potrebné body.

- v závere Pepe :lol: Tí hráči musia mať nervy fakt napnuté jak struny. Uvidíme aký bude dištanc

 

Na ďaľšie zaváhanie Barcelony sa čaká, keďže FC znova suverénne.

Zverejnené

Akože henten Pepe z Realu je riadne zviera, to nechápem čo chcel dokázať tou zákernosťou v zápase s Getafe. 10 zápasový dištanc je pekný trest, aspoň sa naučí slušne správať! Nikdy som ho nemal rád, ani jeho ani Real ... a po tomto zákernom čine ho už vážne nemusím! Sa ukázal - totálny IDIOT!

 

...::: VIDEO :::...

Zverejnené

vzdy som tvrdil ze pepe je debil, mylil som sa debil je slabe slovo

Zverejnené

Praskli mu nervy. Škoda, bude chýbať.

 

juchú Barca zaváhala.

teraz treba vyhrať nad Sevillou a udržať sa v kontakte.

Zverejnené

V neďeľu El Clasico, tam sa rozhodne či Barca titul ziska, alebo sa Real približi na rozdiel bodu. Ak Barca neprehra, bude mať 4 (remiza), resp. 7 bodovy naskok a to už bude 4 kola pred koncom rozhodujuci naskok. Real musi vyhrať, ak chce živiť šancu.

Zverejnené

Uvidíme ako to bude po tomto zápase, ale keďže v štyroch posledných kolách majú Real aj Barca troch rovnakých súperov, zrejme rozhodne ich vzájomný duel.

 

btw: Real v šlágri kola zdolal Sevillu 4:2 ....Raul 3 kúsky

Zverejnené

kto si myslel, že dnes utŕžili najväčšiu hanbu naši hokejisti,

tak sa hlboko mýli

to čo sa odohralo na Santiago Bernabéu

sa vpíše do dejín hanby :lol: :) :)

Zverejnené

ale zápas to bol skutočne prekrásny /teda skôr barca hrala parádne/, len po štvrtom góle sa mi už ani skákať nechcelo :lol:

 

a titul je dá sa povedať vo vrecku :)

Zverejnené

Neviem či lutovať, že som nepozeral :lol:

O titule je rozhodnuté.

Giggs, možeš si hovoriť čo chceš, ale to čo spravila CHL na Nou Campe je jediná správna vec.

Real sa mal nechať inšpirovať

Zverejnené

paradicka vcerajsi zapas. balet bol totalne neschopny. to co predvadzala barca bola krasa takto sa ma hrat futbal

pred zapasom sme sa este s mamou dohadovali bo tvrdila ze real vyhra :lol:

Zverejnené

Giggs, možeš si hovoriť čo chceš, ale to čo spravila CHL na Nou Campe je jediná správna vec.

Real sa mal nechať inšpirovať

Problem je ten, že Real nevie a nikdy nebude vedieť hrať (rozumej betonovať) tak ako CHL. Ak si zapas nevidel a nemaš Sport 1 na Nova sport ide zaznam vo štvrtok 21:30. Určite sa to oplati vidieť aj zo zaznamu. Najlepši zapas Barcelony v tejto sezone.

 

Inak Real hral veľmi dobre, žiaľ iba uvodnych 15-20 minut. Potom odpadli.

Návštevník
Táto téma je teraz zamknutá pre ďalšie odpovede.

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov