Skočiť na obsah

Ligue de Football Professionnel (sezóna 2008/2009)


tomassi

Odporúčané príspevky

  • Pred 2 mesiacmi...
  • Odpovedí 11
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • Ryan Giggs

    5

  • tomassi

    4

  • Stevo98

    3

Top prispievatelia v tejto téme

Včera som si pozrel zapas Ligue 1 Rennes-O. Marseille na Galaxii. Skončilo to 4:4 a bol to fantasticky zapas ako na hojdačke. 3 goly padli v poslednej 10 - minutovke, 2 dokonca v nadstavenom čase. Bol to dobry ťah od Galaxie zaradiť do vysielania zapasy fr. ligy. :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ligue1 veľa ľudí nepozná

som si ju vážil, keď som pozeral prehľady kola na TV5,

ale teraz som si už na istom

inak Shrek skóroval

Caen - Valenciennes 3:1 (3:1)

Góly: 2. Florentin, 22. Savidan, 29. Eluchans - 41. Šebo

 

a Kamenár má vraj ísť do Lille

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

ibva tak mimo reč

Vittek konečne vypadol z toho žebráckeho klubu a zakotvilv OSC Lille

vraj si ho vyhliadli a sledovali vo viacerych zápasoch,

tak dúfajme, že bude pravidelne hrávať a že OSC bude hrať niekedy aj v sobotu o 2100

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

Jeden z mojich najoblubenejsich klubov vobec - Olympique de Marseille hral cez vikend v slagri proti PSG a padlo dovedna 6 golov, bohuzial 4 z nich do siete Marseille a to hrali chlapci doma. Vyhravali sice 2:1, ale nezvladli zaver stretnutia a tak pykali. Minimalne za zmienku vsak stoji fakt, ze taki hraci ako Ben Arfa, Ziani, ci Zubar nehrali vobec a trebars Zenden naskocil na ihrisko az v 82.minute...Chyba Nasri, chyba Ribery, ale Marseille je znama liahen a tak dufam, ze coskoro sa vykonmi k tymto exhracom Marseille priblizia napriklad Cana ci Valbuena, ktory maju velky potencial v strede pola...

 

Ad Vittek...V poslednom zapase v Caen (2:2) sedel iba na lavicke nahradnikov. Sebo za Valenciennes nehral...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dnesne kolo:

 

Caen 1:1 Nice

Grenoble 0:0 Lille

Le Mans 0:2 Auxerre

Monaco 3:1 Nancy

Nantes 1:1 Marseille :lol:

PSG 0:1 Toulouse :)

Sochaux 0:2 Lyon

Valenciennes 0:0 Rennes

St.Ettiene 1:4 Lorient :)

 

Zaujimave je, ze v zapasoch Lille (Vittek) a Valenciennes (Sebo) nepadol gol. Dufam, ze to nie je kvoli "forme" nasich...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...
  • Pred 3 mesiacmi...

Vittek ani neviem po koľkych mesiacoch (rokoch?) konečne predviedol solidnu hru. Sice proti Lyonu (2:0) hral iba 2. polčas, ale za to veľmi dobre. Prvy gol dal a na druhy prihral, navyše mal aj par ďalšich šanci, par krat šancu pripravil spoluhračom. Žeby sa konečne prebral?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 5 týždňami...
Návštevník
Táto téma je teraz zamknutá pre ďalšie odpovede.

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov