Skočiť na obsah

Chodenie naostro


weirdo

Odporúčané príspevky

Teplucko uz skoro je a leto pride zachvilku ... toz tema znie:

 

Chodite v lete naostro?

Risknete aj kratsie sukne, resp. nieco z odvaznejsieho materialu?

Stalo sa vam, ze niekto na to nechtiac prisiel? (neopatrne prehnutie sa, vetrik atd) :lol:

Priznate sa svojmu partnerovi, ze ste naostro, ak ste?

Vzrusuje vas, ak je naostro vas partner?

Vzisla uz z tohoto faktu nejaka eroticka hratka? (verejnost, priroda atd)

+ kazdy nech doda svoj nazor, ak nejaky ma :)

 

Toz ... ja chodim naostro behat. Ked uz niekam seriozne von, tak musim mat volne kratasy, nie obtiahnute gate ... keby sa nahodou moja krv rozhodla, ze pojde tam, kam to v tu chvilu nebude najvhodnejsie :) ... inak predstava, ze je partnerka nadivoko, sa mi dost paci, a v tu chvilu by som nedbal ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Odpovedí 11
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • doll

    2

  • weirdo

    2

  • arwiel

    1

  • Bijou

    1

Top prispievatelia v tejto téme

no naostro nechodim, nemam to rad :)

a s tymi kratasmi volnymi, ja radsej take normalne, pod nimi slipy a ked sa krv rozhodne nazhromazdit, mam istotu ze nebudem stanovat :lol:

nejak osobne ma nevzrusuje ci je babenka naostro, mozno tak nejaka mlada s pruznou a vyholenou..inac sa moc nieje na co pozerat :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

v lete, sem tam aj v zime, zvyknem...je to pohodlnejsie

bezne rano, ked mi pes uz poskakuje okolo postele a dozaduje sa vencenia, popadnem len najblizsie gate, dake tricko a idem s nim von..kto by po ranu myslel na nejake spodne pradlo?

 

ale aj do mesta, ci inde ...

vacsinou pod nohavice, v lete aj pod sukne, ale minisukne naostro neriskujem..zas nemusim na ludi na ulici vytrcat svou nahu prdelku :)

 

preco by som sa partnerovi nepriznala, trochu provokace neuskodi :lol:

 

viem, ze partner v lete chodi casto naostro, ale nakolko sme spolu v lete este nechodili, cerstvo rozidenemu kamaratovi som zas na iste miesta nesahala a neoverovala si, nehrajkala sa s nimi..toto leto to napravim :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ano, sem tam sa postasti ze "zabudnem" na ten kuscok latky...

 

zajtra davam do roboty suknicku, a planujem prist za drahym do labaku naostro.. :) som zvedava kam ma posle ;) ... ci do vedlajsieho skladu, od ktoreho ma kluce iba on :lol: , alebo naspat do mojho kanclu ze mam ist pracovat :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

naostro nechodim, nie je mi pohodlnejsie, ked mam priamy kontakt s riflami :lol:

 

a pri sukniach vzdy!!! mam stastie ze strasne fuka, ja mam lahku tenku suknicku, a potom vyzeram ako Marilyn Monroe a zachranujem co sa da a drzim vsetko, to by ma naostro asi prizabilo :)

 

ak by nefukalo tak by som problem nemala, ale ako vravim, mam s vetrom same "dobre" skusenosti nenaostro...cize asi to neriskujem :) a priatel je cely bez seba ked pofukuje a mam len tanga, cize provokovat sa da jednoducho ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ako som aj napisala, tak som aj dodrzala :lol:

rozdiel, ze drahy bol "vyhecovany" a nemusela som byt ani naostro...ked videl tu suknicku, ktoru stacilo iba nadvihnut, lebo bola lahucka...tak sa neudrzal a bolo mu jedno kde :)

 

tak sme si odskocili na pol hodky... a pokrstili sme aj firmu :) ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 11 mesiacmi...

Keď som sa raz rozhodla ísť bez podprsenky do spoločnosti /najmä kvôli chalanovi, ktorý sa mi páčil/ skončilo to tak, že som v lete po búrke mrzla na autobusovej stanici v nemenovanom meste /nie rodnom/ s veľmi viditeľnými bradavkami :lol:

 

takže bez podprsenky behám len doma / na intráku / v zime aj v spoločnosti...

 

a bez nohavičiek neviem žiť, to si neviem predstaviť... aj po "akte" si ich ihneď obliekam...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

bez hornej časti spodného prádla chodím bez problémov, je mi to veľmi príjemné, slobodáááá :)

 

naostro v lete dole sem-tam, keď sa ide k vode/z vody neriešim, ale len v prípade kraťasov, keďže ja nosím len také širšie hipisácke sukne z jemného materiálu nad kolená, čo nie je celkom vhodný odev na takéto radovánky ;)

 

Priznate sa svojmu partnerovi, ze ste naostro, ak ste?

Vzrusuje vas, ak je naostro vas partner?

Vzisla uz z tohoto faktu nejaka eroticka hratka?

priznám, vzrušuje, stáva sa dosť často v lete, je to veľmi praktické :lol:

 

milujem chodenie bez odevu, ja len čakám, kedy sa mi opäť naskytne voľný byt, aby som sa okamžite mohla povyzliekať a užiť si to se vším všudy (tancovanie, varenie, upratovanie :) ;) ) keď raz budem veľká a budem mať vlastný bejvák inak sa tam ani pohybovať nebudem ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 7 rokmi...

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov