Skočiť na obsah

Sci-fi či fantasy - knihy


game

Odporúčané príspevky

s takouto nadsázkou môžem povedať, že kto sa ako základ aspoň nepokúsil čítať Strugackých a nečítal aspoň Asimova a Clarka, nevie celkom dobre čo je sci fi : )

 

ja patrim do toho klubu :lol:

 

sci-fi ma neuputalo zatial nicim, nejako nemusim vesmir,technika a podobne, ale Wellsov Neviditelny bol skvely :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 mesiacmi...
  • Odpovedí 81
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • chorche

    17

  • game

    10

  • phersu

    9

  • weirdo

    8

Top prispievatelia v tejto téme

Populárne príspevky

ClinGon

cav

Mám oblubenu Karolinu Francovu, citala som poviedku Bludiště, Ariena a Algar Tarch.

Ja som včera od nej dočítala Ariena. Nikdy predtým som o tej ženskej nepočula, ale musím uznať, že píše fest dobre. :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja som včera od nej dočítala Ariena. Nikdy predtým som o tej ženskej nepočula, ale musím uznať, že píše fest dobre. :lol:

 

Arien je zatiaľ naj-naj-naj fantasy kniha, ktorú som čítala...

mimochodom, ako si sa k nemu dostala? ja zháňam od nej Algar Tarch...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Odtiaľto. :lol:

Prednedávnom som si tú tému prechádzala, a tak ma to zaujalo, že som si ju nechala kúpiť na Vianoce. Naozaj veľmi dobré fantasy a veru si skúsim od nej ešte niečo zohnať. Hodila som očkom po tom Algar Tarchu, no ten je všade vypredaný. Našla som len toto. :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Algar Tarch bol skvelý, snáď odvtedy tak milujem modrú farbu, ktorá má v tej knihe významné postavenie... nebola tam tá temnota ako pri Arienovi, ale... po prečítaní som chcela patriť do toho sveta a uctievať bohov toho sveta...

bohužiaľ, kniha je vypredaná už veľmi dlho a keďže neplánujú dotlačok, je týmpádom nezohnateľná... ja som ju mala len požičanú od jednej známej, ktorá ju z rúk nepustí... vie čo robí, mrcha jedna :)

 

Karolina Francová má podľa môjho názoru aj veľmi dobrý štýl písania, zachováva tajomno, čo mi veľmi sympatické... už len tá poviedka Bludiště svojim návom hovorí za všetko :) tú by som mala mať niekde na nejakom CD...

 

po jej knihách by som v budúcnosti ešte veľmi rada siahla, no obávam sa, že Ariena už netromfne žiadna...

 

edit: našla som stránku práve, kde majú aj Algar Tarch... do SR chcú ale 300 korún poštovné :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Karolina Francová má podľa môjho názoru aj veľmi dobrý štýl písania, zachováva tajomno, čo mi veľmi sympatické...

To súhlasím, veľmi dobrý. :) A inak, prekvapilo ma, keď som si o nej hľadala nejaké info, že pôsobí ako právnička...

Nikdy by ma nenapadlo, že právnik bude písať také dobré fantasy. :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 rokmi...

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov