Skočiť na obsah

Kontrafakt - áno či nie?


nufan

Odporúčané príspevky

Mozart je taký moc "sladký"

Pre jemné dámy je Mozart akurát, phersu, a už je aj vedecky dokázané, že jeho muzika lieči, čo sa podľa mojej skromnej mienky o "hudbe" Kontrafaktu povedať nedá. Život nie je len o nadávaní, ničnerobení a kecaní do éteru. Bach má na môj vkus priveľmi zlovestný pohľad; keď sa pozerám na jeho obraz, mám pocit, že mi z jeho urieknutia narastú vlasy na chrbte. Ale jeho hudba je dobrá, kým ju náhodou neskomolí nejaký rapujúci černoch, ako sa stalo pred niekoľkými rokmi, pravdaže.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 mesiacmi...

Kontrafakt co rytmusa by mohli davat zahrat odsudenym na smrt taka pesnicka o skrabajucic c.c.nach alebo chlpatych p.c.ch su uchvatne ako on sam cize absolutne nefkus nechutne jednoducho.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

božeeeeeeeee jaky ste trapny....nemam rad takych ludi ktory pocuju pesnicku a zapamataju s z nej akurat to ze tam hrasili a ten text vobec nepocuvaju .....ach ked to nepocuvate tak neviete acom to je .......tak tu netrepnte bludy..........

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

neodpovedal si, o čom je kontrafakt.

 

a emo nie je o rezaní žíl, to s filozofiou ema nemá absolútne nič. rezanie žíl je pre tých, čo si hovoria emo, ale nemajú ani šajnu o čom to vlastne je.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ta ego-raper z kontrafaktu rapuje v jednej pesnicke jak jeho brat sa nanho vysral ..z jeho frajerkov sa vlacil a ohovaral ho a take veci co sa mu stale vsetko mozne zle v zivote a on este stale zije a rapuje otom aky zivot dokaze byt svina ale netraba sa vzdavat ..... aj rytmus rapuje ze zivot je kruty ale sa nemame vzdavat atd. zivot je boj ;)

 

 

---------------

 

kf ...............ANO :) ;) ;) ;) :) ;) ;) :lol: ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

heh, len ma tak napadlo na margo rapu ako takeho...

50Cent..zaujimalo by ma ci vies o com spieva :lol: .. lebo mam pocit ze Rytmusove skladby su zmysluplnejsie ako Centove :) :) .. co sa textu, a celkovo celeho kontextu tyka...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

celé to hiphopové a rapové čudo by už mohlo odísť do ústrania, už to trvá pridlho

 

celý kontrafakt je o tom, že si chlapci myslia, že sú "iní" keď nadávajú v každej vete ... a puberťáci ich žerú

niečo ako Eminem ... možno to chlapcom pomáha cítiť sa tak svetovo ... :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nepaci sa mi, ako sa tu dve strany biju a snazia sa presadit svoj nazor :lol:

 

ved ked to mam rad, tak ok, mam rad a basta...ked nemam, akceptujem druhych ktori to oblubuju, a nesnazim sa ich presvedcit o opaku...

 

ja neznasam rock, ci nejaky metal...

nemusim ani ludovky...

 

no podte sa so mnou hadat co mozem a co nemozem mat rada :)

 

axel, o hovne to nie je, o hovne je to co sa tu snazis nanutit takymito vyrazmi..

 

 

btw, tymto nedavam najavo ze mam rada hiphop...len proste akceptujem ludi ktorym sa paci...

to ze sa uz tak obliekaju a snazia sa prezentovat ako to co vidia v tv, to je uz o inom...

 

 

ja osobne nemusim tie aljakove prispevky o tom ako miluje vsetko ine len nie Slovensko...

ale to este neznamena, ze ho neznasam..a idem ho presviedcat o opaku...a tisnut proti muru..

akceptujem ho, sice si v duchu myslim svoje :) , ale nevadi mi, rada si precitam jeho prispevky lebo ako cloveka ho na zaklade LEN tejto antipatie brat nemozem

 

sorry aljak ze som si ta vzala do ust ;) respektive zneuzila ako obet...sakra, to uz zacina vyznievat dvojzmyselne ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov