Skočiť na obsah

Kontrafakt - áno či nie?


nufan

Odporúčané príspevky

nufan neviem prečo zrovna toto ťa "donútilo" založiť tému ale nech je sranda :lol:

 

Minule som čítal že Kontrafakt mali nejaký koncert na Luníku IX. Myslím že to je ideálne miesto pre ich koncerty.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja ani neviem čo to je. nedávno som dával do poriadku susedov počítač a mal tam taký brutálny album s názvom Rytmus, to je s Kontrafaktom nejako spojené? "spieval" či rapoval alebo čo to vlastne robil aj o Kontrafakte, ale celé som to nepočúval, maník tam dokola opakoval štyri najznámejšie vulgarizmy a hulákal, aký je naštvaný a ako na všetkých okolo kašle. to fakt niekoho teší počúvanie takejto "muziky"?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

asi sa pridám ... pred časom bol nejaký cirkus okolo toho, že niekto zosmiešnil Táslera či jeho matku či niečo také ... nebol to Kontrafakt ? niečo sa mi marí ... ale v živote som ich tuším nepočula ani nevidela, ale tuším ani netúžim ...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No ja som tiež voľačo takého hnusného počul a ani meno som si nezapametal, bol to číry humus... vulgárnosti, sprostosti - predsa len mám rad umenie a hudbu. Takže keď to bolo toto - ozaj radšej nič :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Domáce práce s Kontrafaktom sú jedna radosť, pri škrabaní zemiakov počúvam slová, pri vysávaní sa hojdám do rytmu a bez nich by som nikdy nebola obohatená o úžasný zážitok - spolužiakov tancujúcich na dozvukoch, takže aj keď od nich nemusím úúplne každý rým, Kontrafakt jednoznačne ÁNO :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

chlapci to maju premyslene

ciste pozerstvo nic ine, a pubertaci im to zeru, takze z nich ziju

nic zlozite, obycajny marketingovy tah...stretnut ich niekde osamote, su to obycajni trtkovia ako kazdy iny :lol:

vid ked som v meste stretol rytmusa ako si sedel na schodoch pod michalskou o druhej rano a miesto toho aby niekde "pařil" s ku***mi tak daval rady malym cigancencom ako kradnut a zobrat v centre

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no, pekné. :lol:

 

keď si to tu náhodou Rytmus prečíta, asi zarapuje niečo nenávistné aj o FreeSpace portale.

zatiaľ sa ukazuje, že táto muzika si našla uplatnenie ako pomôcka pri šúpaní zemiakov. : ) nečudujem sa, sám som pri škrabaní VEĽKÉHO množstva zemiakov na vojne zložil v duchu texty, oproti ktorým je Rytmus len slabý odvar.

 

hisham, ja som myslel, že hráš na gitaru a že máš rada hudobné nástroje, tie Rytmusove "skladby" ťa naozaj oslovili, alebo to bola irónia?

 

(netvrdím, že mám dokonalý hudobný vkus a nechcem nikoho uraziť, to len v rámci diskusie, ľudia. : )

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

HH mozem, ale Kontrafakt je silne kafe, to ked niekde pocujem, tak vypinam, rusim, .. jednoducho nepocuvatelne...

je to music pre sirokogace teenky a este vytahanejsich chalanov, ktori si myslia aki su len strasne in... /samozrejme nie vsetci, poznam aj vynimky/

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Keď som v CoolClub-e videl klip a počul Dáva mi

tak sa tuším volá ich prvá vec, bol som z toho unesený,

ale teraz hovorím nie ako na väčšinu HipHop tvorby

 

ešte k tomu Ivanovi T z Prešova

dosť pokrytecké spievať o niekom, že je feťák,

keď on je na tom minimálne rovnako, pán EGO by o tom vedel rozprávať

(pre nezainteresovaných EGO je člen kapely, nemyslel som Leg-a)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

to sa nielenže nedá počúvať, ale ani ich internetová stránka sa nedá kuknúť, majú to plné vírusov a trojanov, pazúri raperskí.

 

pretože tú skupinu nepoznám, chcel som kuknúť na ich stránku www-kontrafakt-sk, ale hneď mi to na C:\ skopírovalo nejaký zavírený súbor.

 

dajte bacha, na tú stránku nechoďte, kontrafakt škodí ako môže. : )

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Kontrafuckt je sracka...paci sa mi len pesnicka Pockaj tam na nas hore...inak sa to absolutne neda pocuvat..ale asi niesom "in" :lol::) :)

 

jj, tato pesnicka nema chybu, A JE BEZ NADAVOK!!! ;) ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...
  • Pred 1 mesiacom...

Kontrafakt veru počúvať sa nedá,

ide z neho poraziť babku aj deda,

slovenský hip-hop, žiadna to sláva,

pri tomto rytme aj mŕtvy vstáva.

Kecanie o ničom a hudba hrozná,

Rytmus to preháňa, každý to spozná,

vypúšťa nadávky zo všetkých síl,

vôbec mi nesedí ... tento ich štýl!

 

Nepáčia sa mi. Čo už, ja radšej Mozarta. :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov