Skočiť na obsah

Najsrdcervúcejšia filmová scéna


Godefroy

Odporúčané príspevky

Prepáč, ale videl si vôbec ten film? (myslím Ryana) Ani v najmenšom nešlo o gýčovú scénu.

Videl, ale ja netvrdim, že prave tato scena je gyčova, myslel som to skôr všeobecne. Rozhode je to však citove vydieranie, ktore je v takmer každej americkej drame. Američania proste nevedia (alebo nechcu) natočiť dojimavy film bez citoveho vydierania (česť vynimkam). Neznašam to.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...
  • Pred 3 mesiacmi...

Lilja 4 ever (ruský film)

 

najsrdcervúcejšou scénou z tohto filmu je podľa mňa scéna, keď Lilja leží pod stolom prikrytom plachtou a rozpráva sa s mŕtvym Voloďom, ktorý má malinké anjelské krídelká...

 

ale rozplačem sa už v tej scéne hneď na začiatku keď kričí na svoju mamu aby neodchádzala do USA...

 

:lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

hmn.. minule ma dojala reklama :)

 

ale, no... scene v prvom filme pokemon, kde ash zomrie a vsetci pokemoni placu... to ma strasne dojalo k slzom. no jasne, vtedy som bola deco, jasne, ze ma to dojalo... ale ked som si ten film pozrela pred nedavnom... zas ma to dojalo :) tod scena, nad ktorou budem plakat aj ako 70-rocna babicka :) mozno nad tymto plno ludi pokruti ocami, ale nemozem si pomoct ;) sla som to kukat s tym, ze "mam 20, je to animovane, na toto som uz stara" a potom buc ta scena a slzicky sa hrnuli ;) mna lahko dojat :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 6 rokmi...

 "Sme v nebi? "  veľmi pekný film.  som si ho pripomenula teraz

 

ale pre mňa najsrdcervúcejšia scéna  

 

ako z nej vyšli tie slová, neviem si predstaviť nič horšie.

 ako tá malá kričí, plače keď ju nesie preč ten Nemec na rukách.    

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 7 rokmi...

Z určitého pohľadu by toto mohla byť najsrdcervúcejšia scéna z filmu Kingsman: Golden Circle (neviem kam to zaradiť, vhodnejšia téma tu nie je), ale je super :wink:

 

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...

Odjakziva si sem-tam pustim slzicku, ake nikdy by som nevedela vybrat naj scenu...

Niekedy sa na patetickych scenach usmievam alebo sa k nim otocim chrbtom alebo odchadzam, niekedy mi zaslzia oci pri drobnej hluposti a obcas naopak... nie pricasto - přiměřeně 😢🙂

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov