Skočiť na obsah

Zaseknutý nerv


mejdzou

Odporúčané príspevky

Dobry den,

 

Asi pred dvoma tyzdnami ma z nicoho nic zacal bolet krk akoby som mal zaseknuty nerv...co ma ale vacsinou prejde po dvoch troch dnoch...a toto ma boli uz 2 tzdne a pride mi ze stale rovnako...a este ktomu mam svaly na krku akesi chabnute...

 

Cez den je to celkom v poriadku este ale vacsinou vecer ma to zacina boliet...

 

Neviete mi niekto poradit ze co s tym?

 

K doktorovi ist teraz moc nemozem lebo studujem v cechach a nemam europsku kartu poistenia..a domov sa dostanem az niekedy dalsi tyzdden.

 

Dakujem za radu

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Odpovedí 2
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • Sniper

    1

  • game

    1

  • mejdzou

    1

Najaktívnejšie dni

Top prispievatelia v tejto téme

hm, to nemusí byť len zaseknutý nerv, aj krčná chrbtica a ešte kdečo ...

niečo možno rozmasírovať, niečo nie, dokonca niečo sa ani nemá, toto by potrebovalo asi odbornejšiu radu, než sme schopní dať my ... nemôžem a nechcem hovoriť za všetkých, samozrejme, ale podobné bolesti môže spôsobovať viac príčin

hlavne neviem, prečo to bolí len po večeroch

možno mierne naťahovacie cviky, zatiaľ, ale len možno ... ale rozhodne by to mal vidieť lekár, keď to nepoľaví

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ľahni si do horúcej (zase nie vriacej) vody vo vani, nech sa ti to dobre prehreje a uvoľní. Prípadne si to opatrne rozmasíruj a pri prvej vhodnej príležitosti choď k lekárovi nech sa ti na to pozrie. Nič by sa nemalo podceňovať.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov