Skočiť na obsah

Rande naslepo


starsi

Odporúčané príspevky

Jediný normálny vzťah sa mi zrodil, keď sme sa osobne zoznámili.

 

 

Prečo by sme sa mali? V dobe internetu nie je problém si vymeniť fotografie, zavolať cez Skype, ale nič sa nevyrovná osobnému kontaktu. A najmä takému, keď tí dvaja môžu byť spolu kedykoľvek. To je základ. Zažil som aj také vzťahy, ktoré začali naživo a pokračovali väčšinou cez net. To nie je ono a nikdy sa to nevyrovná vzťahu naživo. Osobne sa takýmto vzťahom už čudujem. Možno to niekomu tak vyhovuje, proti gustu žiadny dišputát. Mne vyhovuje vzťah naživo.

 

pleties piate cez deviate...v prvom prispevku si hovoril o zoznameni a v druhom uz motas ze ako to pokracuje (ja som reagoval na zoznamenie, ked sa ludia spoznaju cez net akoze hu hu laska bude velka a potom sa spoznaju osobne a zistia ze prd z toho lebo obaja su dost ini ako posobili na nete)...samozrejme ze vztahu na zivo nemoze ziaden vztah na dialku cez net konkurovat, take vztahy na 90% nemaju buducnost...ale to nebolo v tvojom prvom prispevku, na ktory som reagoval...tak skus kuknut trosku vyssie a pozriet co si sam pisal, nez zareagujes

  • Pridať bod 1
  • Odobrať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

V prvom rade sa správaj slušne a nevyvolávaj tu flame-war. Také príspevky o pletení a motaní budem mazať.

 

Radšej si ty poriadne prečítaj o čom som písal. Vzťah, ktorý väčšinou svojej existencie sa odohráva na nete, tak má menšiu pravdepodobnosť úspechu ako ten čo sa deje naživo. Nie je vylúčené, že vzťah na nete nemôže úspešne začať, ale jeho osud býva väčšinou neistý a dlho nevydrží. A o tom ja píšem. Platí to v mojom prípade, ako to je v tvojom to už je tvoja vec.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

po prve: spravam sa slusne....ak poviem ze niekto pletie piate cez deviate tak nie som ani trosku neslusny...snad nezijem v amerike kde nemozem povedat ze cernoch je cierny a ze niekto pletie co hovori

 

po druhe: pozri si este raz co si napisal, citoval som ta a budem este raz kedze si si to evidentne neprecital:

 

Jediný normálny vzťah sa mi zrodil, keď sme sa osobne zoznámili.

 

neviem kde tu pises o existencii samotneho vztahu na nete...reagoval som na tento prispevok...pozri si radenie prispevkov prosim

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja som reagoval na toto. Reakciu si pozri v príspevku 74. Neviem čo si vlastne za reakciu očakával.

 

Axel to bude asi tym ze ty alebo dotycna ste sa na nete hrali na nieco co nie ste

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

kamoska sa zoznamila (znova) s niekym cez pokec :smilieee:

 

OMG, ona stale veri v to, ze muzi, na ktorych natrafi, su ti rozumni, ti nestastni, ti ktori naozaj hladaju pravu lasku

ona veri, ze ona je ta, na ktoru kazdy muz na pokeci caka, s ktorou chce planovat buducnost, ktoru nechce iba pretiahnut..

 

OMG, ona ma 26 rokov...a momentalne je uplne paf do 20 rocneho...OMG, sily tohto sveta spojte sa a pomozte sirit osvetu..ja som to nezvladla..

 

ja nevravim ze cez pokec nehladat spriaznenu dusu...ale v dnesnej dobe, kedy takmer za kazdym druhym nickom sedi nadrzany typek cakajuci na naivku? a ona je typickou predstavitelkou naivnych holcin

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja som reagoval na toto. Reakciu si pozri v príspevku 74. Neviem čo si vlastne za reakciu očakával.

 

evidentne nebolo pochopene co som tym myslel..

..

to ze nevyjdu vztahy zalozene na zoznameni cez net v pripade ze potom sa ludia normalne stretavaju je z toho dovodu, ze na nete sa prezentuje inac jeden alebo druhy...ked sa zoznamia, daju dokopy, tak neskor zistia ze zrazu to nie je ta osoba, ktora to bola ked si pisali...tak to aj krachne...

nikde som nebral do uvahy ze sa daju dokopy cez net, zoznamia osobne a nadalej udrzuju hlavne netovy vztah...to od zaciatku je odsudene na neuspech

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

kamoska sa zoznamila (znova) s niekym cez pokec :smilieee:

 

OMG, ona stale veri v to, ze muzi, na ktorych natrafi, su ti rozumni, ti nestastni, ti ktori naozaj hladaju pravu lasku

ona veri, ze ona je ta, na ktoru kazdy muz na pokeci caka, s ktorou chce planovat buducnost, ktoru nechce iba pretiahnut..

 

ja nevravim ze cez pokec nehladat spriaznenu dusu...ale v dnesnej dobe, kedy takmer za kazdym druhym nickom sedi nadrzany typek cakajuci na naivku? a ona je typickou predstavitelkou naivnych holcin

 

je ten typ ... je to práve v tom, že si zásadne vyberá typy, ktoré zdanlivo potrebujú jej starostlivosť a naivitu

neviem síce, či hľadá aj mimo pokecu, ale mimo netu by dopadla zrejme rovnako

dokonca som o tom presvedčená, že áno, je zrejme predurčená na rojčenie a sklamania, taký typ. možno raz vyrastie.

 

stretáva sa s tými svojimi objavmi z pokecu ?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ona bola vzdy dost naivna...casom som ju trocha preskolila, a mam pocit ze sa to zlepsilo

mala priatela (sice stale zhanala na dedinskych zabavach, ale o tom potom)

 

ked tu zrazu, zacala si platit internet, a to sa v pocitacoch nikdy nevyznala, a ani nevyzna

vsak net na mobile, to sa da rychlo naucit

 

uz davnejsie mi hovorila, ze sa jej prihovara jeden mladik (z mesta vzdialeneho cca 70 km), ako je nou ohureny, aky je nestastny, ma sice priatelku, ale hlada nieco lepsie (a isto to aj na nete najde)...dvoril jej, bohvie co vsetko jej este nataral...a chcel sa stretnut..

tak som jej na rovinu vravela, co su tito zac (bez ohladu na to ze sa mozu najst aj vynimky) - jednoducho bola v stave, ze ona ma stastie len na tych dobrych, uprimnych, pravdu hovoriacich

 

potom som s nou uz nebola

 

stretla som sa s nou teraz, asi mesiac od nasho rozhovoru (kde spominala ze ma este dvoch dalsich napadnikov, z diskoteky)

ze aka je situacia teraz

"no asi chodim s jednym takym, no, 20 rocnym" vravi ona

"hmm..20 rocnym? asi? ehm, kde ste sa zoznamili?" pytam sa

"nooooo...na pokeci...xixixixixixixixix" zahanbene odpovie (kedze vie ze jej vynadam :smilieee:)

 

ja uz nemam viac energiu...viedli sme vela vela debat o tom, co vsetko moze cihat za tou maskou kvazi pretvarok

 

ona nie je naivna iba v tejto oblasti..ona je naivna vo vsetkom...a to potom tazko..

je to ten typ, ktory si precita o tom co pise bulvar, nez to, co sa deje vo svete, pripadne na domacej scene a v politike

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

evidentne nebolo pochopene co som tym myslel..

 

Čo sa týka vzťahov všeobecne to je tak individuálna problematika, že sa nedá uplatniť nejaká "všeobecná teória, ktorá určite platí", tak to nechajme tak.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ked je niekto chronicka naifka, tak asi jedina moznost ako zabranit sklamaniam by bolo vyexpedovat ju na ostrov Sv. Heleny. Su proste ludia, ktori si to doslovne pytaju... a taki by zrejme naleteli aj nejakemu svadobnemu podvodnikovi, slizkemu poistovakovi, drsne romantickemu motorkarovi...alebo inemu exemplaru z inej skupiny klasickych CFR (charm-fokk-run).

 

Ale zase - kto tu tolko hovori, ze dolezite je verit, mat nadej a tak? :agree:

 

A vsimli ste si, ze kym niekto napise pozitivnu skusenost jednou vetou - o tych negativnych sa lepsie pise odstavec? A mozno to je aj tym, ze na sklamanie na nete sa da vyhovorit a je to vramci doby. Povedat, ze sa niekto nechal namotat na dedinskej zabave, uveril v nekonecnu lasku slubenu v 02:48 a.m. a nasledne si to rozdal na zadnom sedadle favoritky medzi prepravkami od paradajok...a rano zistil, ze slo len o kec a suk...by bolo asi prilis trapne :smilieee:

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no, xenocide, citim tam stipku ironie, ale teba na tomto fore mierne filtrujem, takze ok

 

na tu moju kamosku a jej naivitu by sa dali pisat desiatky odstavcov, len som chcela priblizit situaciu..navyse vcera som sa s nou stretla, porozpravala mi to, tu sa riesila taka tema, tak som hned reagovala

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ono ked sa clovek odosobni od neprijemnosti, co sa stali jemu, alebo niekomu konkretnemu a blizkemu...ta ironia a sarkazmus su mozno jeden z mala pouzitelnych sposobov, ak sa na to pozerat :smilieee:

 

A ze preco? Pretoze ak sa na tieto "problemy", hlavne u dospelych ludi (uznavam, ze v 14 je clovek proste zblbnuty), tak rozumne dospeje k nazoru, ze ide o nerozumne spravanie.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

A ktovie koľko rozvodov sa zrodilo práve kvôli netu :smilieee:

 

internet, nie je skutočnou príčinou rozpadov manželstiev, buď to tam manželstvo nesplňa svoju funkčnosť alebo niekomu začne "harašiť vo veži".

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov