Skočiť na obsah

Rande naslepo


starsi

Odporúčané príspevky

Rande na slepo pasca alebo príležitosť

 

Podobne ako zvyčajné prvé rande, rande naslepo môže byť stresujúce. Ale ak sa naňho dobre pripravíme, môže byť veľmi zaujímavé a príjemné. Rovnaké pravidlá platia pre rande naslepo aj pre to obyčajné, možno len musíme byť opatrnejší.

 

vaše názory

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Mám s tým skúsenosti. Teraz už iba na to s úsmevom spomínam, ak si na to spomeniem, ale teraz už by som sa na nič také neodhodlal.

Rande na slepo je v prvom rade veľký stres, tak ako si napísal. Ten človek väčšinou vyzerá úplne inak (v 99% prípadoch horšie) ako sme si ho predstavovali :) tak potom sklamanie je na mieste. Pamätám ešte na obdobie keď nebolo možné si vymeniť aspoň fotografiu, tak stretnutie bolo fakt ako s cudzím človekom.

 

Ďakujem, už viac nie :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nemam skusenost s tym, ze sa s niekym stretnem, koho som este nevidel, teda pokial sa to tyka rande :)

Ale aj tak by som take neriesil...skorej sa stretnut ako kamosi a potom sa casom uvidi :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

s rande naslepo skúsenosti nemám. myslím, že niekedy to môže byť zaujímavé, ale som skôr proti takémuto druhu zoznamovania. dospieval som však v období, keď nebol internet bežne dostupný a aj mobilné telefóny patrili do vízií o budúcnosti : ) a preto môže mať niekto mladší úplne odlišný názor, som nemoderný. :lol:

 

ak má niekto dobrodružnú, zvedavú povahu a teší sa na prekvapenia, môže byť rande na slepo dobrým zážitkom. treba sa však pripraviť i na sklamanie, bacha:

 

Obrázok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

z rande na slepo moze vzniknut pekne prekvapenie - tak prijemne, ako i neprijemne

ja som z jedneho rande na slepo ziskala najprv super kamarata, neskor z toho dokonca vztah

 

mala som uz ale aj rande na slepo, na ktorom som sa nevedela dockat konca - jednoducho katastrofa....dotycneho chlapa by som prirovnala k Horrorovi :lol:

co zial nebolo predtym z pismenkovania poznat, ale co uz :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

mala som uz ale aj rande na slepo, na ktorom som sa nevedela dockat konca - jednoducho katastrofa....dotycneho chlapa by som prirovnala k Horrorovi :lol:

:)

 

Jedna moja známa z BA, mi kedysi dávno spomínala, že tiež išla na rande na slepo a keď uvidela toho chalana tak si povedala "no zbohom". Išli na bavorák, nikdy predtým nič tak rýchlo nevypila ako tento, tak to len do seba kopla a vyhovorila sa na nejaké obchodné stretnutie :) Ale s Horrorom to nemalo nič spoločné.

 

Možno schumi sem nazrie a podelí sa s nami so svojimi bohatými zážitkami ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

HORROR nebol ľudsky zlý, iba nechápal - že je to o prirodzenosti a hnidopíšsky hľadal problémy tam - kde nejestvujú... farba bundy, detailná analýza debaty a také... veď pohyb vo spoločnosti a nesledovanie sa napomože... násilie v medziludských vzťahoch a upjatosť odrádza. Veď aj sám si dal nick "HORROR" a ja som mu tiež ludsky pomáhal, aj "jeden" mu pomáhal a druhí ho iba zosmešňovali - na základe nepochopenia a namyslenosti, čo je na tom fóre bežné, žiaľ... a čas to vyrieši - ešte je primladý.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

alfi primlady? vsak horror ma uz vek na to ze mozno by si pomalicky mohol aj rodinu zalozit a miesto toho riesi problemy ake maju 14rocny :lol:

 

a k tomu rande na slepo, aj by som rad skusil, ale evidentne maju baby strach z takych ako horror tak si davaju pozor :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nokia

 

Každý sa vyvíja ináč a čo niekto pochopí ako 10 ročný - druhý nemusí pochopiť ak 23 ročný, ale veď každý sme nejaký a nedá sa znevažovať, každému bolo dáno iné a ktože vie, čo je lepšie , Ja to neviem v zmysle "Sokrates" - takže ži a nechaj žiť.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

.... Veď aj sám si dal nick "HORROR" a ja som mu tiež ludsky pomáhal, aj "jeden" mu pomáhal a druhí ho iba zosmešňovali - na základe nepochopenia a namyslenosti, čo je na tom fóre bežné, žiaľ... a čas to vyrieši - ešte je primladý.

27 ročný človek už nie je "primladý", čo nevylučuje, že nezrelý môže byť

 

okrem toho ... :

nielen alfi a jeden mu pomáhal, pomáhalo mu takmer celé fórum, keď začal písať pred tromi rokmi o svojich problémoch, takže písať tu o tom, že na "základe nepochopenia a namyslenosti, čo je na tom fóre bežné " je mierne povedané scestné ...

pomáhali mu tam minimum desiatky ľudí, a úprimne ... až kým niekoľkostranovú tému nezrušil Horror sám a z celého úsilia sa nestala fraška

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tak podelim sa aj ja.

Skusenost s tym mam, ani neviem ako sa to udialo a zrazu bum sedel som vo vlaku prisiel som pokecali sme trochen potom som sadol na spiatocny vlak a isiel som domov od vtedy som ju nevidel. Neni to zly zazitok ani perfektny tak normalne pokecanie s holkou.

 

Raz mi kamoska spominala ze mala s jednym rande na slepo a sama sa tam bala ist tak zavolala este jednu. KEd tam prisli tak zistila ze ten chalan sa jej ani najmenej nepaci tak robila vsetko mozne aby sa mu zhnusila....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ehm... tiež som niečo také absolvovala, síce len ako doprovod kamošky, ktorá na to sama "nemala gule", čo nakoniec bolo dobré, lebo tajomný neznámy tam došiel tiež s kamarátom... keď kamoška uvidela svojho chlapíka, schovala sa do výklenku, že ona tam nejde, počká tam schovaná, kým neodídu :lol:

lol, výklenok bol jeden z tých menších a vyzeralo to strašne komicky ako tam tajne vykukuje na toho exóta a odmieta vyliezť... nakoniec som ju dokopala k tomu, že tam ísť musí, keď sa dohodli a nebude sa tam skrývať ako dilina... no trvalo to 15 minút aj so zoznamovaním, jedna extra rýchlo vypitá kofola, pár zdvorilostných kecov a rýchlo preč... nikdy nezabudnem na ten kamoškin výraz z výklenku... :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja som mal jedno "rande na slepo"...vlastne začala sa to na ICQ, aj fotku mi poslala(aj ja jej) , keď som išiel von, tak sa mi ulavilo, že to je ona, lebo dobre vyzerala na fotke...ani som sa necítil s ňou zle, no to bolo prvé aj posledné rande s ňou...bola falošná(zistil som to v priebehu nasledujúcich dní)...tak asi toľko :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Neviem, kto prišiel na nápad s rande na slepo,ale mne to pripadá ako mačka vo vreci alebo keď sme ako chlapci u kolotočárov za korunu kúpili tzv.prekvapenie v zalepenom sáčku. Ono to prekvapenie aj presne zodpovedalo cene..tie časy sú už preč,dnes mi to skôr pripadá ako Bermudský trojuholník,v ktorom v tomto prípade miznú ilúzie,je dosť možné,že obojstranné..za pokus to samozrejme stojí,ale výsledok spravidla nezodpovedá predstavám.možno aj tým,že náš protipól sa vykreslí v trošku ružovejších farbách,než sú v skutočnosti..takže niekedy to dopadá horšie ako v tom Bermudskom trojuholníku,i keď nám chlapom ženský trojuholník je po chuti.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

rande naslepo nie je predsa nový vynález ...

neviem, či sa ešte zoznamuje na inzeráty, ale predchodcom písmekovania predsa boli inzeráty ... to boli ozajstné rande naslepo

svojho času kolovalo zopár pekných historiek o zoznamovaní cez inzeráty :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Rande na slepo som zatiaľ neskúšal ani neplánujem ale nevylučujem ani takúto možnosť zoznámenia, určite to však treba brať s veľkou rezervou. Čo sa týka straty ilúzií, tak k tomu často dochádza aj pri iných spôsoboch zoznámenia.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tu je niekoľko tipov, ako sa na rande naslepo pripraviť tak, aby bolo čo najpríjemnejšie a najúspešnejšie.

 

Príprava na rande Prvý dojem je naozaj dôležitý

 

Prípravy na rande naslepo sú dôležitejšie, pretože tú osobu nepoznáte. Prvý dojem je veľmi dôležitý; preto je nevyhnutné zanechať dobrý dojem. Je dobré vopred porozmýšľať o témach, takto budete schopní v predstihu predísť nepríjemným chvíľam ticha.

Pozornosť venujte svojmu vzhľadu. Ak idete do kina alebo sa stretnete v prírode, odporúča sa atraktívny, neformálny look, a elegantnejší, ak idete na obed alebo večeru. Neodporúča sa oblečenie, ktoré odhaľuje priveľa alebo je nevhodné na danú príležitosť. Takto vytvoríte dobrý prvý dojem a partner ocení vaše úsilie. Nezabudnite sa osprchovať, naniesť pár kvapiek parfumu a mejkap.

 

Flexibilita je vítaná

Naplánujte si rande dopredu, ale prispôsobte sa, ak treba. Ak chce ísť váš partner tancovať a vy ste chceli ísť do kina, buďte pripravená/ý na zmenu plánov. Stále môžete zažiť pekné rande.

 

Kto platí?

Ak sa váš partner rozhodol platiť, je na vás, či to prijmete alebo nie. Aby ste predišli nepríjemnému naťahovaniu sa, aby ste partnerovi na začiatku vysvetlili, čo si o tom myslíte. Takto nebudete mať pocit, že mu alebo jej niečo dlhujete.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

Tu je niekoľko tipov, ako sa na rande naslepo pripraviť tak, aby bolo čo najpríjemnejšie a najúspešnejšie.

 

Príprava na rande Prvý dojem je naozaj dôležitý

 

.....

jáj, tieto časopisové múdrosti sú super vec ...

potom nádejný partner otvorí pusu a je po ilúziách, hm ? :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

Rande na slepo!

 

Ach, nuž ja som odpovedala pred 8 rokmi na inzerát v Pardone, bola som rozvedená mamička a nájsť si partnera na detských ihriskách bolo neuskutočniteľné ( v baroch som nehľadala...) a napísala som mu, že foto nepošlem, reku ani ja neviem ako vyzeráš a najlepšie sa spoznáme, ked sa stretneme, ved o nič nejde... a tak sme sa stretli. Nuž prvá reakcia bola: jéžiši, ten je ale chudý...ale začali sme kecať a kecali sme od 14 do 20hod, vyviedla som ho na Trenčiansky hrad ( nech ukáže či má aj kondičku ) a najprv som si myslela, že to ostane pri kamarátstve...ale začala sa do toho vkrádať aj láska, aj syn si ho obľúbil...aby som to skrátila, sme zobratí už 6 rokov, pribudla aj dcérka a toto rande na slepo sa podarilo.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tak to Ti gratulujem. Vtedy to bola ozaj lotéria ale v dnešnej dobe je už také rande nezrealizovateľné - existujú šikovné foťáky, mms-ky - keď nechcem nepošlem - keď pošlem - pomyslí si - fúj tá je škaredá jak Chupacabra a nič sa nekoná. My sme kecali iba hodinu a pol.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No lotéria...ako sa to vezme. Však naozaj o nič nešlo, dali by sme si adiós amigos a finito.

A aj ked existujú mms a pod. , ani mňa napr. na prvý raz drahý neočaril ( myslím fyzicky ), ale pri tom stretku som zistila, že má perfektný zmysel pre humor, má príjemné vystupovanie, dobrý úsudok, dá sa s ním kecať na ix-tém...skrátka, všetko to, čo na foto neuvidíš.

 

Ale na druhej strane...málokedy to výjde tak, ako mne.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov