Skočiť na obsah

Rande naslepo


starsi

Odporúčané príspevky

Ja iba raz a tiež by som už nechcela zažiť takéto dačo. Bol síce pekný, ale to nie je všetko. Nič sa z toho nevyvinulo. Pokecali sme si (myslím že celkom dobre) a išli sme každý svojou cestou. Nemôžem povedať že by mi bol nepríjemný alebo nesympatický. Skôr som bola nesympatická ja jemu. Aspoň bol taký slušný že mi to nedal najavo.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Od takýchto stretnutí nič nemôžeš čakať a už vôbec to nie, že tam ideš s tým že z toho niečo bude.

 

Vzťahy vznikajú náhodou. Ja s tou mojou keď sme sa dali dokopy, tak sme sa poznali už asi rok a pol a ešte mesiac pred začatím chodenia nič také nepripadalo do úvahy, no a čo čert nechcel... :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Presne tak. Ono, tá iskra zvyčajne preskočí, keď to neočakávaš.

Ja som do toho môjho stretka veru nevkladala veľké nádeje a preto som tam šla, pokojná a s tým, že to zrejme nevýjde.

 

Práve to je dobré, že nevieme, čo nás čaká.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nic sa nedeje...

Asi máš pravdu, mohlo to dopadnúť aj oveľa horšie...

 

nič také nepripadalo do úvahy

Ja som úplne iná, až také limity si nerobím, pred nikým si nezatváram dvierka, ale keď už mám raz taký osud tak ho nijako nezmením. Ak niekto /v mojom prípade/ neprichádza do úvahy tak je to väčšinou preto, že je zadaný alebo že si s ním nerozumiem.

 

Vzťahy vznikajú náhodou

Nie vždy. S takýmto názorom niektorí ľudia ostávajú sami aj do dôchodku a potom ľutujú, že si nikoho (koho chceli) "nezbalili".

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

videl som reportáž o agentúre, ktorá organizuje doslova rande na slepo pre svojich klientov. :-)

 

agentúra funguje niekde v Anglicku. záujemcovia o zoznámenie uvedú všetky svoje predstavy o budúcom partnerovi, neposielajú však žiadne fotografie ani videonahrávky. personál agentúry pravidelne vyhodnocuje všetky podklady, podľa nich vyberú pár ktorý by sa k sebe mohol hodiť a potom zorganizujú stretnutie, vlastne rande. do tohto okamihu nikto zo zainteresovaných netuší, ako človek na druhej strane vyzerá. :-)

rande prebehne v reštaurácii, v ktorej je úplná tma. všetky okná sú zatemnené a nesvietia svetlá, skrátka tma ako v rohu. ľudí obsluhuje personál reštaurácie zložený z nevidiacich ľudí, ktorí sa v prostredí orientujú hmatom a podľa zvuku. obaja účastníci rande sú na svoje miesta uvedení bez toho, aby svojho spoločníka videli a počas večere majú dosť času na to, aby sa dosýta najedli a hlavne vyrozprávali. snažia sa o sebe dozvedieť čo najviac, po skončení večere sa rozlúčia a odídu každý do svojho domova bez toho, aby sa navzájom videli. podľa toho, ako večer prebehne sa rozhodnú, či chcú na ďalší deň stretnúť svojho spoločníka pri plnom svetle. :-)

 

všetci účastníci takéhoto rande boli projektom nadšení, každý z nich povedal že tma veľmi pomáha odbúrať neistotu a rozpaky. veľa ľudí sa rozhodlo, že svojho neznámeho spoločníka po večeri stretnúť nechcú, no aj tak malo rande v tme svoje čaro.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

veľa ľudí sa rozhodlo, že svojho neznámeho spoločníka po večeri stretnúť nechcú

Tak to potom nemá zmysel takéto dačo.

 

Ja som pri tom svojom rande zistila, že mám istoty až-až a predtým som si o sebe myslela že som tichá a nesmelá. Ale nebolo to také že ja som kecala a on nič, tak na pol.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tak to potom nemá zmysel takéto dačo.

prečo, klingonka? ak sa napríklad zo 100 osamelých ľudí aspoň 20 takýmto spôsobom zoznámi, už to nejaký zmysel má. a ak sa niekomu partner v tme nepozdáva, pokračuje v projekte ďalej, možno ten ďalší bude zaujímavejší. :-)

 

ale jasná vec, netvrdím že to je najlepší spôsob zoznamovania ktorý poznám, pripadá mi to však zaujímavé.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tak toto som skúsila dvakrát.. prvýkrat to bolo strašné..myslela som, že už nikdy viac. Druhýkrát to bolo celkom fajn.. a z jedného stretnutia bolo ďalšie, atď, atď.. záver je snáď jasný :lol:

 

 

ale jasná vec, netvrdím že to je najlepší spôsob zoznamovania ktorý poznám, pripadá mi to však zaujímavé.

súhlasím... je to rozhodne zaujímavé a pre tých "nesmelých", kt. by si netrúfli niekoho len tak osloviť je to priam ideálne :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 mesiacmi...

na slepo som si rande nedaval. kedysi v prvopociatkoch ked som chodil na net tak net nebol mozno az taky rozsireny a fotky si davat na net to nebolo az take normalne a lahko riesitelne (neviem preco) ako dnes. cize vtedy som aj mal ponuky na take stretka, ale nikdy som ich nerealizoval. snad raz, ale to ked som dotycnu videl tak som sa tvaril ze neviem o koho ide :lol:

 

teraz je situacia jednoducha. nikto sa s vami nebude stretavat. jednoducho mu poslite foto a je to vybavene. na druhej strane si myslim ze ak si navzajom odsuhlasite foto, tak ta realita zase nebude az taka rozdielna, cize by to mohlo aj vyjst. ale kazdy pohrda viac menej zoznamkami, na jednej strane, na druhej strane to je viac urcene pre sympatickych ludi :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Na kráse nezáleží. Niekto to v živote pochopí a niekto nie. U nás je veľa pekných chlapov, slobodných ale akosi mi "nesedia"v ničom.

 

Mne prišiel pekný, ale hneď som cítila, že to nebude ono. Pre mňa môže byť chlap škaredý ako Darth Vader, ale musí byť úprimný, musí sa s ním dať pokecať aj o somarinách aj o vážnych veciach a musí mi byť s ním dobre.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 rokom...
  • Pred 2 mesiacmi...

no mala som jednu schodzku na slepo, ale skor som to brala, ako prijemne spestrenie nedele a vyvetranie si hlavy, sli sme spolu na bike, a bolo to prijemne... a potom sme sa stretavali znova a znova a teraz su z nas manzelia, takze obcas aj rande na slepo moze vyjst...

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 mesiacmi...

A prirodzene, pokial neslo o "miss traktoristka", alebo "miss biceps" (mam totiz psychologicky blok, ktory mi brani smilnit so zenami, co maju biceps hruby ako ja stehno).

 

Mám jedného kamoša ktorý sa z TN trepal niekam do Nových Zámkov za babou, nadržaný jak stepná koza, ale to čo ho tam čakalo, tak malo také bicepsy. Nebol moc nadšený.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Možno mala bicepsy, možno bola "silná", ale zároveň napriek tým "bicepsom" kľudne mohla byť aj krásne jemná. To je len asi vec pohľadu každého človeka a záleží akými očami sa na to samotné dievča díval ten dotyčný chalan.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

a tak dam aj ja jeden pribeh :D

 

kamarat si dohodil rande cez pokec, uz davnejsie, a ako jej tak klope na dvere, ona otvorila v zupane...a on...ZUTEKAL :joint:

doteraz sa nam nepriznal ci islo o chlpate nohy alebo hroznu postavu alebo len jednoducho strach zo znasilnenia :D :D

 

na margo vekoveho rozdielu...momentalne je pre mna najviac idealny rozdiel 5 rokov :D .. ja rozum ( :D ), chlapec rozum, zatial staci :D

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Možno mala bicepsy, možno bola "silná", ale zároveň napriek tým "bicepsom" kľudne mohla byť aj krásne jemná.

 

No ako by som ti to povedal... Niekedy to nestačí. Mať "vnútro" je síce pekné, ale vzhľad je dôležitý. Aj keď chrobáky majú veľa proteínov, nestačí to na to, aby som to dal do huby. A neverím tomu kto tvrdí, že mu na vzhľade nezáleží :joint: To je LOŽ.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

len teraz sa naskytuje otázka či je lepšie ... ak by sme mali len dve možnosti pekná/ý ale sprostá/ý ... alebo škaredá/ý ale múdra/ý .. čo by sme si vybrali :joint: haaa :D
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja mám definovať ? šak vy ste tu začali debatu že z kde kým by ste si nezačali :D tak ja som len položil konštruktívnu otázku a čakal som odpoveď :joint: ale ako pozerám zmohlo sa to len na proti-odpoveď Obrázok
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ok, ked natrafim na mudreho ale "skaredeho" (nazvala by som to skor nesympatickeho), tak budem hladat dalej :joint:

 

nebudem s niekym predsa len kvoli tomu, ze je inteligentny, musi tam preskocit aj iskra, ktora u mna zakonite preskoci na zaklade sympatii (po fyzickej stranke)

 

staci? :D

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov