Skočiť na obsah

Ako sa rozchádzate


starsi

Odporúčané príspevky

zatial som sa jediny krat rozisiel normalnym stylom, predtym akurat pubertacky, smska mi dosla a do oci nic

ale toto bolo normalne posedenie pri kave, prechadzka a podebatovanie...dlho sa nevedela vymotat, az som to z nej musel vytiahnut...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja si spomeniem na svoje tri vztahy, a rozchody prebiehali takto:

- odisla som do UK, a bolo jasne ze ten vztah nema perspektivu, ... citili sme to obaja, ale akosi sme stale dufali... ja som to povedat nechcela, lebo som mu nechcela ublizit, tak som cakala na jeho prvy krok... ten prisiel v jedno rano, dlha sms... ja som sa strasne rozplakala...lebo som to aj chcela na jednej strane, na druhej vlastne ani nie...

takze prvy rozchod - sms ... potom sme si telefonovavali, dokonca viac ako ked sme boli parik :lol: a bolo to uz iba kamaratske, take lepsie kamaratstvo...potom sme sa stretli iba raz, na jednej grilovacke, to sme sedeli vedla seba, a kamarati nechapali ako sme sa po rozchode mohli este takto stretnut, spolu bavit...

ale odvtedy uz ziaden kontakt nebol..

 

- druhy rozchod v podstate prist musel, lebo to bolo v case ked som naopak, z UK odchadzala... boli sme v tom, ze sa tam naspat vratim...ja som to vtedy brala akosi lazo plazo, on bol z toho dost namakko... samozrejme v posledny den sme boli spolu a lucili sa ako v nejakom romantickom filme :) ... holt, viac sme sa nestretli, ale v kontakte sme stale...

 

- treti rozchod.. navrhla som to ja, vlastne ani tak nenavrhla, ako rovno oznamila.. vsetci videli dlhe mesiace to co ja nie...az nakoniec som si to zacala uvedomovat aj ja, a zdrave zmyslanie vyhralo nad citmi... aj ked to dost bolelo, lebo som ho lubila aj v tej dobe... prebehlo to osobne, stretli sme sa a ja som sa s nim porozpravala.... cize zoci voci...

 

dufam, ze uz ziaden nebudem musiet iniciovat, pripadne byt osobou, ktorej sa rozpadne vztah...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

starsi, v podstate sme sa na tom obaja dohodli ze tak to bude najlepsie, videli sme ze to uz nema zmysel a drzalo sa to umelo, pritom ani jeden z nas v tom podstate uz nechcel pokracovat

taky rozchod z rozumu

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

okrem sms-kového rozchádzania som sa "normálne" (naživo) rozišla len raz... asi takým spôsobom, že: "ty si taký debil, už s tebou nechcem mať nič spoločné.." :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Po jednom nepríjemnom rozchode (robil som to vždy na tvrdo a do očí, síce slušne (to však nik nikdy neocenil :lol:) som to začal robiť tak, že som viacmenej systematicky začal rozčuľovať partnerku tak aby mi dala nakoniec kopačky ona. Takto sa mi to zdalo najlepšie vzhľadom na možnú ľútosť ktorú so nechcel spôsobovať.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No ja mám za sebou jeden rozchod(vlastne bol zložený z viacerých rozchodov :lol: )...rozišli sme sa tak, že sme sa rozprávali...a veľa rozprávali, dni to trvalo, kým sme na to definitívne došli...ale nerozišli sme sa v hnevu...absolútne pokojne sme sa snažili rozprávať...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 11 mesiacmi...
  • Pred 2 týždňami...

nerozumiem moc otázke :lol: , ako potom čo sa so mnou rozišli, či predtým, či počas chodenia. Fakt nerozumiem otázke.

 

to axel ..... nevedeli pochopiť zopár vecí, žiadna absencia tam nebola, ak teda nemyslíš na pravopis, skôr im vadilo moje "decké" správanie

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

A prečo ťa nechali? Nebol náhodou problém v absencii niečoho tvrdého? ;)

 

nerozumiem moc otázke :lol:

ajaj .... baby, lopatka, baby :)

prípadne dievčatá - tam absencia tvrdého neprekáža :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nerozumiem moc otázke :) , ako potom čo sa so mnou rozišli, či predtým, či počas chodenia. Fakt nerozumiem otázke.

 

to axel ..... nevedeli pochopiť zopár vecí, žiadna absencia tam nebola, ak teda nemyslíš na pravopis, skôr im vadilo moje "decké" správanie

a co nevedeli pochopit? :lol:

 

mojej si nerozumel? ze ci si im pisal esemesky - ci sa zlakli, ked videli ten pravopis...

mne raz jeden napadnik napisal, ze ide v sobotu na "hrybi" a hned ma presla chut sa nim zapodievat... to asi preto, nie?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Pink

 

Aha nie v pravopise to nebolo. Bolo to skôr o tom že som sa mal učiť na skúšku a nevedela pochopiť že sa na ňu učiť budem a jej prednosť v tom momente nedám. Aj tak my to na tej škole nepomohlo ale mal som aspoň čisté svedomie. A kedže sa to opakovalo častejšie tak to nakoniec tak dopadlo že sa so mňou rozišla. Tokže toľko ....

Neznalosť pravopisu hádam nie je dôvod na rozchod ...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Aha nie v pravopise to nebolo. Bolo to skôr o tom že som sa mal učiť na skúšku a nevedela pochopiť že sa na ňu učiť budem a jej prednosť v tom momente nedám. Aj tak my to na tej škole nepomohlo ale mal som aspoň čisté svedomie. A kedže sa to opakovalo častejšie tak to nakoniec tak dopadlo že sa so mňou rozišla.

ach zeny, zeny, niektore si nevazia, co maju... ale raz to budu lutovat... ale to nie je detske spravanie, to ony sa spravali ako rozmaznany fracek... chapes..
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

:lol: neviem či to bolo zrovna v tom, ktovie. Ani neviem akého bola politického názoru. Tuším vlasnťne žiadneho, ale to je už vlastne nepodstatné.

pocuvaj, ale dajak furt pises v jednotnom cisle a predtym si pisal, ze baby...
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 rokom...

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov