Skočiť na obsah

doll

Odporúčané príspevky

To neriešim prečo kopačky ale každý si ich zaslúži z hľadiska toho druhého. :) :lol:

 

Obvykle to začne vždy v pozadí asi nejakou tou chémiou, pudmi a pod. Na vonok sa to prejaví u každého inakšie, spočiatku je to len letmý pohľad (býva ich niekoľko), ktorý sa predĺži o milisekundy, ale ten ktorému je určený to obvykle zachytí a v jeho mysli sa rozbehne ten správny proces, ktorý mu začne nepostrehnuteľne zvyšovať tep, tlak krvi a rýchlosť dychu. Nikto z okolia o tom nevie, pocíti to len ten ktorému bola táto "výzva" určená. Tieto pohľady sa postupne predlžujú a nastáva očný kontakt, ktorý postupne prejde do kontaktu ústneho a nakoniec prichádzajú dotyky (no môže tu ísť o celkom dlhú dobu), no a sme zamilovaní a vidíme všetko na ružovo.

No a postupom času sa prebudíme a sú tu vykryštalizované veci s kopačkami. Na záver zistíme, že šlo lem o sex.

 

Preto v takomto prípade hovorím, že láska na prvý pohľad ušetrí veľa času. Neviem či som to zhrnul správne :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Odpovedí 40
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • doll

    11

  • Sniper

    5

  • game

    4

  • pralinka

    3

Top prispievatelia v tejto téme

zhrnuté to je dobre, to ja klasický priebeh ... okrem toho sú aj neklasické, ale dobre ...

 

len to nevystihuje tému Sex na rozlúčku ... o tom, či sex s ex po rozchode

čiastočne si vlastne o tom písal v predchádzajúcom príspevku ...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja som mal sex na rozlucku so svojou teraz uz byvalo partnerkou. Sme si povedali doslova, ze naposledy sa pomilujeme spolu a potom zbohom. Tak to aj ostalo...snazim sa s nou pisat teraz a tak...Nechcem sa uz k nej vratit, ale to ze si rozumieme aspon na kamaratskej urovni stale trva

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 rokom...
  • Pred 1 rokom...

stale si stojim za svojim, nesla by som do toho... podla mna kazdy rozchod je smutny, ci uz v dobrom, nieto v zlom... nevedela by som sa odosobnit od toho, ze nieco konci... myslim ze v tej chvili by som absolutne nemala chut riesit prave toto..no ale ktovie :lol: ale myslim si, ze skor nie, ako ano...

ja rada veci prezivam maximalne, ked sa smiat, tak poriadne, ked plakat, tak do poslednej slzy, .... nechcela by som sa milovat za takychto podmienok, vediac, ze je to posledny krat...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Do prcic, prave som si uvedomila, ze som taketo zazila, ked som bola, ze mladatko...mno pohlo to mnou asi tak na rok. Ja som ina dusa, teraz toho lutujem, ze som toho cloveka vobec spoznala !!

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja prezivam take nieco teraz ... lutujem, potom si poviem ze to asi tak malo byt, nasledne znova lutujem, a uz radsej neriesim.. (co sa tyka sexu na rozlucku)

 

v osud neverim, avsak sklamania sa asi musia diat, aby si clovek uvedomil, co vlatne chce, aby zistil co vsetko sa moze diat, ako sa mozu veci vyvijat..beriem to ako ponaucenie (nie ten sex na rozlucku :lol: , ale to sklamanie)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 mesiacmi...
  • Pred 4 rokmi...

ty akú starú tému si vytiahol ... :)

nojo. raz sa to udialo, ale bolo to desivo dávno, len som bola zamilovaná, ale nie úplne blbá : ) ... bol to dlhší vzťah, ani s tebou, ani bez teba, odišla som, sama. a ani srnky netušia, čo bolo lepšie, či to bolo lepšie, alebo je to dobre tak, ako je ... ale rozlúčka bola ... :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja som to nezazil. Ale viem si to predstavit. Ak si mal sex s niekym iba raz(jednu noc) a vies ,ze sa to uz nezopakuje. Tak je to aj na rozlucku. priklad prazdninove lasky.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

jj, studentske lasky

 

no niekedy zistis, ze takym sexom sa to da uz len pokazit a nasledne teda zistis, ze to bolo na rozlucku ;)

viem, stalo sa, aj ked sa este aj skoro po 30 rokoch stretavame...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 týždňami...

dááávno v treťohorách...s Flinstonovým predchodcom, bol, len som bola v domnení, že ide o udobrenie, a nie o posledné ahoj!!! keby som to bola vedela, i napriek tomu, že to bolo skvelé, bolo by naprdené, a nie sex!

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov