Skočiť na obsah

doll

Odporúčané príspevky

  • Odpovedí 40
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • doll

    11

  • Sniper

    5

  • game

    4

  • pralinka

    3

Top prispievatelia v tejto téme

No, ono žiaden sex v tom vzťahu nebol...chodili sme spolu pritom necelých 9 mesiacov, no nechcel som nič unáhliť, keďže ona ešte chcela čakať, obidvaja sme ešte nikdy nesúložili...Ale teraz je to už jedno... :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Boze doll nechces sa krotit obcas ? Ty si nejaka sexuchtiva... Ako myslis to vazne, ze kazdo to chce?

ano :lol:

ked vyrasties jouzin, pochopis :)

 

 

a co take som povedala? :) ... bozinku, asi ma treba ukamenovat...;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pockaj pockaj to vyrasties vsak mam uz 23 za chvilu :lol: a co pochopim ? Preco si taka sexuchtiva alebo ze kazda to chce ?

A neboj nemyslel som to zle netreba ta ukamenovat len mam srandu kazdy tvoj post sa toci okolo sexu (skoro kazdy) :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ahaaa, ty si uz taky velky? :lol: ... ja som si stale myslela ze este mláďa...

no nist... tak teda ked budes viacej "skuseny" :) tak chap to "velky"

 

a co sa tyka toho pochopenia..tak mala som na mysli to ze ako vlastne zmyslaju zeny...samozrejme nie vsetky.. a nielen muzi myslia na sex takmer stale :) .. respektive takmer stale...

 

a co sa tyka mna, to sa pochopit neda.. je to proste tak...a ja som tomu rada ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

doll ja niesom mlada, sex mam rad, ale nikdy by som za byvalou kvoli sexu nesiel

a ak by dosla ona za mnou, tak by som si o nej akurat pomyslel aka je to ......

a to s nou vychadzam prekvapivo velmi dobre, ale odtial potial, vsetko ma svoje hranice

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nielen kvôli sexu, vôbec ...

z bývalých som raz náhodou na dve minúty jedného stretla, rozchody boli také, že som si išla vyplakať dušu, neviem si predstaviť, že by som ich vôbec stretla, keď už to raz skončilo, skončilo to tak, že sme sa rozišli a viac nevideli.

akosi to bolo tak lepšie. asi.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja sa s byvalou normalne bavim, obcas sa aj stretneme, bavim sa o potencionalnych vztahoch, radime si atd...

ale doll, podla mna tu az moc isto prezentujes ze to co je pre teba normalne, musi byt normalne pre kazdeho...sex s ex ta mozno laka, ale nemusi to lakat kazdeho...a o tej skusenosti...niekto moze aj po 10tich sexualnych partnerkach byt menej skuseny ako niekto po jednej, je to velmi individualne

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tak mala som na mysli to ze ako vlastne zmyslaju zeny...samozrejme nie vsetky..

ano, priznavam, pre mna je sex s ex niecim adrenalinovym, ... ale len v pripade ze citim ze aj dotycny to tak chce...

mozno mi to preto nerobi problem, lebo ja som byvala ta, ktora dala "kopy", takze nebolo urazene moje ego, nevyplakavala som si dusu /teda na vynimky/, nebola som ranena, nemala som dovod "nenavidiet" toho druheho

 

ale momentalne je to tak, ze mi su moji ex uplne ukradnuti, a myslim iba na jedneho chlapa... a tym je moj sucasny...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

mozno mi to preto nerobi problem, lebo ja som byvala ta, ktora dala "kopy", takze nebolo urazene moje ego, nevyplakavala som si dusu /teda na vynimky/, nebola som ranena, nemala som dovod "nenavidiet" toho druheho

 

ale momentalne je to tak, ze mi su moji ex uplne ukradnuti

nešlo o kopy ... jednoducho sa to tak vyvinulo, boli to rozchody, nie kopy ... necítila som nenávisť, nebolo prečo, jednoducho prišlo to, že sme sa rozišli, skončila jedna etapa života, bol to možno osud, čo ja viem, kdesi som to už tu písala, pri tých vážnejších vzťahoch nešlo o kopy ... a pri jednom ani o sex, len priateľstvo a príťažlivosť a niečo na prvý pohľad ...

 

bolo to dávno.

spomienky ..., možno sú kdesi šťastní ... dúfam že sú.

 

 

okrem jedného. ale to je iný prípad.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

sex na rozlucku, urcite nie, naco???

 

ked sa s niekym rozchadzam, nemam absolutne zaujem o dotyky dotycneho, nieto o sex s nim, ... a nema to nic do docinenia s tym, ci mam sex rada :lol: ale vyhopsat sa mozem aj na niekom cudzom, ale ex rozhodne nie je dobra alternativa, podla mna je to zbytocne rypanie sa v niecom, co sa uz skoncilo...

 

a nakolko som clovek, a nie zvieratko, viem sa ovladat, ... :)

 

skor to povazujem za totalnu blbost, lebo vzdy jeden z nich este nieco malo citi, a aj keby ja som bola ta, co nic neciti, neurobila by som to tej druhej strane, ze by som jej dala planu nadej, pokial sa da, nerada ublizujem ludom, a ak sa rozidem, tak s tym, ze je to se vsim vsudy, ....

 

nevidim nic dobreho na tom, ak sa clovek riadi len pudmi.... to vie hocikto... niekedy nie je na skodu pouzit rozum skor, ako spravi chybu

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

doll.....

 

Ak som to správne pochopil je to asi takto, môžem sa aj mýliť.

 

Chlap ťa systematicky už dlhú dobu serie, preto mu venuješ nejaké tie "adidasky".

Ale aby si sa mu pomstila a aby videl o čo všetko prichádza, aby ho to potom ešte viac štvalo dostane sex na rozlúčku a dáš do toho všetko. :lol:

 

Mrzí ma na tom jedna vec, že moje rozlúčky neboli také :) Možno by som sa lúčil aj každý deň niekoľkokrát.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

STARSI

heh, no pekne si to napisal :)

nie, nejde o to ukazat mu o co prichadza, kedze ja som dala kopy jemu... ide mi iba o to uzit si ... viem zo vztahu co mal dotycny rad, on zas pozna mna, takze takto si sprijemnit, respektive sprijemnovat chvilky ked obaja nemame partnera, mi pride normalne...

nebolo to hned po rozchode, cca dva a pol mesiaca... a ak mam byt uprimna, ja som stale este nieco citila, a asi som si tymto dokazovala ze by sa mohlo z toho este nieco vyklut... neviem ... kazdopadne bolo to zvlastne...bolo tam stipky nenavisti, co ma dost vzrusovalo....holt, asi mam divne chutky :lol:

 

mne nerobi problem mat s niekym sex bez lasky... ked som nikoho nemala, tak som si takto uzivala, nedokazem ostat na "suchu" /samozrejme som mala na to iba jedneho partnera...nie som z tych co prevetra cele okolie../... co uz.. kazdy sme nejaky.. niekto ma zaluby chodit na hriby, ja si pri predstave ist na hriby vybavim hned najblizsi strom ci pnik :)

 

naopak sex s milovanou osobou velmi prezivam, a vychutnavam si ho, plnymi duskami, s laskou... je to diametralne uplne odlisne....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

a ak mam byt uprimna, ja som stale este nieco citila, a asi som si tymto dokazovala ze by sa mohlo z toho este nieco vyklut... neviem ... kazdopadne bolo to zvlastne...bolo tam stipky nenavisti, co ma dost vzrusovalo....holt, asi mam divne chutky wink.gif

áno, presne viem, o čom hovoríš :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Uznávam chuť na sex. Niekedy sa mi však zdá, že je to priam potreba. (príde to na teba a musíš sa ísť najesť, napiť, alebo ísť na WC či sa ti to páčí alebo nie, :lol: :) ).

 

doll....

Prečo si mu dala potom kopačky? Niečo podobné som zažil aj ja ale mňa sa kopačky netýkali. Mňa skôr zaráža iný fakt. Niekto je zamilovaný chodí s tým druhým 7 rokov a potom pre jasný dôvod (ten druhý sa dal dokopy s jej kamoškou) sa čiastočne rozídu. Akože už spolu nechodia ale znova sa dajú do kopy na chvíľu a zase sa rozídu a takto sa to opakuje niekoľko krát.

(Teraz píšem o tom čo bolo pred dobou keď ste podaktorí neboli ani v pláne. ;) ) Potom som do toho zatiahnutý aj ja, aj keď som bol pôvodne pred rokom jasne odmietnutý s odôvodnením "keď som bola mladšia tak si si ma nevšímal a teraz už je pozde", čo som v pohode zobral a už som to neriešil ostali sme kamoši s niektorým spoločnými záujmami a občas sme sa stretli. No a neskoršie som bol viacmenej zbalený, aj keď sa musím priznať vôbec sa nenadrela aby ma zbalila ;) . A tak som občas zaskočil za ňou domov keď nikto nebol doma čo mi vždy dala vedieť. Ináč sme spolu nechodili to boli len takéto návštevy, vcelku mi to vyhovovalo aj keď som vždy dodržoval zásadu nezačať si s novu kočkou, ak som neskončil vzťah s tou predchádzajúcou. Zrazu pri takejto návšteve zazvonil zvonec a kočka sa dostala do stresu, povedala mi že to bude určite ten jej s ktorým raz chodila raz nie a rozhodovala sa či pôjde otvoriť dvere alebo nie, navrhol som jej, že vyskočím cez okno kým sa s ním bude baviť pri dverách. Bolo to nízko okolo 1,4 m nad zemou (približne na úrovni pazúch), odmietla to. Než sa rozhodla a obliekla uplynula určitá doba (3 - 4 minúty) a keď otvorila dvere už tam nik nebol. No a teraz začala mať výčitky svedomia, že sa na ňu určite už vykašle, že ju asi videl nahú so mnou a podobné reči. Keď som sa jej spýtal, či s ním ešte chodí povedala mi že nie, že skončili spolu, potom zase chvíľu na neho nadávala ako jej zahol a zase začala teoretizovať, takto sa to niekoľkokrát zopakovalo. Na moju otázku prečo ma vlastne volala nevedela odpovedať, alebo nechcela. Myslíte si že to skončilo, len na chvíľu, ale potom som to skončil ja pretože už som si našiel inú. Kamoši sme ostali aj naďalej.

No a zaráža ma na tom to, že je tu taká "neujasnenosť" vo vzťahu a veciach okolo neho. Najviac mi na tom vadilo asi to, že som musel odmietať tie ponuky na návštevy ale tak aby som ju nenaštval. ;) pretože tie návštevy sa mi veľmi páčili. ;)

Teraz to začínam ľutovať keď si na to spomeniem a beriem to ako nevyužitú šancu si trochu viac užiť. :) Vyhováral som sa ako malý chlapec v škole, keď niečo vyvedie. ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

STARSI

hlavne game ma prehlad o tom preco som mu dala kopacky :lol:

a vlastne vela ludi na fore, lebo som sa tu vzdy stazovala...a bolo viac toho zleho nez toho dobreho... jednoducho nebol to typ cloveka s ktorym by som bola schopna travit volne chvile aj po case... zaciatky vztahov byvaju vzdy pekne, kazdy ma ruzove okuliare, ale casom sa zacnu krystalizovat veci v pravom svetle a clovek dostane na vyber...a ja som sa trapila...

 

po rozchode islo iba o pudy....ano, ked musis tak musis... ja som mala chut, on mal chut, tak sme to sklbili...a slo cisto len o sex...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov