Mgr. L.E.G. von Trips Zverejnené 10. Marec, 2008 Zverejnené 10. Marec, 2008 1 Edita Krešáková Vek: 19 Výška: 181 cm Bydlisko: Seňa Znamenie: Ryby Štúdium: Gymnázium 2 Lucie Szabová Vek: 20 Výška: 180 cm Bydlisko: Senec Znamenie: Váhy Štúdium: Štátne konzervátorium Bratislava 3 Iveta Andelová Vek: 19 Výška: 178 cm Bydlisko: Vráble Znamenie: Lev Štúdium: Absolvovala združenú strednú školu 4 Tünde Kulcsárová Vek: 19 Výška: 176 cm Bydlisko: Kráľovský Chlmec Znamenie: Blíženci Štúdium: Technická univerzita - Ekonomická fakulta Košice 5 Gabriela Ďurkovičová Vek: 19 Výška: 177 cm Bydlisko: Banská Bystrica Znamenie: Panna Štúdium: Obchodná akadémia 6 Radka Hudecová Vek: 18 Výška: 175 cm Bydlisko: Oslany Znamenie: Blíženci Štúdium: Obchodná akadémia 7 Veronika Matalová Vek: 21 Výška: 175 cm Bydlisko: Rimavská Sobota Znamenie: Kozorožec Štúdium: Nultý ročník - príprava na medicínu (VŠ) v Prahe 8 Nikoleta Albrechtová Vek: 21 Výška: 175 cm Bydlisko: Borský Mikuláš Znamenie: Vodnár Štúdium: Kaderníčka - vizážistka, modeling 9 Simona Pomšárová Vek: 22 Výška: 175 cm Bydlisko: Bratislava Znamenie: Rak Štúdium: Univerzita Konštantína Filozofa v Nitre - Fakulta Stredoeurópskych štúdií 10 Lenka Sýkorová Vek: 21 Výška: 175 cm Bydlisko: Bratislava Znamenie: Baran Štúdium: Vysoká škola manažmentu v Bratislave 11 Lucia Gažová Vek: 18 Výška: 174 cm Bydlisko: Trnava Znamenie: Rak Štúdium: Športové gymnázium 12 Kristína Vlková Vek: 22 Výška: 173 cm Bydlisko: Trenčianska Turná Znamenie: Škorpión Štúdium: Trenčianska univerzita Alexandra Dubčeka zdroj: http://www.missslovensko.zoznam.sk/index.html UFFF!! konecne hotove. mozete hlasovat, ako pominule roky.
Bijou Zverejnené 10. Marec, 2008 Zverejnené 10. Marec, 2008 Podľa mňa sú tento rok príliš obyčajné tie baby, prejdem Obchodnou a nazbieram tiež podobných 12 pipečiek... nič ma výnimočne neupútalo... trochu číslo 1, za ktoré som aj hlasovala :lol:
Nokia Zverejnené 10. Marec, 2008 Zverejnené 10. Marec, 2008 z roka na rok horsie, este ze som to prestal sledovat ked som mal 14
Sniper Zverejnené 10. Marec, 2008 Zverejnené 10. Marec, 2008 Kto túto súťaž usporadúva? Silvia Hilarovie Lakatošová alebo Oklamčák? Zhodnou okolností som včera čítal blog, v ktorom sa písalo, že Lakatošová už vopred rozhoduje, ktorá vyhrá a ktoré budú vicemiss.
Duda Zverejnené 10. Marec, 2008 Zverejnené 10. Marec, 2008 1, 7, 8, 11.... Nezdá sa mi že to vyhrá blondýnka :lol:
weirdo Zverejnené 10. Marec, 2008 Zverejnené 10. Marec, 2008 neviem, kde porota nechala oci, lebo najkrajsia je nahradnicka.
Jovzin Zverejnené 11. Marec, 2008 Zverejnené 11. Marec, 2008 njn som rad ze to uz nepozeram takze ani nehlasujem sorry leg, je to o tom istom akurat tie kocky su stale horsie nejako
aljak63 Zverejnené 11. Marec, 2008 Zverejnené 11. Marec, 2008 noooo niektore su fakt nic moc... tak ale da sa, vybral by som si :lol: dal som hlas cislu 11! :)
valcik Zverejnené 11. Marec, 2008 Zverejnené 11. Marec, 2008 súťaže miss tiež nesledujem a ako som už niekde povedal, myslím že s krásou je to ako s umením. keď sa spýtate návštevníkov galérie, ktoré dielo sa im vidí najkrajšie, pochybujem že by ste dostali od všetkých rovnakú odpoveď. každý z nás má inú predstavu o kráse, i o kráse ženy. druhá vec je, že L.E.G. von Trips si dal námahu so zostavením ankety, preto som hlasoval za dievča, ktoré je mi podľa tváre najsympatickejšie - Veronika Matalová, v ankete má číslo sedem.
tiborco Zverejnené 11. Marec, 2008 Zverejnené 11. Marec, 2008 No neviem, teraz bolo aj na STV nejaké Miss Universe 2008, či tak nejak, tam sa bolo na čo pozerať... :lol: Ale tu si neviem vybrať, žiadna sa mi nejak nepáči...ale klasika - každý rok nič extra a asi to ani sledovať nebudem...no a keď už mám hlasovať, tak asi číslo 2...
Mgr. L.E.G. von Trips Zverejnené 11. Marec, 2008 Autor Zverejnené 11. Marec, 2008 Porovnanie regionálnych kastingov Rozhovor s Luciou Hablovičovou
chlapeczjuhu Zverejnené 11. Marec, 2008 Zverejnené 11. Marec, 2008 nehlasoval som ani za jednu. ziadna z nich nie je moj typ ani zdaleka ale odporucal by som kockam aby trochu viac jedli haha.....brrrr
game Zverejnené 13. Marec, 2008 Zverejnené 13. Marec, 2008 asi by neboli dosť cool, keby viac jedli, na tieto súťaže zvyknú ešte schudnúť .. : ) ale trochu sa mi zdá, že tie fotky nie sú práve najlepšie ... nekritizujem legovu námahu, ale fotografa, akosi sú tie dievčatá nevýrazné, neveľmi si viem z nich vybrať ... alebo je to nie vo fotografovi, ale vo výbere .. sú to jednoducho celkom normálne dievčatá, ktoré sa dostali do rúk vizážistov ...
Mgr. L.E.G. von Trips Zverejnené 16. Marec, 2008 Autor Zverejnené 16. Marec, 2008 ked ich vybrali spomedzi mnohych inych, tak asi na tom vybere nieco bude. okrem toho obrazky, ktore su k dispozicii, su len ilustracne. vidime tu z nich iba tvare, nie cele postavy. a o nevyzorovych charakteristikach zatial tiez vela nevieme.
pralinka Zverejnené 16. Marec, 2008 Zverejnené 16. Marec, 2008 su to vsetko pekne baby, ale vacsina z nich ma nicim neuputala... take najdem v pohode u nas na ekonomickej, aj mnoho krajsich... je pravda, ze vyberat sa da len z tych, co sa do sutaze zapoja, ale snazila by som sa tie baby od seba odlisit, vsetky su prakticky rovnake, resp dost podobne... mne sa viac pacia baby, ktore maju na prvy pohlad v sebe nieco zvlastne, vynimocne pekne, vobec to nemusi byt dokonala tvar, dokonalo maly nostek...
Mgr. L.E.G. von Trips Zverejnené 16. Marec, 2008 Autor Zverejnené 16. Marec, 2008 no, prihlasilo sa ich zrejme dost na vyber podla akychkolvek kriterii (takmer akychkolvek, neberieme do uvahy rozmanite extremy, ktore sa tam vobec nehodia). nj, v niecom su si podobne viac, v niecom menej. vo vyzore su si podobne azda preto, lebo vyzor missky ma vyzerat takto.
chlapeczjuhu Zverejnené 16. Marec, 2008 Zverejnené 16. Marec, 2008 vsak to. vyzeraju ako keby sli cez kopirak. vacsinou prazdny obal(cest vynimkam). zena ma mat sexappeal aby ma zaujala a tu ho nema ani jedna. umele, nacvicene. hja miss....
Tom182 Zverejnené 17. Marec, 2008 Zverejnené 17. Marec, 2008 o nicom sutaz..nemam ju rad a ani ju nepozeravam..normalne som mal problem si vybrat..ale nakoniec som zvolil cislo 2 :lol:
aljak63 Zverejnené 19. Marec, 2008 Zverejnené 19. Marec, 2008 Ked som si ich dokladnejsie kukol znovu tak som nasiel 3 co su fakt celkom pekne... tak snad jedna z nich to vyhra... su to cisla:7 - Veronika Matalová10 - Lenka Sýkorová11 - Lucia Gažová :lol: moooooze byt... :)
Sniper Zverejnené 4. Apríl, 2008 Zverejnené 4. Apríl, 2008 V programe píšu, že dnes o ôsmej začali tie missky. Tak to niekto sledujte ktorá že to vyhrala. Označil som desinu, no nech je sranda! :lol:
Mgr. L.E.G. von Trips Zverejnené 4. Apríl, 2008 Autor Zverejnené 4. Apríl, 2008 jj. v televiznom prenose uvidite, koho to zaujima, aj ich verbalny prejav a intelektualne zameranie. a tiez to, ako v skutocnosti vyzeraju, pretoze tieto fotografie tu, samozrejme, neposkytuju dostatok informacii o ich osobach.
aljak63 Zverejnené 5. Apríl, 2008 Zverejnené 5. Apríl, 2008 Výsledky MISS 2008 MISS SLOVENSKO 2008 - Edita Krešáková (#1) 1.VICEMISS 2008 - Kristína Vlková (#12) 2.VICEMISS 2008 - Lenka Sýkorová (#10) Miss Internet Miss Press Miss Photogenic E.Krešáková (#1) Miss Sympatia L.Gažová (#11)
Tom182 Zverejnené 5. Apríl, 2008 Zverejnené 5. Apríl, 2008 ked tak pozeram...zase to skoncilo ako som cakal :lol: vitazka sa mi nepaci :) :)
Sniper Zverejnené 5. Apríl, 2008 Zverejnené 5. Apríl, 2008 Tá prvá vyzerá ako had! Hovorte čo chcete, ale verím tomu že výsledky sa vedeli vopred. Tá prvá rozhodne nie je najkrajšia. A inak tá Vlková možno dobre vyzerá iba tam, ale keďže ju niekoľko ľudí pozná, ktorých poznám aj ja, tak viem, že vraj v skutočnosti vyzerá dosť o ničom. Ale to som iba počul.Mne sa celkom pozdáva tá desina, aj ten tip s ňou mi skoro vyšiel.
aljak63 Zverejnené 5. Apríl, 2008 Zverejnené 5. Apríl, 2008 A tu mame vitaznu trojicu... akoze fakt nechapem ako henta HADICA mohla vyhrat... a nechapem doteraz! :lol: pripada mi dost falosna, namyslena, pokrytecka, atd ... ale ja som to nevyberal...
Odporúčané príspevky