Skočiť na obsah
  • 0

Prepojenie PC s TV


bobsapp

Otázka

Niekedy som mal prepojené PC-TV káblom.

Tak, aby sa dal pozerať obraz z PC na TV, cez klonovanú obrazovku, či ako sa to nazýva :lol:

Ale teraz asi po roku som to chcel znova, ale neviem kde to mám nastaviť na PC. Ja tam nemám tú položku kde sa to nastavuje.

Na kamarátovom pc som len klikol..nastavenia...hop,hop a už to bolo.

Tak či to môže byť tým že mi nezobrazuje všetky možné funkcie nastavenia, alebo ovládačmi alebo...? :)

Ak niekto chápe o čom hovorím tak prosím radu. :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Odpovede 16
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top Posters For This Question

  • Nokia

    5

  • bobsapp

    4

  • jastrab1

    4

  • cizy

    2

Top Posters For This Question

16 odpovedí na túto otázku

Odporúčané príspevky

  • 0

Ako mas prepojenu telku s compom? Cez s-video? Raz som mal taky problem na starej karte, ked som kabel poriadne nezasunul, cize karta ani nemohla detekovat druhy monitor. Ale najpravdepodobnejsie riesenie ponukol Nokia.

 

Btw. ak niekto vie kde zozeniem redukciu z HDTV na S-Video, nech mi da cim skor vediet. Danke.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • 0

s-video? žeby?:lol:

proste z grafiky to kolečko:D..tusím hej s-video? taham kábel do scartu v TV .....viem že sa to nastavovalo tak niejak že PAL a duálne zobrazovanie....idem tie drivere

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • 0

nainstaluj si posledne drajvre a uvidis kolko moznosti sa ti zrazu spristupni :lol:

Ano máš pravdu. Ono je to síce pekné čo všetko v setupe pribudlo, ale zhodou okolností tiež mám GeForce4 MX 440 ako bob.

 

Prišiel som na to, že posledná naozaj kompatibilná verzia s touto kartou je 78.0x

 

Neviem prečo, ale novšie drivery zle vykresľujú grafické efekty pri hrách, všimol som si to pri viacerých rôznych hrách že efekty sú akési kockaté a v určitých prípadoch mi to dosť prekážalo.

 

Archív downloadov je tu, ja používam 78.01, ďalšia vyššia verzia 81.84 už mi robila problémy (vrátane ďalších novších, ktorých čísla si už nepamätám).

 

MX 440 je už stará trieda a v tomto prípade platí, že najnovšie ovládače už nie sú úplne ideálne.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • 0

ja mam tiez geforce 4 mx440 a nikdy som s prepojenim problem nemal, ale ten screenshot co dal bobsapp sa mi zda ze to su poriadne stare drivre.

 

ja pouzivam stare drivre 56.72 a vsetko ide bez problemov , islo aj na novsich, ale nevedel som si zvyknut ne ine usporiadanie nastaveni

 

nainstaluj si novsie drivre, pozapajaj kable ako vravel Roso lebo inak to nepojde, aj ked tebe sa tam nezobrazuje cela karta s nastaveniami nvidia, nie iba nview...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • 0

ja len tak že niekedy mi to išlo a zrazu nejde...a ja nezvyknem s PC nič robiť :) takže som nevedel čím to bolo.

 

ale aktuálne...dal som tie najnovšie drivre. Konečne mi naskočila tá položka ktorú som hladal, ale aj tak tam nikde nevidím kde mám nastaviť tú obrazovku :lol:

ešte skúsim tie staršie, ale aj tak mám pocit že mám niečo z výstupom na scart v TV takže to aj tak nepôjde :)...ale brácho hovoril že mu idú oveľa lepšie hry, takže aspoň na niečo dobré ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • 0

ak ma na grafike svideo vystup tak to staci s telkou prepojit, akurat ze potrebujes pozriet do ovladacieho softwaru ku grafike a tam by si si mal vediet prepinat vystup, do ktoreho vie posielat signal

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov