Skočiť na obsah

Čo bolo v škole


Sniper

Odporúčané príspevky

Dnes som si bol pre posudok k bc. práci.

 

Školiteľ: A

Oponent: B (skritizoval mi tú časť na ktorú som sa tak trochu vybodol, lebo sa mi už nechcelo písať :lol:)

 

 

Ale boli tam iné hlody, spolužiak mal od školiteľa FX a od oponenta D :) :) ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Volá mi spolužiačka, kecáme o blížiacich sa štátniciach...

 

 

ja: ako ti ide učenie?

ona: no tak zhruba tých 85-90% viem

ja: nemecký parlament Bundestag koľko má minimálne členov?

ona: JAKOOOOOOOOOO??????

tých 10-15% stále chýba :lol: :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

To bol len epilóg za uplynulými troma rokmi čím som uzavrel jednu kapitolu. Píšeš ako keby sa ostatné univerzity mali čím chváliť (slovenské "školstvo"). Pokým nezmením brandž v ktorej sa pohybujem tak ten titul mi bude na dve veci. Na rozdiel od iných nemám potrebu to oslavovať vyskakujúcimi smajlíkmi alebo si pchať pred meno či nick nejaké skratky. Skôr uvažujem nad inými vecami, už teraz mi je trochu smutno za bývalým kolektívom, ešteže máme ten fejsbúk (kde v poslednej dobe som čoraz častejšie). Len toľko som chcel.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ale šak sa hneď nepajeď :lol:

 

veľmi vysokú loptu si mi tým príspevkom ponúkol

v súvislosti s tým,

že sa TN Univerzita premielala v médiách viac než dosť

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Však to som ani ja nechápal :lol: z komparácií som si veril na B-C, ostatné za B. Najmä keď som sa dozvedel, že doobeda naša komisia vyrazila každého druhého.

 

 

že sa TN Univerzita premielala v médiách viac než dosť

 

Kvôli dekanovi, ktorého som mimochodm nikdy nevidel, že niektorým udelil rýchlo tituly sa drbe nielen dotyčná fakulta ale aj celá univerzita? Naša katedra pod danú fakultu nepatrí, na škole prebehol hĺbkový audit, na našej katedre sa nezistili žiadne nedostatky tak nemám potrebu to riešiť. Hĺbkové audity by mali prebehnúť na všetkých univerzitách, ktovie aké podivuhodnosti by našli :)
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nechcem opäť rýpať, ale všimla som si, že Dubčekovci sú na túto tému poriadne citliví. Ani nie pred týždňom sa mi kamarát, ktorý chodí na mechatroniku, sťažoval, že ho čaká najťažšia skúška a len som utrúsila nevinný vtip na margo tejto kauzy, čo som myslela, že ho rozosmeje a nebavil sa so mnou pol dňa. :lol:

 

Aaa inak gratulujem všetkým, čo to majú už za sebou a začínajú si užívať leto. :)

Mňa čakajú ešte necelé dva týždne práce, hádam to prežijem nejako. :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 mesiacmi...

Zajtra máme kontrolný test z teórie medzinárodných vzťahov. Už mi z toho hrabe. Jednu vetu si musím prečítať asi 4x, prvý krát si vetu len prečítam, druhý krát si ju prečítam aby som zistil čo som to vlastne prečítal, tretí krát sa ju snažím pochopiť a štvrtý krát si ju prečítam preto lebo medzitým som zabudol o čo tam vlastne išlo.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...
  • Pred 4 mesiacmi...

Marketingová komunikácia v politike. Ešteže som mal relatívne dobre napísanú seminárku + prezentáciu, lebo inak výsledná známka by bola úplne o inom :smilieee: Absolútne mi nesadli otázky. Ale však, hlavne že to mám za sebou.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 5 mesiacmi...

Ja keď som chodil na strednú, tak "informatika" bol neznámy pojem. My sme mali "len" výpočtovú techniku a celé to bolo o tom, že sme sa akurát učili ovládať také srandy ako MSDOS, Super Calc a pod.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov