Skočiť na obsah

Mitsubishi Lancer EVO


Jur

Odporúčané príspevky

Zdravim, chcel som sa spytat, ze ci nahodou neviete, ci je u nas na nasom Slovensku niekde moznost poziciat alebo proste sa aspon previezt na Mitsubishi Lancer EVO... Ja co som pozrel vsetky pozicovne na Slovensku tak som taku moznost nenasiel, teda len TU

a to vyzera byt len lancer... ale ja cem nieco tajketo aj ked zas nemusi to byt X, ale aj starsia verzia :) vopred dik za radu :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Odpovedí 8
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • Nokia

    3

  • Jur

    3

  • weirdo

    2

  • Jovzin

    1

Najaktívnejšie dni

Top prispievatelia v tejto téme

Najaktívnejšie dni

viem ze raz bola nejaka akcia na letisku, kde sa robili preteky na audi S3, zaplatil si si startovne a mohol si si porovnat svoje zrucnosti s inymi jazdcami

je mozne, ze taketo nieco sa robi aj s autami ako impreza, ci EVO...treba poskusat, resp skus radsej fora venovane tomu auto o ktore mas zaujem

pochybujem ale ze v pozicovni ti len tak pozicaju EVO, nieje to totiz bezne ako na poziciavanie, a tak isto to nieje imidzovka ktoru by ti pozicali v Car exclusive

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

dik vsektym za prispevky :lol: su to uzasne auta, s ktorymi som sa tiez prvy krat stretol na autotuningu, ale len ako divak a to uz mna, ale laka nieco viacej... :)

 

weirdo

 

no a samozrejme tebe naj dik, tuto myslienku, ze by som sa konecne previezol na EVO, a splnil si tak svoj Japan sen aspon na jeden den som dostal minuli tyzden, no a velmi rad by som ju zrealizoval, takze este raz dik ;)

 

a ako pozeram, tak je to IX, takze celkom nova verzia da sa povedat, super :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

OFFTOPIC - ste si isti, ze spojenie 2 totalne rozlicnych tem do jednej je normalne? naco je potom forum a variabilita tem .. spojenie 1) moje oblubene auto + 2) kde si mozem pozicat Lancera mi pride dost dost divne. vobec by som sa tomu chlapcovi necudoval, keby to zalozil este raz, lebo temu nenajde.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

weirdo

zdravim, no nastastie, uz poznam tahy adminov takze ked som temu nemohol najst hned som si pozrel "Moderatorske zasahy na fore " :lol: je to niekedy cirkus, tak ale v pohodke, ja som to bral aspon pre mna teda ako motorsport :)

 

 

Nokia E50

no pravdu povediac najsilnejsie co som soferoval bolo Audi V8 4,2, tusim to malo nieco do 300 HP, ale inak total lekvar nato ake to malo kone... ono to bola 93 rocnik takze uz dost stare a este k tomu automat no a samozrejme vlajkova lod, cize aj dost tazke... hrozne pomale sa mi to zdalo... no a zas poznam celkovo japonske auta ake su ostre na akceleraciu, takze pred EVO mam velky respekt a zo zaciatku by som rad len velmi opatrne s tym plynom, nuz a neskor hadam aj trohu poprehanat, uz vem kade presne cem ist no a dufam, ze ho donesiem cele potom aj so mnou, ze? :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov