Ronja Zverejnené 6. September, 2008 Zverejnené 6. September, 2008 Charakter Dr. Hausa - keby nebol tak dobry a kompetentny vo svojej praci, bol by hajzlik...ale povedala by som, ze ked si niekoho oblubime, dokazeme mu odpustit vela negativneho...takze OK
sani Zverejnené 3. Október, 2008 Zverejnené 3. Október, 2008 Pozerám len dva seriály, na axn Posledne bojisko zem a Hausa - na ktoromkoľvek programe kde ide, hoc som tie diely už videl. Je tak strašne protivný, arogantný, pomstichtivý podrazák až je pekný. Ale liečiť by som sa mu asi nedal - mäsiar jeden. :lol:
Strasidlo Zverejnené 20. Júl, 2009 Zverejnené 20. Júl, 2009 Dr. House - jediný program, ktorý pozerám stále, pozerám len na STV, každú stredu sa teším na večerné dva diely a neviem sa dočkať! Zbožňujem toho geniálneho idiota! :lol: :)
Ryan Giggs Zverejnené 21. Júl, 2009 Zverejnené 21. Júl, 2009 Serial o Houseovi som "objavil" len pred par tyždňami. Predtym som ho vždy ignoroval. Bola to chyba, je to pecka.
game Zverejnené 21. Júl, 2009 Zverejnené 21. Júl, 2009 Dr. House pozerávam odkedy ho dávajú kdesi na našich tv, ale úplne sporadicky, keď je tam práve náhodou zapnuté tv, nevyhľadávam ho, a sem tam pozriem aj celý diel, tak jeden s dvadsiatich problém asi bude že nepozerám už nehorázne dlhé roky, dokonca desaťročia žiadne seriály, vlastne ma žiadne nikdy nebrali / okrem nejakých detektívok, tie milujem / a okrem toho takéto ma dosť iracionálne frustrujú kdesi v hypotalame na škôlkárskej úrovni - čo by bolo s pacientmi keby ho nebolo ... hrôza ... s týmto sa nedá pozerať seriál o geniálnom šialencovi s nechuťou správať sa slušne :lol:
Ryan Giggs Zverejnené 21. Júl, 2009 Zverejnené 21. Júl, 2009 ...a okrem toho takéto ma dosť iracionálne frustrujú kdesi v hypotalame na škôlkárskej úrovni - čo by bolo s pacientmi keby ho nebolo ... hrôza ...Hm, v kriminalkach vždy odhalia pachateľa. To ťa nefrustruje? Inak, Houseovi pacienti aj umieraju. :lol:
Eiensama Zverejnené 21. Júl, 2009 Zverejnené 21. Júl, 2009 Zboznujem ten serial!... Ale nepozeravam ho. :lol: Ked nahodou ide, tak si ho pozriem, ale pre mna to uz nema cenu... Vsimla som si ho prilis neskoro, ked uz bezala druha seria, a to mi uz nestalo za to. Mozno si to raz stiahnem - nad original nie je. Keby to pripadne ide niekde uplne od zaciatku, tak sa na to vrhnem, pretoze ten serial je fakt skvely... Samotny House je super, len ako chlapa by som ho nechcela; bud by som zabila ja jeho alebo seba.
Sniper Zverejnené 2. Máj, 2018 Zverejnené 2. Máj, 2018 Na JOJ začali teraz poobede vysielať Hausa. A sranda, s tým istým dabingom, čo bol na Markíze.
Odporúčané príspevky
Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky
Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom
Vytvoriť konto
Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!
Zaregistrovať si nové kontoPrihlásiť sa
Máte už konto? Prihláste sa tu.
Prihlásiť sa teraz