Skočiť na obsah

How I met your mother


weirdo

Odporúčané príspevky

aaaano, to je perfektny serial :lol: :) a ti herci maju vybornu anglictinu, uplne zrozumitelnu, z coho sa velmi tesim lebo k tomu nepotrebujem titulky :)

 

Len som zvedava dokedy budu natahovat este to stretnutie s mamou ;)

 

na ktorej serii si? ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

aj key uvideli, ktovie ako by sa to uchytilo...taky My name is Earl sa vobec nepacil a pritom to je super serial :lol:

 

my mame kuknute takmer vsetky diely, asi len tie uplne najnovise nie :) zacali sme to kukat asi pred rokom :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Môže byť. Erla tiež pozerám II. sezónu práve. Ale on podla mňa nie je zrovna žáner pre nášho diváka. Neviem čo chcela Jojka dokázať jeho nasadením do primetimu. My sme zvyknutý na priateľov a HIMYM je k nim ovela bližšie.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

To je viacmenej problém všetkých seriálov na SVK

 

by ste videki aké čísla by dosahovali LOST, PrisonBreak, Dr. House, Klinika Grayce, etc.

keby to bol na Marze

ľudia sú veľmi hlúpo naučený na tú dedinskú TV

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Je to dobrý seriál, tiež si pochvaľujem angličtinu

 

Dokonca teraz niekedy natočili film, volá sa Definitely Maybe a je to vlastne o tom istom, že muž rozpráva svojej dcére o troch ženách a že jedna z nich je jej mama ale tá dcéra nevie ktorá to je.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...
  • Pred 4 mesiacmi...

dnes som cez v robote prestávku pozeral prvú časť a bavil som sa jak malé prasa

chlapci s pspzone nahodili až po treitu sezónu, tak sa teším

je toho aj viac, či zatiaľ nie?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 týždňami...

Ten serial je pecka! A Barney... to je king, nemôžem z neho! :lol:

 

Dokonca teraz niekedy natočili film, volá sa Definitely Maybe a je to vlastne o tom istom, že muž rozpráva svojej dcére o troch ženách a že jedna z nich je jej mama ale tá dcéra nevie ktorá to je.

Nie je to o tom istom. Podoba je iba v tom, že rozprava pribeh dcere a ta ma uhadnuť, ktora je jej mamou. To je všetko. Film nie je zdaleka tak vtipny, je to skôr romantike. Ale nie je to zle, prave naopak.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

Akurat sa veľmi obavam, že dabing ten serial pochova. Absolutne si neviem, a ani nechcem predstaviť, ako asi bude znieť dabovany Barney (ma ho dabovať Kamil Kollarik). Frazy ako highfive, i'm awesome či už spominane legendary, mno, neviem, neviem... Inak, 22. 9. začina nova (4.) seria!

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 týždňami...
  • Pred 2 týždňami...

Zo zvedavosti som si to pozrel. Ťažko povedať, ako je to s dabingom, je to niečo uplne ine. Netrufam si odhadnuť, či je to zle alebo nie, pretože cely problem je v tom, že človek pozna original. Pravdou však je, že niektore fory prekladom zanikli alebo maju iny vyznam. Ale ak by som to nevidel v pôvodnom zneni, asi by sa mi to aj tak pačilo.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 mesiacmi...
  • Pred 2 týždňami...

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov