Skočiť na obsah

Ako poznáte tento svet?


Tom182

Odporúčané príspevky

  • Odpovedí 27
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • weirdo

    5

  • aljak63

    5

  • Tom182

    5

  • Sniper

    4

Top prispievatelia v tejto téme

Túto hru poznám, už som ju kedysi hral, dnes ako aj minule som skončil v 11. leveli, nahral som 53872 bodov, potreboval som 55000. Trafil som skoro Asmaru (7 km vedľa) a tak ako vždy pomýlil som si Vianočné ostorvy s Veľkonočným (14000 km :lol:).

Malá mapa je tam však.

 

 

Aha ono to má ešte pokračovanie:

 

Final score: 516 159

Final Level: 11

Traveler IQ: 126

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

vies axel, vyhlasit o sebe ze som skoncil v 11 leveli je dost odvazne po tom co si tu hru hral xy krat...

malo by to fungovat tak ze raz a dost, teda v tom sposobe ze sa sem zapisu vysledky...pretoze ked ti pri neuspesnom pokuse system ukaze spravne miesto, tak si to automaticky zapamatas, a na dalsi krat budes uspesnejsi...a to nema s cestovatelskym iq nic spolocne :lol:

 

sorry, ale pride mi to tu ako predbiehanie sa v tom kto je viac pretukany v tejto hre..

 

btw, ja osobne som sa s nou stretla cca dva tri mesiace dozadu, a cely kancl sme par hodin nic ine nerobili :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tak konecne som si po objaveni hry nasiel aj ja na nu cas

 

Final score: 516 873

Final Level: 12

Traveler IQ: 127

 

super hra...no niektore vecicky ma zaskocili...najma nejaky norsky ostrov ktory som dal pri norsku a on bol 12000km juznejsie :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ano, a ja mam 15 level :lol:

 

nehnevajte sa chlapci :)

vy cestovatelia snad aj ano, i ked...no nechajme to tak...myslim si svoje :)

 

weirdo, prispevok dam aj ja, cca o par dni, ked si to cele preklikam a trhnem rekord "doklikala som sa najdalej"..jeemine, pardon , teda "mam najvacsie travel iq"

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ved ju nemusis voebc hrat preboha...je to hra...tak preco tolko kecov okolo toho? ano kto chce tak to moze hrat tyzden a potom sem pride so super vysledkom..ale naco...ved je to len zabava..

tak si preklikaj..pohraj sa..a prid..a budes mat rekord..a nic sa nezmeni..

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

doll ja zaboha nechapem, naco prides a rypes, ze tu mal niekto vysoke skore .. asi je to hlavne o tom, ze sa clovek casom zlepsuje, ni?

 

pridaj si aspon rekord do prispevku, to by mohla byt prva relevantna vec, ktoru do tejto temy napises.

 

ALJAK

kazdy podla svojho .. ja som na kanadskych (a americkych) zatial nemal viac ako 150km odchylku :lol: ale tebe s Tomom zase robi ovela mensi problem Azia, tipujem ... :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

vies axel, vyhlasit o sebe ze som skoncil v 11 leveli je dost odvazne po tom co si tu hru hral xy krat...

malo by to fungovat tak ze raz a dost, teda v tom sposobe ze sa sem zapisu vysledky...pretoze ked ti pri neuspesnom pokuse system ukaze spravne miesto, tak si to automaticky zapamatas, a na dalsi krat budes uspesnejsi...a to nema s cestovatelskym iq nic spolocne :lol:

Napísal som že som tú hru kedysi hral, je to 4-5 mesiacov dozadu, raz som si ju zahral a kebyže Tom sem nezaložil túto tému tak už o tej hre neviem. Tie výsledky som sem postol, tak ako každé iné výsledky v každej inej hre, takže neviem na čo narážaš. Inak, pri každom štarte systém vyberá zakaždým iný náhodný zoznam miest, takže spoliehať sa na to že pri opakovaní hry dostanem tú istú ponuku je minimálna.

 

Nabudúce si najprv zisti fakty a až potom píš, aby si sa nestrapnila ako dnes.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja osobne som sa preklikala do siesteho levelu...a tam som uz niektore mesta nedavala...resp oblasti..

problemy mi robia iran,irak, a tato oblast..to som za pana nemala prehlad, tak tam odchylky cca 1000 km boli :lol:

europa, afrika no problemo...

 

axel

tie mesta sa opakuju :)

a btw...vyhrazaj sa v ss niekomu inemu :)

 

mladenci, ospravedlnujem sa, kludne to precistite...asi blba nalada, asi malo sexu... je to vasa vec...vidim ze prispeli cestovatelia...takze od vas to beriem

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

axel

tie mesta sa opakuju :lol:

a btw...vyhrazaj sa v ss niekomu inemu :)

Nepíš dristy že sa ti vyhrážam v SS, to že radšej nenapíšem, to neznamená že sa ti vyhrážam.

 

A čo keď sa mestá opakujú? Hral som tú hru raz, každé mesto sa objavilo prvý krát bez toho aby som ho v hre predtým videl.

 

Ak ťa téma zaujíma tak sa drž obsahu a nezasieraj to tu off-topicom.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no veru Asia celkom fajn, akurat ta China a Rossija! Ale potom pohoda, a aj Africu som celkom vedel - co ma prekvapilo!

 

no este som zabudol ze tie ostrovy v Oceanii su strasne... to je hrozne! Ale zato Europa je skvelaaaaaaa

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

http://www.travelpod.com/traveler-iq - skvely upgrade, je tam asi 15 roznych lokalit, ktore sa daju testovat

SUPER HRY! :lol: :)

 

prave som dohral vlajky - konecne som zaziaril tak ako sa patri a presiel som vsetky levely az dokonca:

Final score: 429876, Final Level: 9, IQ: 134 ... samozrejme, vzdy sa da vsetko este lepsie

 

 

aspon viem co budem robit ked sa budem nudit :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No asi by som sa mal oproti ostatným hanbiť :) ...ten úvodný link,čo Tom dal,tak som to skúšal aj viackrát, ale najďalej som sa dostal do 6.levelu :lol:  a traveller IQ ani body si už nepamätám...našťastie :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no veru - Oceania je vo vlajockach strasna zverina :lol:

a potom este Karibik - to je fakt zabavka!

 

Ale pre mna - ako amaterskeho vexikologa je to naozaj super hra... :)

 

 

normalne by som takuto vecicku zaradil na maturitu z geografie :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tak konecne som si po objaveni hry nasiel aj ja na nu cas

 

Final score: 516 873

Final Level: 12

Traveler IQ: 127

 

Konecne som prekonal tomov rekord - sa mi to podarilo na 3.krat :lol: ale predsa len podarilo! :)

 

Takze novy forumacky rekord : ALJAK :)

Final score: 557 792

Final Level: 12

Traveler IQ: 131

 

a ak si niekto mysli ze sa to stale opakuje ... tak to voooobec nieje tak! ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov