Skočiť na obsah

Ako vnímate vzťahy svojich súrodencov?


Sniper

Odporúčané príspevky

Otázka je jasná. Ak máte zadaného brata alebo sestru ako vnímate vzťahy s ich partnermi?

 

Nemám nič proti chalanovi mojej sestry, ale mladá slečna si už úplne zvykla víkendy stráviť u neho (a tým pádom doma nemusí cez víkendy upratovať a ani nič okolo bytu robiť, keďže tu nie je) a obaja ešte majú tú drzosť že si v nedeľu chodia k nám na obed! :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Odpovedí 23
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • nutrinka

    2

  • cizy

    2

  • Mazmar

    2

  • weirdo

    2

Top prispievatelia v tejto téme

brat ma uz nejak rok a pol priatelku

lenze uz okolo 5 mesiacov robi brat v zahranici, domov pride po dvoch mesiacoch,na tyzden,pripadne na par dni....

v momente ako pride brat domov z cesty, ide do sprchy a fici za nou...

za ten tyzden ho vidim minimalne...

chapem ich, ale zas...no neviem..aj ja si chcem uzit bratceka :lol:

 

ale inak je zlatunka a velmi mila a vyzera byt aj dobre dievca

niekedy si vsak s nou nemam o com pokecat, kedze je o tri roky mladsia...este taka teen

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nemám nič proti chalanovi mojej sestry, ale mladá slečna si už úplne zvykla víkendy stráviť u neho (a tým pádom doma nemusí cez víkendy upratovať a ani nič okolo bytu robiť, keďže tu nie je)

tak jej davaj robit cez tyzden...
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pretože mám o dosť starších súrodencov a moja sestra je so svojím terajším mužom už dosť dlho /chodenie+manželstvo, no vychádza to už takých 12 rokov minimálne, čo znamená, že ho poznám asi od svojich piatich, prakticky som s ním vyrastala/, vychádzam s ním veľmi dobre, je mi už ako vlastný brat. Keď som bola malá, brával mňa aj môjho kamaráta na ryby alebo na poľovačku, keď potrebujem odvoz, tak po mňa príde /síce to potom výdatne ofrfle ale dá sa to vydržať ;)/, dokonca je to aj môj krstný otec /v kostole som bola dosť neskoro krstená a on je okrem mňa asi jediný katolík v rodine ;)/

švagriná je tiež v pohode, ale keďže brácho sa ženil neskoro, poznáme sa ešte veľmi málo, no nemám proti nej nič, je veľmi milá a zlatá,sympatická mi bola už keď som ju spoznala ako bráchovu kolegyňu /a stále mi posiela nejaké knižnky jej brata, čím si mňa, knimoľa, najlepšie podplatí :lol: ;)/

 

a hlavne oboch ich mám veľmi rada najmä preto, že vďaka nim konečne moji súrodenci vypadli z domu a barák je prázdny :) :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

heh jeden brat je v BA tak proti jeho priatelke nic nemam lebo sa s nou stykam raz za mesiac :lol:

 

ale co sa tyka druheho tak jeho priatelka je akoze uuuplne v pohode nic proti nej nemam sice u nas travy dost casu ale co sa toho tyka tak upratuje viac ako ja a brat dokopy (hold tvrda vychova) len uz mi niekedy zacinaju liest nanervy tie ich hadky ale vtedy pomaha antistresova lopticka (bratovy do hlavy) ale inak fajn.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

moj brat nam svoju novu priatelku predstavil len nedavno, ale vyzera velmi sympaticky, mila, ukecana, taka pohodacka :lol: moc ju ale este nepoznam, ale aj sa mi celkom pozdava :)

 

predtym chodil 9 rokov s jednou a ta bola taka nijaka, naka fajnova sa mi zdala, ked boli u nas, tak sa zavrela v izbe, moc s nami nekomunikovala, nejak mi neprekazala, ale vzdy som si predstavovala bratovu priatelku inak, ta nova sa k nemu ovela viac hodi :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 5 týždňami...

Mam brata (18 rokov) a mam aj sestru (10 rokov bude mat). Obaja nevlastni a zijeme oddelene :) Ale v kontakte sme.....nechce sa mi rozpisovat, ze preco to tak je...len som chcel dat najavo, ze to nevnimam inak, lebo to uz nezazijem a ani som nezazil. :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...
  • Pred 4 týždňami...

Mám brata o 4 roky staršieho odo mňa. Jeho žienka je moja najlepšia kamarátka a suseda z detstva...čo k tomu dodať?

Ich vzťah je búrkou lásky premiešanej s hádkami, asi ako v každom manželstve ( nie v každom samozrejme ), a ja som skôr na strane jej, pretože brat rieši problémy hlasnejšie.

Ale mám ho veľmi rada a vždy si povieme svoj názor.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...

Moj brat ma 18 a zatial ziadny vztah nemal, alebo som o tom nevedela :-) A on moj vztah s jeho kamosom vnimal dost podpichovacne. Asi to tak vnima vacsina bratov, ale aspon mam co vratit keb bude mat babu :-P

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

s kym sa taha moja sestra netusim a pravdu povediac, je mi to srdecne jedno.

 

Bratovu priatelku poznam uz dlhsie a nema s nou ziadny problem.

Jedina vec, ktora ma nas*era dobiela je, ked po 10hodinovej sichte musim este hodinu cakat, kym sa dostanem do vlastnej izby :lol: :) :######:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 5 mesiacmi...

zisťujem, že s mojím švagrom nemôžem vydržať pod jednou strechou...tak perverzné hovado som ešte nestretla /a to už som stretla kdekoho :lol: /. momentálne sa zabáva tým, že mi dáva neslušné návrhy a smeje sa, ako sa potom rozčulujem...nevravím, hovado je to :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 mesiacmi...
mám o rok mladšiu sestru a jej milý je zas o rok odo mňa starší, velmi zlatý chalan, vychovaný, zábavný, aj pokecať máme o čom, oblúbila si ho celá rodina :lol: ... no a zachvílu budú mať tuším rok výročie :) :)
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 mesiacmi...

Môj krpec má frajerku už od leta, hehe. Vyhovuje mi to, môžem si ho doberať a vyzvedať. Milé to je, vyzerajú byť podarení (ešte som ich nevidela spolu naživo, iba osve :lol: ) Aj ona sa mi zdala byť v pohode, keď som s ňou párkrát kecala na icq :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

Moja sestra má priateľa mladšieho o rok od nej a pripadá mi byť moc taký poplašený.

Ale to asi preto lebo ona má 25 rokov a ja 29.

Brat je starší, ženatý v Košiciach, takže moc snimi niesom. Ani moc nepoznám jeho ženu.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 mesiacmi...

tak segra ma uz asi polrocka cavesa a som rad, ze je to prave ten typek ... sice ho moc nepoznam, ale vyzera byt vpohode, normalny, segra je stastna, ze ma takeho dobreho chalana a este ju tesi, ze je fesak :)

 

kym je ona spokojna, tak ja nemam byt preco nespokojny ... a hlavne je teraz celkom kludna, comu som rad ja :)

 

btw uz ho volam svagor :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nakolko mam podobne zaluby ako sestra s priatelom, travim s nim sem tam dost casu, takze schvalujem jej ho urcite :lol:

 

co sa tyka problemov s upratovanim, take my nemame :) uz ani jedna z nas troch nebyva s rodicmi, takze hadame sa jedine o tom, ktora ktory vikend venci psa

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov