Skočiť na obsah
  • 0

Zlé zobrazovanie v Opere


Andulqa

Otázka

Po dnesnom preinstalovani windowsu, som si nainstalovala operu a nejako mi to cele zblblo a zobrazuje mi to divne stranky, najviac viditelne je to asi tu na fore, ale aj inde su problemy, nezobrazuje mi niektore ikony, obrazky ci ako to mam nazvat na ktore ked kliknete tak vas to hodi dalej :lol: (ukaze ich az ked po nich prejdem mysou), zle mi zobrazuje napr loga na sranke, vyzera to asi takto

Obrázok

 

neviete v com by mohol byt problem? operu som komplet vymazala zovsadial, preinstalovala a stale to robi, predtym som nikdy takyto problem nemala :-/

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Odpovede 19
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top Posters For This Question

  • Andulqa

    9

  • Sniper

    6

  • Nokia

    2

  • Cactales

    2

Najaktívnejšie dni

Top Posters For This Question

19 odpovedí na túto otázku

Odporúčané príspevky

  • 0

zmensila som to len odhadom, nemam este skoro nic nainstalovane, tak sory ak to bolo vacsie...

 

mam najnovsiu verziu a robi to len v opere

 

 

aj avatary mi to zobrazuje osekane, ale ked po nich prejdem mysou tak sa zobrazia, ale toto funguje len na obrakzy, alebo na niektore napisy, napr napisy ked oznacim tak potom ostanu zobrazene, ale takisto nie vzdy, niekedy sa zobrazia hned po nacitani stranky, niekedy nie

 

neviem, nemyslim ze by to bolo grafikou, ovladace mam nainstalovane, predtym som nemala takyto problem

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • 0

Neviem, ja používam IE/Maxthon, Firefox, Operu, vždy najnovšie verzie, ale s takýmto niečím som sa ešte nestretol.

 

Skúš refresh a pozri sa či po refreshi sa ti zobrazuje rovnaký bordel alebo iný bordel.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • 0

Pozri si v nastaveniach či máš povolené zobrazovanie obrázkov + zásuvné modely a pod., proste povoľ všetko a potom si refreshni stránku či to bude OK, nenapadá ma nič rozumnejšie, nikdy som sa s podobným problémom nestretol.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • 0

preinstalovala som drivre na grafiku, skusila som dat starsie verzie opery a nic nepomohlo :lol:

 

kukla som este aj tie nastavenia opery ale mam to nastavene rovnako ako aj predtym

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • 0

mam, ale pochybujem ze to ma nieco s tymto spolocne, je to pokazene LEN v opere, v ie to ide normalne

 

priatel hovori ci to nemoze byt problem s cache, lenze uz sme aj vsetko povymazavali, preinstalovali a nic, stale to je rovnake

 

edit: teda ak som to dobre odsledovala tak zle zobrazuje len .gif

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • 0

je to pokazene LEN v opere, v ie to ide normalne

Ďalšia ťažká rana obhajovateľom Opery :lol:

 

Nájdi si na nete nejaký GIF obrázok, alebo aj viac a pozri ich v Opere čo s nimi robí. To isté? A nájdi JPG a PNG a ako zobrazuje tie.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • 0

pozri mne opera problemy nerobila nikdy, raz som mala problem s gifmi, ale to bol bug, oni sa zrychlovali, to uz nerobi, operu pouzivam uz nejakych 5 rokov a vzdy som s nou bola spokojna, nechapem co je toto za problem

 

takto to vyzera napr ked pomaly skrolujem

 

Obrázok

 

tie obrazky vidim napr tu na avataroch, moj mi blbne (mam gif) aj tie ikony pri jednotlivych kategoriach su gify, ale napr ty mas avatar jpeg, alebo aj vela inych ludi a tie sa mi zobrazuju normalne, takisto aj png

 

 

a meni sa to pri skrolovani, niekedy sa tie obrazky odokryju, niekedy zmiznu a cele to je uplne zblbnute

 

nemoze mi chybat nieco nainstalovane?

 

ja som preinstalovala komp aj medzi sviatkami, vtedy som presla na novu operu 9.nieco a islo to v pohode, aj ked som mala vistu, tu som musela dnes zrusit (ja som ju ani nikdy nechcela) a odvtedy mi to robi

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • 0

hahaaa!!!!

 

nasla som jedno riesenie, aj ked to sa mi moc nepaci, hladala som na nete a hladala, aj ked som nic nenasla, niekde uplne inde pisali nieco o sirke a tak mi napadlo ze vyskusam ze co sa stane ked si zmensim zvacsim stranku (ctrl plus koliesko na mysi) a uz to zobrazuje dobre, len na 100 percentnom zoome sa zobrazuje zle z nejakeho dovodu

 

nie je to moc vyhra ale aspon daco :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • 0

na 100 percentnom zoome sa zobrazuje zle z nejakeho dovodu

Niekde tuto bude problém.

 

Ja si pamätám že raz sa mi stalo niečo podobné a tuším to vyriešila zmena zoomu. A tuším dokonca to bolo pod Operou. A keďže ju používam iba na testovanie stránok (či aj v Opere je web stránka taká istá ako v IE a FF) tak som sa s tým potom moc nezapodieval.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov