Skočiť na obsah

Skúšky, zápočty...


Sniper

Odporúčané príspevky

  • Odpovedí 431
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • Nokia

    59

  • Sniper

    50

  • arwiel

    32

  • Bijou

    29

Top prispievatelia v tejto téme

Tak včera som bol na predposlednej, malo by byť spravené, aj keď dosť som mal problémy stíhať... To je tak, keď na zápočtovke sa človek pripravil o pár bodov len preto, že nevie poriadne čítať, a teraz si preto dával možno až prehnaný pozor... :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no takze sampus sa nebucha

dnes som po dvoch rokoch opat okusil, co to je nespravit skusku na prvy krat :lol:

uz uz sa tvaril ze mi da E, index otvoreny, ale chytil ma na par slovickach, index zavrel a podal mi ho so slovami "dojdite si to zopakovat"

:) :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

V sobotu skúška z Metód empirického výskumu, kto to vymyslel tomu by som buchol ten Nokiov šampus o hlavu. Také debiliny nemám šancu sa naučiť aj keď si spravím podrobný ťahák.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ľudia, tak zatial mám 3x A a 1x C... a malo by pribudnúť ešte jedno C, takže snáď to tak bude a bolo by to tak výborne :lol: potom dám vedieť, keď to bude definitívne... :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

dnes som mala poslednu skusku, Hospodarska politika, ani som sa na nu nepripravovala, lebo slo tam o veci ktore sme brali na strednej a rovnako aj na vyske...a navyse vseobecny prehlad v oblasti narodnej ekonomiky... malina

 

takze zacinaju prazdniny :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

v pondelok som písala poslednú skúšku, ktorej výsledky ešte nemám a asi ešte dlho nebudú...

keď si po ne pôjdem, zistím jednu z troch možností:

že som spravila a mám konečne voľno

že som nespravila a môžem ísť v júli na opravák

že ma vyrazia zo školy, pretože som tam nechala ťahák

 

nj... keď je niekto blbý... :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL

 

zobrali ma na Anglicky jazyk a literaturu na MU :lol: Pritom o literature som ani nevedel, ze bude na teste a gramatiku som robil stylom, ze za 20minut som mal vsetko odskrtane a potom som skoro hodinu sedel a kukal po zenach :) a bacha, som 60. v poradi z 233 prijatych :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Noo, tak dnes som mal prijímačky...no niektoré otázky boli ľahké, no na niektoré som len púlil :) ...Mám z toho neutrálny pocit, už zajtra by mali byť výsledky... :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tiborco, na tu systematickú biológiu ? A kolkatý si bol pod čiarou ? Určite si podaj odvolanie, na tú školu sa hlási veľmi veľa ľudí, čo to majú ako poslednú možnosť, ak by sa nepodarilo na medinu, pharmu a podobne, veľa ich nakoniec nenastúpi. Kamarát bol piaty pod čiarou a nakoniec ho zobrali na odvolanie. Ak si spravil teda test na dostatok bodov, nezúfaj a odvolávaj sa :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Bijou

 

No hej na Systematiku...žial nebol som tesne pod hranicou - minimum bolo 90 a ja som mal 66  :lol: Ale viacerí skončili podobne ako ja, dokonca niektorí mali ešte menej (napr.38)...no a veru tá ekológia bola zradná...ale podám odvolanie, to je teraz jediné, čo je možné...takže snáď, ale keď nie, tak to skúsim budúci rok, nevzdám sa, to je isté :)  

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov