Skočiť na obsah

Skúšky, zápočty...


Sniper

Odporúčané príspevky

ze biflosi, ja osobne som sa teda fakt ze ucila na jednu skusku (aj ked pravda je ze som sa chcela povodne viac, ale nejak sa mi nechcelo :lol: ), na ostanych sa moc o nejakom uceni neda velmi hovorit, vzdy som si to vecer pred skuskou precitala, tot vsjo :)

 

 

a par znamok bolo ziskanych za velmi podivuhodnych okolnosti :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Odpovedí 431
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • Nokia

    59

  • Sniper

    50

  • arwiel

    32

  • Bijou

    29

Top prispievatelia v tejto téme

no uz to mam aj ja za sebou uspesne

 

Matematicka analyza - E

Diskretna matematika - E

Algebra - D

Tvorba www stranok - A

Programovanie - E

Krestansky svetonazor - D

Zaklady PC - FX

 

Takze suma sumarum 3xE, 2xD, 1xA, 1xFX

27 kreditov dohromady

 

Vskutku vynimocne znamky tusim si poziadam o prospechove stipendium :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Zaklady PC - FX

Looool :) a ty nevieš PC zapnúť, alebo Windows vypnúť? :)

 

Ja za chvíľu idem na poslednú skúšku - Politický systém SR, buď sa vrátim ako frajer, alebo si to zopakujem na budúcu sobotu ;)

 

Mal by to byť test a najhoršie je, že nie iba jedna odpoveď môže byť správna :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

lol to si na akej skole ze tam mate ku matike algebre krestansky svetonazor :)

a ako si dokazal mat zo zakladov PC - FX ???? ;)

Ten krestansky je taky skor doplnok, ktory sa vobec nevyucuje a typek iba prisiel oznamil nam ze on nechce vidiet nas my nechceme vidiet jeho tak kto chce E iba pride na skusku a on mu to napise

 

a FX zo zakladov no mal som zle tahaky, priklady som nikdy nevypocital, a naviac vyucujuca je taka ze ked jej jeden chalan povedal inu definiciu IO ako ona vravela pricom jeho definica bola tiez spravna tak mu to neuznala takze asi tak

 

Looool :) a ty nevieš PC zapnúť, alebo Windows vypnúť? ;)

aaaa niekto sa snazi byt vtipny :lol: a mas pravdu neviem zapnut PC a vypnut windows mame tam na to otrokov ktory to zapnu pred nami

 

neboj s tymi znamkami si ta vyberova komisia najde sama ;) ;)

No tiez si myslim, ale to je jedno hlavne ze som presiel.

 

Aj ked teraz som uz na to kaslal neucil sa a porobil som to a ked som sa ucil ako blazon tak som nepsravil sranda

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Takže sumár:

 

Dejiny Slovenska - A

Dejiny politického myslenia - A

Teória politiky - C

Politický systém SR - A

 

Zápočty: Anglina, Angl. seminár, Psychológia

Čakám na zápočet zo Sociológie (už druhý mesiac), ale to by mala byť malina.

 

Tak už je fajront :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Úvod do štúdia klasickej archeológie - A

Proseminár z klasickej archeológie - A

Grécko v predarchaickej dobe - B

Dejiny staroveku I - A

Prehľad pravekého vývoja I - A

Základy filozofie I - C /a v letnom semestri ústna skúška, še pobavime :) to aby som aj na prednášky začala chodiť/

Latinský jazyk I - A

Anglický jazyk I - A

 

nenaháňam áčka, len mám dobrý tréning z gympla a navyše študujem niečo, čo ma baví, takže som rada, keď niečo o tom viem a neprechádzam školu len na E, len aby sa nepovedalo. to len tak, keby niekto išiel zas rozprávať :)

 

a po skúškach už mám dávno, len sa mi nechcelo prispieť :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

U mňa to našťastie tak je. Ale v našom ročníku je zopár takých čo tam fakt len kvôli tomu titulu chodia.

Od ročníka 2008/09 sa má politológia na TNUNI spoplatniť. Ešte sa nevie či to bude platiť pre všetkých alebo len pre tých čo začnú v tom ročníku študovať. Tak rátam že sa to preriedi.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

K Dejinám politického myslenia sme dostali za úlohu vypracovať seminárnu prácu, v ktorej by sme rozobrali jedno dielo na 4-5 strán. Zo zoznamu priloženej literatúry mám momentálne prístup iba k dielu Adolf Hitler - Mein Kampf. Zdá sa, že to bude ešte zaujímavé :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Huraaaa... uz konecne vybehli seminarky :) a vyberal som si ako prvy, takze som mal na vyber 16 tem...

do oka mi najviac padla tema: Sarkofag z Hagia Triada :) nooo uz sa aj celkom na to tesim!

 

Obrázok

 

Jedine z coho nemam moc radost je ze literaturu o tom som zatial nasiel len v nemine ... to je fakt ako zatrest!!! ;) A este to musim stihnut do 26.3. - hned streda po velkej noci a v ten den este aj piseme priebezny test z latiny :lol: OMFG! Tak snad to nejako vsetko zvladnem...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

arwiel

 

Ja len tak mimochodom, kedže na tom až tak veĺa záleží a bez možnosti tej opravy - ja som proste na tie prednášky chodil, počúval a písal... a tie moje "kočky" tak robia tiež a všetko majú bez nervov v pohode a na čas, mám z nich ozaj "potešenie" - t.j. teším sa z ich úspechov a prístupu. Ber to ako priateľkú skromnú noticku :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

dobre, na niektoré nechodím pravidelne, stane sa, že zaspím, alebo musím niečo vybaviť, ale niektoré sa mi aj prekrývajú a neroztrhnem sa...

tu každý niečo zháňa, stačí ochorieť... alebo to, že sa nám prednášky prekrývajú so seminármi, ktoré sú povinné...

ale zháňanie tých vecí nebude až taký problém...

horšie je naučiť sa ich... :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja som proste na tie prednášky chodil, počúval a písal... a tie moje "kočky" tak robia tiež a všetko majú bez nervov v pohode a na čas, mám z nich ozaj "potešenie"

VďakaBohu za takýchto ľudí

veď čo by sme si my len počúvajúci bez nich počali

 

alfi :lol:

vďaka

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov