Skočiť na obsah

Skúšky, zápočty...


Sniper

Odporúčané príspevky

  • Odpovedí 431
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • Nokia

    59

  • Sniper

    50

  • arwiel

    32

  • Bijou

    29

Top prispievatelia v tejto téme

no dufam :lol:

 

ja by som aj isla z usmevom, ale je tam jeden taky neprijemny predmet (literatura), kde chytaju za slovicka a profak strasne dba na roky, kde kedy co vyslo, kde sa kedy kto narodil, zomrel atd :-/ toho sa najviac bojim :-/

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Good luck, všetci ti tu veríme, dáš to :lol:

 

ja som, ako inak, ešte učiť na bakalárske skúšky nezačala, od zajtra sa odpočítava posledných 12 až 14 dní, fuuuuuu, vidím to tak, že mi niečo ostane na august :-/

 

ešteže semester už je dávno za nami:

Marketing vydavateľskej činnosti A

Manažment informačných zdrojov a služieb 3 A

Seminár k záverečnej práci 2 A

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nech sa dari, Andulqa :lol:

 

a ty, Bijou, okamzite sa do toho daj!! potrebujes den pred terminom osediviet!? .. darmo si tu deriem klavesnicu, uz akoby sa stalo :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

MAAAAAAAAAAAAAM dakujem za podporu, urcite mi pomohla vytianut dobre otazky :) ;)

 

Obhajoba A

Pedagogika A

Slovensky jazyk a literatura C

 

 

:lol:

 

ale som skor takto: ;) :) ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

to vam takto rozdelili? :lol: fuha, ja ze pekne v jeden den a hned vies ci mozes ist zapijat zial ci oslavovat...

tak teda drzim palce aj na to finale, to uz by snad malo byt automatika :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

hej, u nas to je na skole takto rozdelene, ale ja som spokojna, lebo vsetko by som sa nestihla naucit

 

a vyhadzuje sa vacsinou na tej slovencine, ta je fakt otrasna, lebo tam baziruju na kazdej hovadine a pomaly aby si kazdu detsku knihu mal precitanu :-/ aj mna sa pytali asi na tri knihy z mojej otazky ze ci som citala, ale tie sme ani nemali citat, proste oni si myslia, ze ta slovencina je najdolezitejsi predmet a pritom studujeme pedagogiku a literaturu sme mali iba jeden semester....este by som chapala tu gramatiku ze sa mam ucit, to sme mali 4 semestre, ale aj tak je to cele na hlavu :lol:

 

tej druhej casti sa az tak nebojim :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

zverejnili nám harmonogram bakalárskych skúšok - a tento rok o 7:30 sezónu slávnostne otváram ja :lol:

mám z toho zmiešané pocity, ale aspoň nebudem dlho stresovať na chodbe a presne o takomto čase za 12 dní vyjdem von a budem mať po obhajobe a dvoch predmetoch, respektíve už budem vedieť, či sa "tešiť" na milé stretnutie v auguste...

 

edit: a ne, o 12 dní o takomto čase budem mať úplný záver, aj tretí predmet mám v prvý deň

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Teória vyučovania slovenského jazyka: E

Teória vyučovania: B

Ontogenetická psychológia: D

 

netrpezlivo očakávam výsledky z ruskej morfológie, aby som vedela, či sa mám učiť na ústnu... čakám už od pondelka... :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

u nas su 2 terminy, presne dane, ziadna registracia. Jeden riadny, jeden opravny. Medzi nimi je tak +/- mesiac. Vysledky sa casto dozvies par dni pred opravakom. :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tak dnešní semestrálka ze zatemněných kódů, fíglů a chytáků pod názvem Skriptovací jazyky nedopadla až tak hrozně

 

Kdyby náhodou někdo chtěl, tak tady jsou naše cvičné úkoly (python),

ale bacha, jen pro masochisty...

www.nox-art.cz/isj.txt

až takovéto nehumání věci tam nakonec nebyly, ale i tak to nebylo hezké

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Divné, niektorí už majú porobenú aj polovicu skúšok (dokonca poznám ľudí čo už majú leto), no a u nás na škole sa ešte skúškové ani nezačalo. Mám zatiaľ spravenú len 1 skúšku (z ôsmich) a aj to bol predtermín, žiadne iné šance na skúšku u nás neboli. Ah jaj, najskôr skončím 5.júna - po praxi, na ktorú sa mi totálne nechce!!! :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

mam posledny den... od rana do toho hladim, pozeram si to, opakujem..poobede este pojdem zamakat na obhajobe diplomky

 

a zajtra konecnaaaaaa...... snad sa zadari :lol:

 

a bude fajront, koniec vsetkeho toho mucenia :)

 

a mozno po nejakom tom roku sa vrhnem aj na PhD.

 

:) uvidi sa

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov