Skočiť na obsah

Skúšky, zápočty...


Sniper

Odporúčané príspevky

  • Odpovedí 431
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • Nokia

    59

  • Sniper

    50

  • arwiel

    32

  • Bijou

    29

Top prispievatelia v tejto téme

cakaju ma najblizsie dva tyzdne zapocty z

 

nemcina

marketing

statistika ;)

informatika

anglictina

 

 

hruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuza :lol:

 

ja tiez nechodim na vsetky prednasky, napriklad Financie a mena, odmietam, diktuje od slova do slova z knihy, nie som blbec, aby som si opisovala 350 stran, ked ich mam kupene, vobec to nevysvetluje, strasne funi, vrcholne mi je nesympaticka

 

co chodim pravidelne na prednasky, to je Statistika, a v drvivej vacsine sa snazim chodit na Pravo, lebo je zaujimave :)

 

obcasne chodim na Vseobecne hospodarske dejiny, a na Marketing

 

a na cvika chodim samozrejme vsade

 

 

inak vobec si nemyslim, ze "spravni ziaci" su ti, ktori vsade chodia na prednasky :) spravny ziak si vie zvazit, na ktoru prednasku ma vyznam chodit, a ktora mu nic neda vdaka nevyhovujucemu pristupu ucitela k vykladu uciva....

popri skole stiham 3krat do tyzdna fitko, byt s priatelom, kamosmi, ucit sa ked treba, a v lete planujem zacat odborne na sebe pracovat, v danovej kancelarii

 

vcelku dobre ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no ja som spravny ziak a na prednasky nechodim vobec, a kedze cvika nemame, chodim len na skusky :)

a bez problemov som uz 4tak :lol:

inac kua o mesiac mam skusku z C# a nejak som to este ani nevidel, asi budem improvizovat s mojimi znalostami z C++ :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Obdivujem Axela ako moze studovat Politologiu... to ja by som sa neodvazil, proste nevedel by som byt objektivny v otazkach politiky! :lol:

A pisat nejaku pracu o fasci alebo nazi - awh,. no by som sa bal zeby ma potom dali pred sud alebo co... :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

dnes som mal zase konzultaciu /consultatio, -onis/ u svojej veducej bakalarky. uz som sa u nej od zapalenia a vyhodenia z okna, roztrhania, zamraceneho pohladu oboch oci dopracoval na zamraceny pohlad uz iba jednym okom :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No ono je to s tými prednáškami nejednoznačné - pokiaĺ je "slabý" prednášajúci - tak je to ozaj strata času, ale treba odniekiaľ mať potrebné, v dobe netu nieto problém. Ja som mal šťastie na dobrých prednášajúcich a pameť mi slúžila a literatura bola. A ide aj o náročnosť školy - teraz sú na nete informácie - že na niektorých dosť klesla

P.S. Pokiaĺ má niekto programovanie a PC ako koníček - samozrejme býva často rozhĺadenejší, ako volajaká školská "krysa", ktorá žije iba z podstaty :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

budúci týždeň mám:

v utorok zápočtovku z ruskej Morfológie- je toho jak nasratého, učením zabijem celý víkend

v stredu záverečný test z informatiky- to by chcelo presedieť aspoň deň na nete, kde máme všetok výklad

v stredu záverečný test zo slovenskej Ortoepie- to by som už mala začať čítať

v stredu záverečný test zo Spoločenskej etikety- to si prečítam pred hodinou

v stredu asi zápočtovka z ruštiny, z Praktického jazyka- netuším ale z čoho

v piatok zápočtovku z ruštiny, zo Špeciálneho jazykového semináru- všetky doterajšie témy

v piatok asi zápočtovku z ruštiny, z Rečových cvičení- to teda netuším z čoho, asi z literárnych textov

 

a ešte by som mala zbúchať dve seminárky... :lol: :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Z Demografie som si veril na D ako Daekin, spokojný by som bol aj s E ako elfant, pri dobrej vôli C ako cizy by mohlo vyjsť, na A ako aljak to tentokrát nebolo, F ako fiore by bola katastrofa, takže nakoniec to bolo B ako Bijou.

 

A už mám aj zápočet z Informačných technológií :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

takže už mám 2 predmety v podstate hotové, tzn už ma z nich nečaká žiadna skúška, ani test, ani odovzdávačky... a celkovo by som mohla byť hotová tiež relatívne skoro, teda ak vše dobre pôjde - 21. mája

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Uz dlho mi z nicoho tak neredlo ako zo zapoctovky co mam za 3hodky...

Ak ju nespravim, tak po 4 rokoch letim zo skoly... :lol:

darkman, dočerta, ako si teda dopadol ?!
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Mali sme mať skúšku z politickej geografie o jedenástej, ale prófka sa akosi oneskorila, tak sa nám do uší donieslo, že skúška bude o dvanástej. Tak sme zatiaľ išli do krčmy a už sme sedeli a popíjali, keď niekto zavolal že skúška už začína. Tak sme sa tam dovalili, niektorí už začali aj písať tak sme si rýchlo posadali. Skúška bola celkom OK, výsledok ešte neviem, ale mám z nej relatívne dobrý pocit, tak uvidím.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dneska ACKO z Dejin Mezopotamie... sypla mi fakt dobra tema (Chammurapi) - lepsia uz ani nebola!

 

A este som bol na opravnej pisomke z latiny a vylepsil som predchadzajuce cecko na BECKO (92%)! Tak celkom fajn!

 

 

V stredu mam Predarchaicke Grecko

no a debilnu Filozofiu (BLEEEEEEEEEEEEE) :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

mna este vsetky blbe skusky len cakaju..a tesim sa ked sem napisem nieco podobne :) z tych blbych predmetov som si povedal ze ked dostanem pekne E budem mat spravenu skusku a bude pokoj :lol: :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vy už známky? Tshe, to ja mám ešte v nedohľadne :lol: Ale tak pred chvíľkou som odprezentoval zadanie z databáz, na to, koľko mi namenoval, že tamto bolo neefektívne, a že načo som to riešil hentak, tak som dostal nad očakávanie bodov, zápočet je môj... :) Ešte poodovzdávam pár vecí, ale tak bodovo mám zápočty porobené, môže človek pomaly myslieť na skúšky... Prvá "už" o dva týždne :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov