Skočiť na obsah

48 najkrajších monopostov všetkých čias


Sniper

Odporúčané príspevky

  • Odpovedí 22
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • aljak63

    7

  • tiborco

    4

  • weirdo

    2

  • Tom182

    2

Top prispievatelia v tejto téme

  • Pred 1 rokom...

no co ti ja viem... s tym rebrickom moc nesuhlasim, je na moj vkus velmi staromodny! :lol:

 

a myslim zeby tato tema mohla byt kludne sucastou temy F1... alebo ked uz tak nejako ju premenovat na Monoposty F1, ale lepsie by to bolo ako sucast - no ale ja o tom nerozhodujem

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ona bola kedysi ako súčasť, ale tam zapadla do stratena. Pôvodná téma o F1 by sa mala venovať všeobecne pretekom a nie všetkému. Možno sa ešte premenuje.

 

Mne sa najviac páči Williams FW-18 z r. 1996 na vtedajšiu dobu neporaziteľný monopost :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Je jasné,že nemá každý rovnaký kus...ale staromódny?V rebríčku išlo vyslovene o estetický dojem a mnoho modelov z minulosti je priam nádherných - hlavne Mercedes W196 :lol: ,ale aj Lotus-y atď..vtedy vyzerali tak čisto...je to aj ťažké slovami vyjadriť...ale jasné,že aj v tejto dobre,kedy je síce plno aerodynamických doplnkov,ale môžu byť takisto krásne :)

 

Veď aj mne sa páčia z modernej doby - napr.Mcl MP4-20,21,22 atď...aj aj poruchová MP4-19/19B

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no mne sa vitaz tejto ankety vobec nepozdava...nic sa mi na nom nepaci..no co uz

ale suhlasim s Axelom...najkrajsi monopst bol Williams..FW18..z 96. a FW19 z 97..miloval som pohlad na ten monopost..na ktorom si Jacques vyjazdil svoj majstrovsky titul

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No hej BAR 001 mal originálnu farebnú kombináciu,i keď mne sa nejak extra nepáčil,ale nápad bol zaujímavý...pôvodne BAR chceli,ako v USA-motoršport-och je to bežné,že piloti(Villeneuve,Zonta) by mali odlišne nalakované monoposty,aj k

vôli sponzorom 

atď.,

a pôvodne tak aj predstavené boli,

no FIA to nepovolila a tak preto to skombinovali :lol:

 

Ale ako samotný stroj,to bol šrot...0 bodov...a to chceli bojovať už vtedy o víťazstvá...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

na tento monopost som takmer zabudol...ale bol nadherny..jedna strana modro-zlta, druha strana cerveno-biela..no nemal chybu..teda az na tu jednu podstatnu, ktoru spomenul tiborco...bol to srot...a tym aj najhorsia sezona pre Jacqa v celej jeho kariere..ach jaj :) :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 mesiacmi...

Tak mozeme z tejto temy spravit temu o designe v F1... :)

 

Ktory monopost sa vam najviac pozdava z tohtorocneho startoveho pola?

 

A mozeme diskutovat aj o prilbach - tak co, ktoru povazujete za najkrajsiu?

 

 

No a ak by ste si nevedeli vybavit monoposty alebo prilby, tak tu je mensia pomocka...

Obrázok

 

Mozno by bolo fajn aj nejako premenovat temu na nieco ako Design v F1 :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

mne sa vždy najviac páčila David-ova Coulthard-ova prilba

aj Jenson ju má peknú a ešte lepšiu nosí na Silverstone (iba biela a červená)

 

McL ma skalmal, že upustil od ocelovej kombinácie

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Najviac sa mi paci monopost BMW - je prekraaaasny :lol:

 

Obrázok

BMW Sauber F1.08

 

 

A z prilieb sa mi najviac paci Alonsova prilba

A este aj Buttonova je pekna (hlavne Silverstonovska)

a tiez tato nova Heidfeldova sa mi pozdava

 

Obrázok

F.Alonso - Renault

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Najkrajší je pre mňa Mclaren... :lol:  

Pekne zladená červená farba s chrómom, nemyslím si, žeby bola horšia ako stiebro-čierna "West" kombinácia, dokonca skôr naopak...

Z prilieb sa mi páči Heikki-ho, Lewis-ova a Kimi-ho...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nooo, tak ta diamantova "tradicia" na GP Monaco je tu uz dlhsie, a ak sa nemylim ... predtym Jaguare a teraz McLareny.. len teraz u Lerenu je to uz len na prilbach, ked sa poucili z cias Jaguaru, ked v roku 2004 (sa mi zda) mali tie diamanty na spicy predneho krida ("genialny" napad - obzvlast v Monacu), no a ked Klien nabural do zvodidiel diamantu zrazu nebolo (ah, akeee prekvapenie) :lol: to len tak na obohatenie temy ... btw. ten diamant ak ste niekto nenasli tak je nad tym logom R5

 

Obrázok

 

 

no a co sa tyka monopostov a prilieb ... este pridam tie co sa mi nepacia:

z monopostov mi moc do oka nepadli najma Force India, no a aj Williamsy su take nic moc

a co sa prilieb tyka tak vobec sa mi nepacia tieto: Hamilton, Bourdais, Glock, Sutil

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 mesiacmi...

Ja by som rad videl nejaky Update takejto hitparady monopostov, a hlavne by som bol zvedavy ktore zo sucasnych by tam "odbornici" zaradili :lol: alebo keby spravili nieco ako najkrajsie prilby historie, to by som si tiez rad pozrel, hoci by to bolo extremne obtiazne :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov