Skočiť na obsah

Spoločné aktivity


Jovzin

Odporúčané príspevky

Ahojte vsetci :) Tak som rad ze som po dlhom case zase back medzi vama :) Ale najprv vsetko naj v novom roku prajem ;)

A teraz k veci ;)

Takze jupi po 22 rokoch cakania prisiel ten cit, ktory hory prenasa aj ku mne ;) Zial nie je to Monika ;) ale co uz som rad nakoniec, ze to tak dopadlo, asi to tak malo byt. OK ale potrebujem par rad, kedze mi zalezi na tomto vztahu a nechcem aby padol do stereotypu. Takze poradte nejake actions, ktore by sa dali uskutocnit s milovanou osobou teraz vo winter time. Ako na leto mam romantickych napadov ako maku ;) ale teraz v zime som ako vygumovany a nic ma nenapada :lol: Maximalne tak nejake to spolocne kuchtenie alebo pecenie kolacikov ;) Alebo ist sa korculovat spolcone, lyzovacka. Alebo co este by sa dalo ?

 

Dik to all

 

P.S Dufam ze Axelovi nevadi ze pisem bez diakritiky a ze obcas tam je nejake to EN slovo ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Odpovedí 8
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • Jovzin

    3

  • Polaris

    2

  • Sniper

    1

  • pralinka

    1

Najaktívnejšie dni

Top prispievatelia v tejto téme

P.S Dufam ze Axelovi nevadi ze pisem bez diakritiky a ze obcas tam je nejake to EN slovo :)

Bez diakritiky nevadí, ale píš slovensky lebo takýmto miešaním slovenčiny a angličtiny pôsobíš magorsky a určite nechceš aby ťa niekto považoval za magora keď sem nahliadne :lol:

Ženy sa tiež všímajú ako muži komunikujú a keď sa niekto vyjadruje ako lafo tak tým ženu moc neohúri. Samozrejme že nechcem povedať že sa vyjadruješ ako lafo, ale tvoj mixing nemá ďaleko od toho :)

Takže okrem vymýšľania toho kam babu zobrať treba si dávať pozor aj na toto ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Mne sa to paci praveze....taktiez mixujem EN s SK.....praveze sa mi to absolutne nezda magorsky napisane...ale svojsky :lol:

A to ze ci sa to tej babe paci alebo nie, je uz ina vec...pretoze pokial ta bude mat skutocne rada jej toto vobec nebude prekazat :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

hmm dik pralinka polaris aj tebe dik moj milovany Axel :lol: Uz som sa bal ze si na mna s game zanevrel a ze mi nenapises :)

OK ale dik vyskusam tie veci co ste popisali nieco mi mohlo i dojst ale hovorim nejako som vygumovany v posldenom case.

A ok Axel nechem vyzerat ako blb tak to nebudem miesat, aj ked suhlasim s polarisom je to take svojske a vsak kazdej sa chce nejako odlisovat od druhych ne ? :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov