Skočiť na obsah

Software na prehrávanie DVD filmov


Sniper

Odporúčané príspevky

Niekde sa toto už preberalo, ale nemôžem to nikde nájsť. Asi to niekto zmazal, alebo spojil s inou témou čím spôsobil že sa to nedá nájsť.

 

Chcem len vedieť že či má niekto WMP10 a dokáže na tom prehrať DVD filmy. Mne WMP10 zakaždým vypíše "Unknow DVD".

 

Našiel som si AVS DVD Player s ktorým som zatiaľ spokojný, ale ten WMP10 ma zaujíma čo s tým je.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Odpovedí 15
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • Sniper

    6

  • Daekin

    2

  • Cactales

    2

  • Ryan Giggs

    2

Top prispievatelia v tejto téme

  • Pred 4 týždňami...

ja pouzivam WMP11, kedze nepotrebujem zoom ani repeat A-B, tak WMP mi uplne staci. a DVD vie prehravat v pohode, pokial mas kodek.

Ten ziskas:

  • nainstalovanim ineho prehravaca (napr PowerDVD) ale to uz potom nepotrebujes WMP.
  • ak mas nainstalovany Nero 6,7 alebo 8. Full (nie essential abo OEM) tak on ma kodeky.
  • pouzijes nejaky iny MPEG2 kodek -> potrebujes splittel a dekoder. (ak mas ffdshow, tak uz len splitter chyba)
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

zda sa mi, ze WMP od verzie 10 (alebo11?) si overuje, ci mas legalnu kopiu Windows, ak nemas, tak nekukas.

 

ja mam ASUS DVD, je to vlastne POWER DVD obleceny v tricku s logom ASUS, plnu verziu som dostal na CD s ovladacmi ku grafickej karte. zatial prehrava vsetko.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 5 týždňami...
  • Pred 11 mesiacmi...

Len pre doplnenie: DVD filmy mi prehráva aj Media Player Classic (6.4.9.1), bez problémov prehrá aj videá, ktoré nechce prehrať WMP10, takže som si ho nastavil ako default. Nahodil som si aj kodeky FFDShow, pre istotu. To je všetko čo mám na prehrávanie videí, na rozdiel od minulosti keď som inštaloval tony kodekov. A prehráva aj Quick Time, takže nemusím inštalovať ani ten. A ešte aj FLV súbory, kúrňa, to je fajn softík. A teraz som zistil že aj OGM, super! :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

KMPlayer má švagor a tiež sa mi celkom pozdáva. Pokým mi však stačí MPC tak budem používať ten, len mi trochu vadí že neviem či sa dá nastaviť aby sa zakaždým otváral maximalizovaný.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov