Skočiť na obsah

Kam vás to vôbec neláka?


Tom182

Odporúčané príspevky

ja by som sa do Maďarska pozrel veľmi rád

Budapešť, ale aj iné mestá sú vraj pekné

napr. Ostrihom ma očaril

 

do Afriky by som nešiel ani ja

možno iba Sever, resp. RSA

bál by som sa chorôb a tak

tnapr. v Nigérii a spol., sa neodporúča belochovi chodiť osamote

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja by som sa sla pozriet napr do JAR :lol:

 

nelaka ma to hm..no co ja viem, v kazdej krajine sa urcite najde nieco pekne :) nemam vymedzeny stat, kam by som nesla, okrem oblasti, kde sa bojuje, alebo je to na hrane ...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Takze je viacej takych "kutov" sveta kam ma to az tak velmi nelaka takze:

 

- RUSSIA (s vynimkou niektorych miest - Moscow, St.Petersburg, ... a Kamchatka)

- CHINA (okrem pobreznej casti, Chinskeho muru a Tibetu)

- Oblast Guinejskeho zalivu (na to som asi este nedorastol...)

 

samozrejme neda sa povedat cisto ze tam netuzim ist, lebo v kazdom state su pekne veci, cize vzdy je to tak ze "TAM" by som nemusel ist, + doplnok: ALE rad by som si tam pozrel to, hento, a este aj ine veci...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

mna to taha takmer do vsetkych kutov sveta..ale keby som si mal vybrat kam vlastne az tak nemusim ist tak to su dve krajiny...Japonsko a Severna Korea...viem ze je tam mnoho peknych veci..ale sem by som isiel asi len keby som uz mal prejdene vsetky staty..tak pojdem sem, aby som si to len doplnil :)

kedysi som este nemusel ist ani do Ruska..no to sa zmenilo...a rad by som sa isiel pozriet..previest transsib magistralou :)

mnam :lol:

 

inak by som isiel asi vsade ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

je to divne, ale nelaka ma precestovat Slovensko. zahranicie sa pre mna stava lakavym automaticky uz len tym, ze je to zahranicie .. viem, ze je to chyba a za kopou krasnych veci nemusim cestovat, lebo ich mam pod nosom, ale skratka to tak citim.

 

a vlastne, ked si to tak uvedomujem, tak to funguje sposobom, ze cim blizsie domovu, tym je to menej lakave. najlepsie som sa citil v Kanade. cela Europa je pre mna z nudze cnost, aj ked si ju v poslednom case z cestovatelskeho hladiska zacinam cenit.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

je to divne, ale nelaka ma precestovat Slovensko.

ale to predsa neni vobec divne :lol: u mna je to takisto... nikdy ma nebavilo cestovat po slovensku, aj ked aj tu su pekne kulturno-historicke pamiatky a prirodne pozoruhodnosti, ale ked som niekde na SK tak nejako ma to nebavi tu cestovat! Ale ako nahle sa prejdu hranice je pre mna zaujimava akakolvek drobnost :) no co uz - ja som uz raz taky!

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

Mňa nejak Afrika veľmi neláka...teda okerm Sev. Afriky a ešte Juhoafrickej Republiky...taktiež ma neláka Blízky východ a veľká časť Ázie...ale aj tam sa n

ájdu výnimky - Japonsko a ešte Čínsky Múr by som 

si pozrel

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

A este ma napadla dalsia krajina co nejako ma vobec nelaka ... aj ked v sucastnosti je to velmi "in" a stylove tam chodit, mna to tam fakt nelaka... je to CUBA ... nechapem co na nej vsetci vidia :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

na Kubu by som sa pozrel, len tak zo zaujmu, ako ten fidelovsky rezim vyzera. moze to byt zaujimave.

 

dneska som ale prisiel na novu destinaciu, kde by som siel len keby som musel. Irsko.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no hej... Irsko :lol: tiez ma to tam az nejako uplne netaha, a keby som tam isiel tak by som velmi rad videl hlavne irsku prirodu, hrady, no a tiez take tie kulturno-historicke pamiatky, a tiez nejaku tu kulturu, alebo folklor, a tiez Dublin vyzera byt celkom zaujimavy! :)

 

ale v stvrtiach kde by som pocul len slovencinu, polstinu a pod. --- no po tom fakt netuzim!!! To by mi poriadne liezlo na nervy!

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nech rozmýšľam, jak rozmýšľam neviem prísť na jediné miesto, kam by som sa nechcela pozrieť... som chorobne zvedavá a nadšená pre cestovanie, takže nič sa mi nevyhne, ak Boh dá :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

do Irska som kedysi chcel velmi ist sa pozriet...ale teraz sa prepadlo na koniec mojho pomyselneho rebricka..cim to bude? :lol:

no a spominana Kuba so mnou tiez nic nerobi...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 týždňami...
  • Pred 3 týždňami...

predvcerom som sa vratil z Benatok...a sice to je krasne mesto s mnozstvom nadhernych veci...aj tak som sa presvedcil ze ma to tam uz vobec netaha..obrovska kopa turistov, ktora znicila celu atmosferu...neviem, proste nieco mi v tom meste chyba a keby som tam uz aj nikdy nesiel vobec by mi to nevadilo...kym taky Neapol si ma ziskal a zapisal sa u mna velkymi pismenami...v Benatkach som stale rozmyslal co sa stalo ze to so mnou nic nerobi...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov