Skočiť na obsah
  • 0

Router - web rozhranie


JarkO

Otázka

Kúpil som si router a narazil som na menší problém!! Router som nakonfiguroval cez program ale ten z ďaleka neponúka také možnosti ako sú v routery a ja sa potrebujem dostať k ďaľším nastaveniam routera ale neviem meno a heslo na prihlásenie, preštudoval som si papiere už 500 krát a meno a heslo mi nejako ušlo jedine čo sa tam popisuje je použiť ten graficky program kde je iba primitiívne nastavenie ...

 

Tak sa vás chcem spýtať, že či náhodou by niekto nevedel meno heslo jedna sa o router WL-520GC Wi-Fi

 

Zväčša vyrobcovia dávajú rovnaké hesla ... takže by mi to mohlo pomôcť, ak viete niekto tak mi prosím napíšte som zúfali nemôžem nastaviť zabezpečenie WiFi poriadne a tiež potrebujem aby som bol dostupný zzvonku a v tom programe také nastavenie vôbec nie je a cez web rozhranie sa tam neviem dostať lebo neviem login a password, ktoré som nikde nenašiel napísane možno som to iba prehľadol ale už som sa toľko krat na to dival

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Odpovede 4
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top Posters For This Question

  • JarkO

    2

  • Sniper

    1

  • Nokia

    1

  • weirdo

    1

Najaktívnejšie dni

Top Posters For This Question

4 odpovede na túto otázku

Odporúčané príspevky

  • 0

skus vygooglit nieco ako "default passwords" a najdi si tam tvoju znacku, lebo z toho co si napisal nedokazem usudit co to je za znacku

a cez web rozhranie sa toho da nastavit dost vacsinou, len tam je asi niekde skryte take nieco ako "advanced"

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • 0

Dikí všetkým, už som sa do web rozhrania dostal a ponastavoval potrebné veci diki bolo to to admin admin :lol: ale v tých papieroch som to ešte nenašiel to meno a heslo nejako na to zabudli ... alebo som fakt slepí

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov