Skočiť na obsah

cizy

Odporúčané príspevky

nie, alebo možno trochu, ale asi nie, nepripadáš mi ako ten typ :innocent:

 

mimochodom, dievčence, ktoré na to majú žalúdok, sa vedia postarať o svoju budúcnosť či aspoň prítomnosť s pánom v lepších či ešte lepších rokoch, ale nemyslím, že by sa vyžívali vo sviežich telách tých pánov... lebo aj pánske telá starnú, to pán spisovateľ nespomínal :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nedavno som v mojom dome zacul slovo ######.. a len to slovo,lebo sa to nerozpravalo predomnou ale v inej izbe(len to slovo ztoho rozhovoru som zachytil,niekolko krat mozno dvadsat krat).

 

Ja osobne by som to ani pocuvat nechcel.  Pocul som to slovo ci podobne rozpravat otca na moju mamu.  

 

Zena  mi povedala, ze tam ide aj obvinovanie o ######enie sa.  To robil aj moj otec. Z "######ou" stale zije. 50 rokov.  A ze ju bije,to moj otec nerobil. Ked som bol vacsi - nerozpraval ani ###### a podobne(nebavilo ma to uz pocuvat). Alebo mali sme konflikty. Ale medzi nami je rozdiel 40 rokov.  Teda ked ja som mal dvadsat on uz bol dochodca. Ale zas dieta dieta tej to mami,ma asi cez dvadsat a je bitkar - sportovy bitkar. Ale to nechcem - to by dopadlo velmi zle. Ja ked som sa pustil do otca - ked vytriezvel bol normalny  - aj ked nakoniec ma vyhodil z domu. Tu by to dopadlo asi horsie. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ak ide iba o erotiku ja ho absolutne chapem.
Neviem preco by mal korigovat svoje preferencie iba preto , ze sa starsie damy sfucia..iste, je to politicky nekorektne, no a co?

Predpokladam, ze nikoho neznasilnuje a tie 25-ky s nim idu dobrovolne:-)

Ja by som do postele nesla s plesatym...:-)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

plesivost si nam teda zatrhla,  tak inak.  ked pozeram na inzeraty, tak drviva vacsina zien chce  vysokeho chlapa,  vacsinou nezalezi na plesine, okuliaroch, vahe, farbe oci ale vyska je to co ich laka.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

trochu psychológie a trochu atavizmu... zúrivý feminizmus modernej doby na tom veľa nemení,

ženy sú rady ochraňované silným veľkým mužom, menšia žena sa lepšie zmestí za muža, do náručia muža,

veľký muž má pocit, že menšiu ženu musí ochraňovať.

 

výnimky v šialených feministkách a zúrivých šibnutých mužoch, ktorým sa to menšie mláti lepšie, sú produktom vývoja.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Len nie Mariku lebo tá má sice len 160cm ale Aikido ovláda na vyššej úrovni. Na diskotéke ona ochránila kamoša keď sa do neho pustil druhý chalan kvôli nej. Ona musela spraviť poriadok s nimi.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no to ostatné si potom už ony preberú,

tú výšku chápem, niektorým ženám na tom, aby bol chlap vyšší, nezáleží, ale veľkej väčšine áno :)

Som v kurze teda :-)))))

 

...

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Len nie Mariku lebo tá má sice len 160cm ale Aikido ovláda na vyššej úrovni. Na diskotéke ona ochránila kamoša keď sa do neho pustil druhý chalan kvôli nej. Ona musela spraviť poriadok s nimi.

 

šikulka, tak tá by nepotrebovala nejakého obra ako ochrancu, jej by aj nejaký drobný mužík mohol stačiť :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nuž keby ju napadli traja naraz, nepomohlo by jej ani aikido... ale to isté platí aj pre chlapov, nedávno som videla jeden vlog s pánom, ktorý má silu ako býk, posilňuje, samý sval, obranné techniky ovláda,

sám povedal, že proti čvarge nemá šancu - to nefunguje ako vo filme, že príde Segal a bez toho, že by sa mu pohlo sako, vymláti celú miestnu mafiu... a nedajbože keď niekto vytiahne žabykláč.

to sú jeho slová, a niečo už v živote 50 ročný pán, bodybilder s telom ako zo železa už niečo vyskúšal. proti nožu sa nedá brániť.

klobúk dole pre Marikou, jednému, možno dvom sa ubráni, nech to nikdy nikto nemusí skúsiť, ani muž, ani žena.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ona ma vysku 160 co aj na zenu je dost malo. Nieje ani sami sval. Na prvy pohlad tintitko len ju bavi bojovy sport a venuje sa mu odmalicka. Nie je z tych co chodia na trening len tak aby nieco robili ale bavi ju to. A pre chalana je urcite sok ked sa do neho pusti zena od ktorej sa vobec neciti ohrozeny. Keby isli na ostro v ringu tak by ju ohol cez kolenu urcite. Skor je to momente prekvapenia a je dost papulnata v takom zmysle ze sa neboji proste da sa do slovneho suboja s hocikym.

 

Zaujimave ked je vseobecne samec povazovany za pana tvorstva a v tomto pripade keby som ja bol s dotycnou par tak by vo vaetkom viedla ona. Ale s tym sa treba narodit. Obdivujem zeny ake su statocne v slovnych subojoch mame este jednu (zhodou okolnosti) tiez utlu drobnu ale verbalne spucovala aj ciganov v meste a nic jej nespravili darmo boli chlapi a v presile. Zena dokaze vela ak chce aj viac ako chlap.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 5 týždňami...
  • Pred 6 mesiacmi...

v robote mi jedna baba vysvetľovala, že by som nemal byť sám, a nejakú si nájsť, lebo že chalani vyrastú, budú mať iné záujmy, frajerky, a tak rôzne ... však akože OK, je to téma na diskusiu, o tom potom /ako by klasik povedal, len je zaujímavé, že ma ide poúčať baba 40+, ktorá je tiež single, a narozdiel odo mňa ani len potomkov nemá ...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pochybujem, máme dosť odlišný životný štýl aj záujmy... a neviem načo by som jej aj bol, som starý, škaredý a unavený, čiže ak by si aj niekoho hľadala, tak myslím že asi nie mňa

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov