Skočiť na obsah

cizy

Odporúčané príspevky

pozerám, že tí chlapi by na seba naplácali tuším ozaj čokoľvek...

to je u každého  individuálne ..  :)  oni sa aj radi zaobídu bez  mastičkovania tváre, tela, aj čo sa týka voňavkovania, radi  majú prirodzenú vôňu .., keď  ich  to len  občasne  " zaláka"..  , môžu sa nejakým  nedopatrením vyskytnúť   takéto  občasné "trapasy" , ale chválihodné  je, že znášajú to  statočne ..  :) ešte je potrebné dodať, že aj dámam sa stávajú občas malé "trapasy"  :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

Sniper mas s tym nejaky problem? Ja im dam nieco robit.

 

Chalan sa rano zobudi,ani nie uz otazky ma jedenast rokov. Zacne rozpravat, zena nerozpravaj uz nic. Rozprava co sa udialo v triede minuly den. Ona sa koncentruje na ten den co bude mat, a pripravuje ranajky a vsetko s odchodom do prace a skoly, vsetko v rodine.

 

Teda hej- tie zeny maju s tym najvacsi problem. Ja chalanovi dam nieco robit - mozno aj o chvilku, mna neotravuju.

 

Deti sa ma pytaju ci mozu ist na tablet, ja im to dovolim. Ale,zena predchvilkou,ze nie - dcere - tak ju asi podporim a dam im do ruky knizku. Aj ked uz o chvilu ideme jest a druhej ide Vlhova a o piatej Fialkova. Obe dve dnes mozu vyhrat.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Na ženách neskutočne obdivujem jednu vec,

 

ako vy dokážete vydržať s tými uziapanými deckami.

Čo ich máme vyhodiť do kontajnera?

Omg, myslíš že ženy to baví? A myslíš že muži pri každom zaziapani odídu z baraku na pivo?

 

Dieťa je dar.

To keď si uvedomis, nebudeš viac písať také hlúposti.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

s deťmi je to trochu zložitejšie... maličké deti niektoré majú premenený deň a noc, to je obdobie, ktoré ináč nejde, len prečkať a prekonať,

kamarátka mala takú dcéru - aj muž aj žena sa do toho museli zúčastniť, muž chodil na smeny a na nočné a žena už padala na hubu, potom padali na hubu obaja - v noci sedeli opretí o seba a striedavo pospávajúc na rukách a na nohách a kdejako hojdali revúcu dcéru pár mesiacov... potom to naraz skončilo.

 

s väčšími deťmi je to dnes, a čítam o tom, ako sa dnes vychovávajú deti a správajú rodičia hodne, trochu problém.

stále je spústa mužov, čo to berú v pohode, je ich spústa, čo to neberú v pohode, matky, čo to neberú v pohode... a hlavne dnešná neskutočne liberálna výchova, keď deti môžu všetko, matky a ženy sú zaslúžilé matky, otcovia sa dištancujú... na výchovu detí je to zložitý svet.

 

ale skutočnosť je, že revúce deti vrieskajúce len preto, že voľná výchova alebo skúša, pokiaľ môže zájsť, nemusím ani ja.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Na ženách neskutočne obdivujem jednu vec,

 

ako vy dokážete vydržať s tými uziapanými deckami.

 

celkom dobre. Moje decká neziapali bezdôvodne, revali len keď ich niečo bolelo, keď sa oni pobili alebo im niekto ublížil. Ale zasa je rteba rozlíšiť ozajstný rev jak tur, a detstké pofňukávanie, Cirkusy "ja to chcem a chcem a chcem" som nezažívala. takže zbytočné revy som neriešila.

keď boli bábätká, tak hádam som nemala chcieť od nich, aby spievali árie z Nabucca? Nevedeli inak povedať, že niečo potrebujú. Bolo na mne /Flinstonovi, aby sme odhadli, čo im chýýba.

Vidno, že svoje ešte nemáš. 

Sniper mas s tym nejaky problem? Ja im dam nieco robit.

 

Chalan sa rano zobudi,ani nie uz otazky ma jedenast rokov. Zacne rozpravat, zena nerozpravaj uz nic. Rozprava co sa udialo v triede minuly den. Ona sa koncentruje na ten den co bude mat, a pripravuje ranajky a vsetko s odchodom do prace a skoly, vsetko v rodine.

 

Teda hej- tie zeny maju s tym najvacsi problem. Ja chalanovi dam nieco robit - mozno aj o chvilku, mna neotravuju.

 

Deti sa ma pytaju ci mozu ist na tablet, ja im to dovolim. Ale,zena predchvilkou,ze nie - dcere - tak ju asi podporim a dam im do ruky knizku. Aj ked uz o chvilu ideme jest a druhej ide Vlhova a o piatej Fialkova. Obe dve dnes mozu vyhrat.

 

slimak, dobrý príspevok ! 

Nepoznáš detaily, tak nezasieraj toto fórum zbytočnými príspevkami, ktorými si len honíš svoje ego. Tam sa venuj iným veciam.

 

no tak daj, nech vieme, čo ťa tak nasrdilo  :bejby:  :crazy:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

vraj diskriminácia, o ktorej sa nehovorí... verím, že to takto kdekade funguje, vážne,

 

ja som sa musela akurát z chuti zasmiať -

moji chlapi ma z topánkového šuflíka už úplne vytlačili, dokonca jeden vytláča už aj toho druhého,

a na staré kolená som si musela nájsť svoj iný šuflík... a ten druhý chlap ho už hľadá tiež :D

 

post-3-0-84967500-1546112240.jpg

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vilma nemudruj aj ty.

 

len som napísala svoj názor, nič iné...ale fakt, nerobím si srandu, čo ťa tak nas-alo? chýba tu tá téma Uľavte si... Ale hádam už je to preč, nie?

vraj diskriminácia, o ktorej sa nehovorí... verím, že to takto kdekade funguje, vážne,

 

ja som sa musela akurát z chuti zasmiať -

moji chlapi ma z topánkového šuflíka už úplne vytlačili, dokonca jeden vytláča už aj toho druhého,

a na staré kolená som si musela nájsť svoj iný šuflík... a ten druhý chlap ho už hľadá tiež :D

 

attachicon.gifdiskriminace.jpg

 

u nás je to naopak, Flinstone zaberá vyše polovice police na topánky, lenže ja si boty, ktoré viem, že dlhšie neobujem, opucujem, ošetrím a uložím do skrine a v polici na topánky mám len tie, ktoré aktuálne striedam. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

u nás je to naopak, Flinstone zaberá vyše polovice police na topánky, lenže ja si boty, ktoré viem, že dlhšie neobujem, opucujem, ošetrím a uložím do skrine a v polici na topánky mám len tie, ktoré aktuálne striedam. 

 

nooo... nie je to naopak :)

 

to som písala aj ja, že postupne sa na teraz všetok topánkový priestor zaplnil topánkami jedného mužského člena rodiny, druhý už je takmer vytlačený, ja úplne...

takže topánky, ktoré nosím, mám na úplne inom mieste v komode, ostatné topánky si odkladám opucované do skrine... kedysi som to robila každému, ale už nerobím... a pánske topánky sa rozlievajú už aj zo šuflíka pod vešiak, a už nestačí pomaly jeden rad... a mňa ide z toho trafiť šľak.

 

tak sa občas naštvem, chytím polovičku milých topánok mojej polovičky, ktorá má viac topánok než ja, a také aké sú, neaktuálne mu hádžem do krabice do skrine.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tiež som kedysi poctivo pucovala všetky topánky v rodine, neskôr mi decká pomáhali, ale nejak sa to vyvrbilo tak, ýže už to nerobím a starám sa len o svoje topánky...akurát predvčerom sme sa stretli s kamarátkou čo sme spolu robili ešte v špitáli, a obe sme si kúpili čižmy...podľa mňa sú pekné a aj pohodlné. Kamoška je tiež spokojná. Hned som si ich aj ošetrila, dúfam, že mi ldho a dobre budú slúžiť :) aj Flinstone si kúpil nové topánky, tiež som mu ich pochválila, len keby si ich ešte aj čistil, hdne by lepšie vyzerali :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tiež som kedysi poctivo pucovala všetky topánky v rodine, neskôr mi decká pomáhali, ale nejak sa to vyvrbilo tak, ýže už to nerobím a starám sa len o svoje topánky.. :)

 

to mi pripomenulo, že som sa v tom dokonca vyžívala... už ako decku mi dali na starosť čistenie topánok, a pre svoju rodinu som to robila fakt vážne :)

to som si pripravila všetky serepetičky, handry kefy vodu krémy balzamy, šamlík a vyžívala som sa v leštení topánok...

 

kdeže tie časy sú... keď si ich nevyčistia, nemajú ich vyčistené, a basta...  a po blate nechodím, veľa čistenia nie je ani na mojich, občas pretriem a nakrémujem...

 

a to mi pripomenulo, že jedno zo slávnych úsloví a prípravy do života mojej babky bolo: vlasy a topánky má mať každý vždy upravené a čisté! na vlasy a topánky ti vždy každý pozrie!

vo mne to zostalo, fakt pozerám po topánkach ľudí... a moje sa snažím nemať nedôstojné :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tie naše babky mali teda úslovia! Moja babka robila vo Svite, priamo pri zdroji, nosila si prácu na doma, prevliekala také tie ozdobné úzke pásiky kože cez dierky na nártoch, vznikal tak taký akoby ažúrový vzor potom, skrátka vrchný diel nejakých mokasínov či čo zač to boli. Občas sme jej pomáhali, čím sme si "zarobili" nejakú tú korunku na zmrzku. 

Ale k tomu čisteniu. Ja som sa teda v pucuvaní topánok nevyžívala, robila som to, lebo to bolo potrebné, a aj teraz to spravím, aby mi topánky vydržali. 

Moja babka zasa hovirievala, že jak kdo k jídlu, tak i k dílu. Skrátka nimranie v jedle nebrala a jesť sa muselo, čo sa navarilo. Ale zasa ak sme mali na niečo veľkú chuť, spravila nám to. A aj dedo bol skvelýmkuchár, na jeho vepřoknedlozelo dodnes s nostalgiou spomínam...

ale ešte k tým topánkam: nedávno som bola v Auparku a tam v niektorých záchodoch je ten taký automat na čistenie topánok, tak som to využila a pekne som si rotujúcimi kefami tie moje naleštila.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Sniper, nerozumiem ti.  je to len diskusia, nič viac a nič menej. ty si napísal svoj názor, doll svoj a ja a slimak zasa svoje osobné skúsenosti. Nikto nemá v úmysle ťa provokovať alebo vyrývať. A furt neviem, čo ťa tak štve. Čo ti Tomáš zožral obed?  :hmmm:

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

neviem narýchlo, ako preložiť české slovo poprask... :)

 

ale presne toto slovo vystihuje, čo spôsobil jeden francúzsky spisovateľ vyznaním svojich kategorických preferencií v láske... alebo v erotike, pretože zrejme o lásku milému pánovi zrejme vôbec nejde :)

 

Francouzský spisovatel Yann Moix způsobil poprask rozhovorem, v němž tvrdí, že považuje za zhola nemožné milovat ženu, které už bylo 50 let, protože je "příliš stará" a její tělo už "není nijak mimořádné". Moix, kterému bude v březnu 51, svým tvrzením spustil lavinu kritických i sarkastických reakcí na sociálních sítích. Autorovi ve svých příspěvcích posílají peprné vzkazy zejména ženy všech věkových kategorií, napsal server BBC.

 

"Řeknu vám pravdu. V padesáti nejsem schopen milovat padesátiletou ženu... Podle mě je moc stará... Dávám přednost mladším ženským tělům, to je všechno. Konec. Tělo pětadvacetileté ženy je mimořádné. Tělo padesátileté ženy už tak mimořádné není," řekl Moix v rozhovoru pro lednové vydání časopisu Marie Claire.

Reakce přišly téměř okamžitě. Mnozí romanopisce obvinili ze sexismu a kritizovali ho za to, že zaměňuje sex s láskou. Například francouzská komička Marina Foisová na twitteru spočítala, že má ještě přesně jeden rok a 14 dní na to, aby se se spisovatelem mohla vyspat a splnila jeho věková kritéria. Jiné ženy, které už padesátku překročily, naopak spisovateli vzkázaly, že si oddechly, že z jeho hledáčku vypadly.

Některé uživatelky twitteru na svých účtech zveřejnily fotografie slavných žen jako jsou herečky Halle Berryová či Julia Robertsová, které už překročily padesátku, a ve svých příspěvcích je politovaly, že u Moixe už nebudou mít šanci.

Moix sám si za svým tvrzením stojí. Rozhlasové stanici RTL řekl, že nemůže za to, jaký má vkus. "Líbí se mi to, co se mi líbí, ohledně vkusu se snad nemusím zpovídat," odpověděl redaktorům. Podle něj je ale averze vzájemná. "Padesátnice si mě taky nevšímají. Mají jiné starosti, než se zabývat neurotikem, který celý den jen píše a čte. Být se mnou není snadné," dodal.

 

https://www.ceskenoviny.cz/zpravy/milovat-zeny-nad-padesat-je-nemozne-tvrdi-francouzsky-spisovatel/1706787

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

:hahaha:  dámy boli mimoriadne láskavé, mohli nadsamcovi aj prehlásiť, že pánov nad 50 odmietajú obsluhovať a živiť a variť mu za bývalé zásluhy :happyroll:

 

druhá vec je, či sa za pánom spisovateľom ťahajú zástupy dvadsiatok, až ich musí ako neurotik, čo celý deň píše a číta, odháňať :eehmm:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov