Skočiť na obsah

cizy

Odporúčané príspevky

z mojich skúseností môžem povedať, že muži nevedia prehrávať, najmä nie so ženami a už vôbec nie v mužskej oblasti :lol:

V čom ste súťažili? Ako sa dá nevedieť prehrať? Veď ak prehral tak prehral. Ja som v športových disciplínach vždy vyhral nad ženami ale v spoločenských hrách (žolík, faraón, dáma, mlyn, človeče, vedomostné) tam častejšie prehrávam ako vyhrávam.

 

Dočítala som to do konca, takže som skončila na 6. posch - pekná perspektíva.

 

Starých dievok je už v dnešnej dobe málo, skôr je veľa starých mládencov ktorý veľmi obľubujú alkohol.

Hneď si jedno zabila druhým... Ja nelúbim alkohol (ale pozor, ja v cukrárni miniem viac ako alkoholik v krčme) a predsa ma nechceš. A práve preto nie lebo vám nikto nestačí (viz. tie poschodia) takže to neni o alkohole ale o vašej nenažranosti.

 

Aj ja som chcela takého čo má podobné záujmy ako ja, ale nenašla som. [emoji38]

 

no niektorí ľudia potrebujú zmenu, nedokážu byť v 1 vzťahu.

Ani ja tomu nechápem, ale láska logiku nemá.

Veď ja mám podobné záujmy a predsa ma nechceš. Takže zase len výhovorka. Nepijem a aj si rozumieme a ajtak to nestačí...

nechapem, preco chlap /ktory ma priatelku/ ma potrebu ist sa kupat do termalu vecer, s dvoma kamosmi ktori priatelky nemaju

 

keby idu na pivo, nepoviem, ale ist okukovat zenske v plavkach, vecer? .. to ze ti dvaja budu na love je nepochybne...a akoze ten treti, zadany, bude len tak na sucho kukat okolo seba???

 

[emoji38]

 

:)

Odpoviem podobne aj tu. Ja by som do toho termálu šiel najradšej s tou priateľkou. Ale aj nariek tomu by si ma nechcela.

Nikdy nepochopím tú ženskú logiku. Volá mi matka aby som pozrel bráchovi na účet či mu prišli dve výplaty. Hovorím jej, OK, počkaj chvíľu, už som tam (preklikanie do IB trvá pár sekúnd). Ale ona nemá čas, že mám to pozrieť a prezvoniť jej. OK teda, zložím, pozriem na bráchov účet, dve výplaty tam má, v poriadku. Odhlasujem sa, prezvoním jej a venujem sa svojej robote. Za chvíľu mi zavolá, ja jej poviem, je to OK má tam dve výplaty (tým vec považujem za vybavenú). No a teraz nastupuje ženská logika: pýta sa ma kedy tie peniaze prišli a v akej sume. Takže to mi akože nemohla povedať hneď, že sa mám pozrieť na dátumy transakcií a sumu? Prečo vy ženské keď niečo chcete tak nepoviete hneď čo treba? Ach bože...

náhodou ony vedia veľmi dobre čo chcú, a niekedy to aj povedia [emoji38]

 

ale zato páni vedia veľmi jasne čo chcú, toto je zrejme ich vysoko recesistické dielo ... aspoň teda minimum jedného pravého chlapa :)

 

 

pivo.JPG

Zahovorila odpoveď... Otázka bola prečo nemohla axelova mama povedať hneď že chce 1. Či tam sú dva výplaty 2. Kedy prišli 3. Aké sumy ale ona sa opýta len či došli keď axel už pozatváral IB tak sa v zápätí opýta tie zvyšné dva... Takže naozaj nevedia čo chcú... Keby vedeli tak jej stačí že tie dve platy prišli alebo sa opýta všetko naraz...
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

1. Dlho okupujú WC

Záleží od situácie. Keď mám hnačku alebo podobné problémy áno. V bežnom prípade mi trvá veľká potreba pár sekúnd.

 

2. Rozprávajú počas filmu

Nie. Preto sa ho snažím pozerať sám a radšej zo záznamu lebo ak mi niekto príde do izby a vyruší na chvíľu tak si to pretočím naspäť.

 

3. Ach tie ponožky

Čo je s nimi? Konkretizujte.

 

4. Ako sa vyzná v neporiadku

Nijako, preto mám poriadok. Neznamená to však upratovanie ale že všetko je ako v sklade, má svoj sektor, svoju škatulu, svoje miesto.

 

5. Vždy slintajú po iných babách

To je prirodzené. Preto sme dve pohlavia.

 

6. Nikdy sa nepoučia

Ohľadne čoho?

 

7. Berú deťom hračky - Áno každý sa rád hrá, ale skôr by som to upravil že sa zapojí do hry. Ja si doteraz kupujem rôzne pištole na guličky a hrám sa s deťmi prestrelky.

 

8. Nepočúvajú čo majú a počúvajú čo nemajú

Presne tak. Na mňa sedí.

 

9. Milujú šport - Áno milujem ho a pohyb ceľkovo aj keď je to s mojim jedením nezlučiteľné ale ja športujem lebo ma to baví a nie pre zdravie či chudnutie. Asi ja jediný nosím na bežeckú dráhu cocacolu a pri cyklotúre sa stavím v každej cukrárni.

 

10. Robia si to sami - Sex alebo aspon podobný pocit potrebujeme. Aj psi to robievajú o stĺp a podobne. Keď nás ženy nechcú a na nevestince nemáme financie tak si to robíme sami.

 

Malú potrebu vykonávam po sediačky tak u mňa prkno hore nehrozí a okrem toho už máme druhú WC misu a ani na starej ani na novej to neostane hore. Zle je vypočítaný ten sklon a tak to samé padne.

 

 

Matematika nakupovania

Muž zaplatí 20€ za 10€ -ú vec, ktorý potrebuje.

Žena zaplatí 10€ za 20€ ú vec, ktorú nepotrebuje.

Ja som schopný obicyklovať celé mesto aby som zohnal tú najlacnejšiu pamäťovú kartu alebo USB kľúč... Ale možno je to aj tým že nízkopríjmový človek nemá na výber. Alebo to odbicyklujem z Galanty do Majcichova lebo je tam kebab oveľa lacnejší ako v meste.

 

PS: Este sa chcem spytat ze tu niekde v teme by mal byt obrazok taky labyrint kde je cervena trasa co beha po celej budove a modra co ide priamo, chcel by som ten obrazok vidiet ale neviem ho tu najst, nie vsetko mi mobil zobrazi a je tu cez 40 stran temy. V tapataku je to tak ze v prehlade tem mi zobrazi jeden obrazok z temy ale len taky nahlad takze malo by to tu niekde byt.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

PS: Este sa chcem spytat ze tu niekde v teme by mal byt obrazok taky labyrint kde je cervena trasa co beha po celej budove a modra co ide priamo, chcel by som ten obrazok vidiet ale neviem ho tu najst, nie vsetko mi mobil zobrazi a je tu cez 40 stran temy. V tapataku je to tak ze v prehlade tem mi zobrazi jeden obrazok z temy ale len taky nahlad takze malo by to tu niekde byt.

 

je tu v téme presne 20 strán ... je to napísané pod témou aj nad témou, dvojmo.

ten obrázok je na prvej strane: https://www.freespace.sk/tema/289-muži-a-ženy/?p=5120

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

V čom ste súťažili? Ako sa dá nevedieť prehrať? Veď ak prehral tak prehral. Ja som v športových disciplínach vždy vyhral nad ženami ale v spoločenských hrách (žolík, faraón, dáma, mlyn, človeče, vedomostné) tam častejšie prehrávam ako vyhrávam.

je úplne jedno, v čom kto súťažil ... patrí k povahovej črte mnohých ľudí, že nevedia prehrávať. ťažko znášajú akúkoľvek prehru, či muži, či ženy.

to, že si svojou mužskou telesnou konštrukciou porazil v športe ženy, nie je nič výnimočné.

 

Hneď si jedno zabila druhým... Ja nelúbim alkohol (ale pozor, ja v cukrárni miniem viac ako alkoholik v krčme) a predsa ma nechceš. A práve preto nie lebo vám nikto nestačí (viz. tie poschodia) takže to neni o alkohole ale o vašej nenažranosti.

 

zrejme má Klingonka inú skúsenosť ... je zrejme obklopená chlapmi, ktorí lúbia alkohol. takých je hodne. to, že ty ho nelúbiš, nič na veci nemení - ty výplatu prejedáš.

je síce pravda, že z alkoholu sa blbne, z prežierania nie, ale to nič neznamená.

 

tá tvoja poznámka o nenažranosti je hodne mimo, Tomáš.

spomeň si na svoje nároky a požiadavky na ženu tvojich snov - krásna, dokonalá, inteligentná, pracovitá, do koča aj do voza, dlhovlasá, bez najmenšej chybičky ...

alebo že by žena nemohla mať podobné nároky na muža?

ty nie si nenažraný? ha?

 

 

Veď ja mám podobné záujmy a predsa ma nechceš. Takže zase len výhovorka. Nepijem a aj si rozumieme a ajtak to nestačí...

 

samozrejme, že nestačí.

rovnako, ako to nestačí ani naopak. tie vzťahy a nejaká náklonnosť musia byť vzájomné, rozhodne k tomu "niekoho chcieť" nestačí to, že niekto nepije či nefajčí a že si s niekým rozumieme ... čo to vlastne medzi mužmi a ženami znamená "rozumieme si" ?

stačí to na spoločný život? iste, niekedy stačí, ale rozvodové súdy sú plné takých párov, ktoré si mysleli, že si rozumejú.

 

Zahovorila odpoveď... Otázka bola prečo nemohla axelova mama povedať hneď že chce 1. Či tam sú dva výplaty 2. Kedy prišli 3. Aké sumy ale ona sa opýta len či došli keď axel už pozatváral IB tak sa v zápätí opýta tie zvyšné dva... Takže naozaj nevedia čo chcú... Keby vedeli tak jej stačí že tie dve platy prišli alebo sa opýta všetko naraz...

 

táto téma je celá trošičku nadsadená, niečo s humorom, niečo s menšou dávkou humoru, a tak, ako sa ty brániš zovšeobecňovaniu, rovnako je to aj so ženami.

nejaké spoločné črty pohlavia tam stopercentne sú. o tom je táto téma.

ja by som sa na prvýkrát spýtala na všetko, napríklad. a čo teraz?  ako osobnosti sme menej či viac rozdielni. a to nehovorím o zlatokopkách a neverných ženách a podobných typoch, alkoholikoch, skrblíkoch, neverníkoch a gambleroch a machoch z radov mužov ... 

ako muži a ženy si nemáme čo vyčítať. alebo práveže máme : )

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Preco mi to namiesto niektorych obrazkov ukazuje taku cervenu stopku podobnu ako dopravna znacka s kruzikom a pod tym freespace.sk? Takze sa mi to nezobrazilo v prispevku tak mi to mozte opisat co obrazok vyjadroval? Z nahladu typujem ze cervena je trasa zeny ze ona ide obklukou a muz je modry co ide priamo. Nieco take?

 

Denisa sa ma pyta blbosti. Co mam robit?

 

Su nejake rozdiely medzi pohlaviami nielen fyziologicke ale aj povahove a rozumove. Skor tie vyjadrovacie veci ze zeny tak cudne povedia veci nelogicky, potom aj to s tym oblecenim ze maju vela topanok atd. Ale s tymi farbami nesuhlasim ja vidim vsetky odtiene. Ked som aj na auto hladal sprej tak som pozeral vela odtienov modrej. Ani s tym ze zeny su ukecane a muzi nie. Ved ja rozpravam tolko ze aj samotnym zenam to ide na nervy.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Mam poltopanky...nové kupujem, keď zo starých skoro trčí prst. Manželka ich má asi 8-10????, neviem, ale stale si nemá čo obuť. Takže napísala si to spravne, nikdy ich nie je dosť. :)

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tomáš sorry, ale keď napíšeš toto:

Ja si doteraz kupujem rôzne pištole na guličky a hrám sa s deťmi prestrelky.

tak tu už veľmi nie je o čom :doh:

Baba, ktorá by si ťa zavesila na krk, by musela mať IQ betónovej sochy a príčetnosť sfetovaného mloka :krava:

 

a ty sa ideš sťažovať že Klingónka a Doll by ťa nechceli? ty asi ešte furt nechápeš v akej si lige... však to je rovnaká situácia ako keby sa obtlstnutý futbalista z TJ Družstevník Adamovské Kochanovce sťažoval že ho nechcú zobrať do Slovana... :hufi:

inak povedané: si kompletný??? :confused:

  • Pridať bod 3
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Mam kamarata co sa citi bezpecnejsi ked  ma zbran. Na strelnicu doniesol tri - dvaja jeho kamarati vypalili za jeden a pol hodiny toho dost. Municia asi za sto eur.  Za celu vojnu som nevypalil tolko krat. A to som bol strazak co museli, ci ich velitelia davali na strelby. Co nesli do sluzby ,ci boli neschopni ti si ani nezastrielali.

 

Deti dostali plastovu zbran - na gulicky - nefunkcnu - ja neviem preco take hovadiny viem opravit. Opravil som ju - ine supi davala(deti si to ale nabit nevedeli, nemali silu na to, ono to celkom funkcne nebolo - pri nabijani si musel vediet ako na to ani zena ani deti by to nenabili). Opravoval som priklad jazycek na dverach - jazycek som opravil - ale zamok nefunguje.

 

Bola to dobra imitacia zbrane - bol som vzdy pri nich same si to nevedeli nabit,ani zena by im nepomohla - ale z 5 metrov na karty preco nie - nech trenuju.

 

Jaj debatujeme o Tomasovi? 

 

-----------

Pr. ten kamarat nebol navojne ani ten druhy - sa tomu nejako vyhli. On ze nech pride aj moj syn si zastrielat(malorazkova pistol). A som mu povedal ,ze on sa toho bude bat. Lebo ho poznam(a viem -mal som uz zbran v ruke),keby mal patnast rokov mozno.

 

----------

Ja som za zivot skusil 4 druhy pistoli - jednu na vojne CZ - potom tu malorazku - to je len na cvicenie, potom ten BB(slovensky) vyrobok - a este Brazilsky kolt. Ked uz o tom pisem.  Mne to raz stacilo.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nediskutujeme o Tomasovi. Nebudeme kazdu temu zasierat prispevkami o nom. Bavime sa o rozdieloch medzi muzmi a zenami. To s tymi pistolami je len odpoved na jeden z bodov kde stalo ze ,,beru detom hracky" k comu sa priznali viaceri... Tomas to len upravil ze neberie detom hracky ale rovno sa prida do hry.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

A ja som pisal o com? Diskusiu som si poctivo neprecital. S detmi sa hrat to je zdrave - ak ich nieco chces naucit - je to vynimocne. To myslim ako fakt.

 

podla mna medzi normalnym chlapom a normalnou zenou niesu rozdiely. Nik nema byt a nieje na vrchu v nicom, ale oni sa doplnaju ak su rozumni si rozumeju a im to klape.

 

Asi vacsina ludi to chape - a ta mensina nech to pochopi. pre ich dobro.

 

Rozdiely medzi chlapom a zenou? Iste su. Ale tie niesu na skodu. ba prave naopak - iny pohlad na vec, ale ved nemozeme byt vsetci rovnaki ako vrchnak od piva.

 

Priklad moja zena ci je rozdielna odo mna - je,

 

zeny treba milovat a nie chapat

 

Ja mam iny pristup inak sa na to pozeram - ci tomu nerozumiem - ja svoju zenu musim pochopit - rozumiet jej - ak sa mi to bude pacit sa do nej aj zamilujem.

 ma svoje problemy , svoj nazor , robi si veci podla seba - ale ked sa tyka nieco rodiny sa ma aspon opyta. A tak to bude kym sa nerozvedieme.  A to sa asi nestane - lebo ...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

A zvykne sa vam (zenatym/zadanym) stat ze zena zmeni uces a stale sa stavia pred muza ale nepovie preco a potom je urazena a muz nechape preco. Islo jej totiz o to ze chcela aby si muz vsimol ze zmenila uces a kedze si to nevsimol tak je urazena... Hovoria nepriamo a v naznakoch napriklad ze idu na vylet autom manzelia a zena povie niesi smadny? Muz povie nie. Zena sa spyta mas chut na kavu? Muz povie nie. Potom zena mlci a muz nechape preco. Zena chcela naznacit ze maju zastavit na kavu. Ale muzovi to treba priamo povedat. A este nad tym sa potom ondia ze aaach ti chlapi ak im to nepovieme priamo tak nechapu... Ale ved o to ide kazdy by mal hovorit priamu ,,nememu ani vlastna mat nerozumie" dla toho sa riadte.

 

Aj v inej teme niekto spomenul ze zeny lubia veci komplikovat. Jaj ze kamosky sa zvykli pytat ked zavolali ze co robis dnes vecer? Logicky by na to isla odpoved ze robim XY. Ale smeruje to tam ze ma chce zavolat von. Takze uz po novom odpovedam ,,to co teraz prave vymyslis alebo si uz vymyslela" lebo uz viem kam tym mieri. Kamos sa spyta ides dneska XY? Ale zena sa spyta ine a chce ine.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

clovek :)    nebud taky kruty,  ved preto kupujeme detom hracky aby sme si mohli naplnit sny co sa nepodarilo skor :).   A keby tomas povedal ze chodi rad na paintball ?  Tak by uz bol kompletny ?  V kazdom normalnom chlapovi je schovane dieta,  len sme sa ho naucili skryvat.   

 

A slimak,    ja som to nezvladol :) zenam nechapem.  Ak sa to tebe podarilo, tak klobuk dole.   Ale podla mna, pokial nemas telepaticke schopnosti a mensiu tajnu sluzbu k tomu, tak nemas sancu.

 

Ale aj ked im nemozem rozumiet, stale ich mozem milovat :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tomas, preto niektorym VYROKOM O CHLAPOCH nerozumies (prispevok 477), lebo vacsina z nich, ak nie vsetky, su vyroky zien, ktore s tymi muzmi ziju ;)

 

A prosim, necituj prispevky zpred 10tich rokov, ked niektori forumaci mali trt odzite, a v tej dobe to bol iba nazor, bez skusenosti, napr ja :zubiska:

Dakujem.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Sama vidim ze vnimam veci inak, ako pred rokom. Nie tak este pred 10timi.

Nikde nepisem ze mam dost skusenosti, kdeze. Ale ked cituje take stare veci, mohla by tomu predchadzat otazka ci to tak stale ten dotycny vnima.

Vtedy som mala 21rokov a podla mojho nazoru som bola este "dieta" uzivajuce si sladky studentsky zivot.

Urcite mi rozumies, vsakze, tak neryp :D

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

zeny treba milovat a nie chapat

pekné od teba :)

 

doll, pises ako by si uz davala rady nad hrobom :)  nikdy nebudes mat dost skusenosti,  ak budes mat pocit ze uz ano, tak to bude fakt zlee :)

v poslednom čase sa nejak veselo prejavuješ, donedávna som mala predstavu, že ty si veľmi preveľmi vážna osoba - ani som sa neodvážila s tebou dajako zasrandovať, a hľa, veď s tebou je celkom sranda!

 

 

Mam poltopanky...nové kupujem, keď zo starých skoro trčí prst. Manželka ich má asi 8-10????, neviem, ale stale si nemá čo obuť. Takže napísala si to spravne, nikdy ich nie je dosť. :)

no presne, topánok nikdy nie je dosť...napriek tomu, že nie som márnivá, som si včera kúpila dvojo pláteniek, nevedela som sa rozhodnúť, ktoré, a tak som si vzala oboje. A to som si šla pôvodne kúpiť letný klobúk.

Dúfam, že sa mi budú dobre nosiť, už dávno som také čosi nemala na nohách...

lenže aj Flinstone si podchvíľou kupuje tenisky, hoci ich má plnú prdel, a namiesto aby polorozpadnuté staré, alebo aj nepolorozpadnuté, ale ošúchané a škaredé vyhodil, tak to suší doma, že čo keby sme kúpili ten domček (rozume, barabiznu na spadnutie, ktorú by on budoval na sídlo) a potom by sa mi zišli pri prestavbe...a tak keď nie je doma, a podujmem sa na upratovanie skríň, tak mu občas nejakú starú rárohu vyhodím. Doteraz si ničoho nevšimol. :) aby si si nemyslel, že len jemu vyhadzujem, tak vo svojich pravidelne robím revíziu a pokaždé kopec ide do Betlehemu pre bezdomovcov a čo je nenositeľné, tak do smetiaka. .

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Kolkátky nohy má tvoj manžel? Ak náhodou 45 tak by som ich zobral ja. Keď sú neni úplne rozpadnuté tak by som bral. Aj vy ostatní ak máte dačo také ozvite sa.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nie, žiaľ, má menšiu nohu.. :neviem:  .škoda. Ani staré svetre ti nemôžem venovať, lebo pri tvojom apetíte podľa popisu budeš zodvakrát širší ako on. takže mi už ostáva len ten Betlehem (nositeľné) a smeťák (nenositeľné).

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

no skusim nieco k teme..napohlad je to vtipne, ale v skutocnosti vlastne smutne..smutne, ako si samy zeny skodia..

napisem vam skutocny pribeh o rozdielnom mysleni muzov a zien :zubiska:  pekne si posadajte a citajte s porozumenim

 

bolo to takto

 

iste zdruzenie, spolok, komora /nepodstatne/ si isla volit vedenie na najblizsie roky.

 

zial bol to  ciste zensky kolektiv a prebiehalo to takto -do vyboru sa volili 4 ludia..kandidovalo ich 8 - sedem zien a jeden muz :zubiska:

podotknem, ze ten muz mal zo vsetkych kandidatov najnizsie vzdelanie a najkratsiu prax

 

voliciek bolo cca 100 ..hned bolo pocut sepot..ta ved chlapa treba volit..jasne chlapa urcite..je tu sam..treba ho zvolit..a vrchol..ved aj v kurniku je jeden kohut vodca /ze by sa bolo nacim zamysliet aj nad schopnostami..ta naco?/

 

no na listok sa napisali 4 mena a bolo..a vysledky..chlap ziskal v cisto zenskom kolektive 96 hlasov :zubiska: kolko mali dalsi tri zeny nie je podstatne

 

takze vybor si zvolili a  este oni samy si mali zvolit predsedu...no ani nehadajte..jasne, ze chlapa.. :zubiska:

 

tak a teraz sa zamyslite, ako by dopadli volby ak by tam bolo 100 chlapov a jedna zena..bola by ich predsednickou???...smejete sa, vsak?

 

 

ked som sa spytala doma svojej osvietenej polovicky /on dokaze aj pri zene pozerat na to co ma v hlave, nielen v podprsenke/, ci by volil zenu..tak povedal, ze ak by bola najlepsia, tak by s tym problem nemal

moj menej osvieteny kamos /ktory od zien vyzaduje prirodzene obocie a oholene genitalie - nepytajte sa ako to viem :zubiska: /  sa len rozrehotal a povedal, ze najpravdepodobnejsie by ta zena nedostala ziadne hlasy a mohla by im tak maximalne kavu nosit

 

toz tak.. v ciste zenskom kolektive sa hore dostane aj ten najneschopnejsi chlap a v muzskom kolektive ani ta najlepsia zena nema sancu.. :yes_yes:

 

no a este pointa..ten chlap, co sa stal predsedom je teply ako africke slnko :zubiska: :smilieee:

  • Pridať bod 3
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no a este pointa..ten chlap, co sa stal predsedom je teply ako africke slnko :zubiska: :smilieee:

no a to je presne ten dovod, preco ho tie zeny volili...

to si nepochopila ???

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov