Skočiť na obsah

cizy

Odporúčané príspevky

ako si to tu citam, tak v podstate je fajn ked zadana zenska flirtuje, lebo obcas potrebuje mat pocit ze je stale ziadana, robi jej to dobre, ale ak chlap ide s kamosmi von, okuknu par bab uz je zle :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no tak urcite si veci spomenute vyssie nevycitaju ludia v partnerskom vztahu :)

 

to mi skor pridu reakcie od "tinedzeriek"

 

dost casto to pocuvam aj od kamaratiek vo vztahu, najma v pripadoch, ked ich ich muzi nastvu :lol: ale tiez to beriem s rezervou... ved v hneve clovek povie fakt vela blbosti :)

 

 

doll,

si veľmi mladá, riešiš zamilovanosť a strach o vzťah a z domu poznáš zrejme príjemný ustálený vzťah

 

čo všetko sú za istých okolností schopní ľudia v partnerskom vzťahu si vyčítať, keď sa láska zmení na nenávisť, všednosť, nezáujem či nudu, je ešte zrejme mimo teba ... čo je dobre, nech to tak aj zostane ... ale celkom určite to existuje

 

iste, tínedžerky a posttínedžerky majú radi veľké slová, možno neskôr vo vážnom vzťahu im bude ľúto, keď nimi ktosi počastuje ich

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nokia, ale tak to uz raz chodi, nie? :) tiez poznam vela pripadov, ked kamoska nieco spravila, nieco blbe, nieco mne, vsetci sme sa na tom museli smiat, ale ked som jej to iste ja vratila, tak beda beda, aka ze to drzost, co ze som si to dovolila? :) proste neriesit... ako mal to byt len priklad ;)

 

v kratkosti to poviem takto... je to blbost :lol: tiez sa mi nelubi, ked ma zena priatela a predsa flirtuje s inymi... istym sposobom tomu rozumiem, ale nemam to rada... a tiez nemam rada, ked ma chalan babu a kuka po ostatnych.... ale neda sa to zastavit. su to len take dalsie rozdiely medzi pohlaviami, ktore sa uz riesit nedaju ;) muzi chcu ocenit aj ine zeny, zeny zase na druhej strane chcu byt ocenene muzmi, preto si zaflirtuju, aj ked maju vztah, a preto aj chlapi sa radi kuknu ;) doll tu riesila fakt detail... ale ked si to rovno vyrozpravali, tak iba dobre ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja viem game, ja som reagovala na tie spominane vyrazy

myslim si ze vo vztahu kde je nejaka kriza, respektiva hadka, sa pouzivaju trochu ine slova..

neviem, bol to moj pohlad na vec

 

a sice som mlada, ale tiez som uz riesila nejake tie problemy, vieme rok dozadu..

 

 

btw, nok, ano, spravne chapes :lol:

vy chlapi to tak ci tak nepochopite... u nas je to o nieco inom, u vas o inom... teda aspon ja to tak vnimam...

btw, hovorim o zenach, pre ktore nie je flirt kazdodennou zalubou ... berieme na urovni "sem-tam"

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

doll z toho mi v podstate vyplyva ze zenske maju automaticky nizke sebavedomie, ked potrebuju si ho zvysovat flirtom a chlapi im ho nemozu "znizovat" tym ze by sa na ine pozreli....divne :lol:

 

aj chlapovi dviha ego, ked vidi ze o neho zenske maju zaujem a pritom nemusi ziadnu z toho riesit....len ho to proste tesi...ale zenska by mu hned za to oci vyskrabala, ale on aby to chapal :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja osobne nemám potrebu okukovať iné ženy, keď mám tú, ktorú ľúbim nadovšetko. :lol:

 

Neokukujem, neflirtujem, nepodvádzam, ... no asi som vadný, alebo čo... :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

doll nehadzem...ale toto potvrdi kazda zena co ma nadhlad, ze proste maju dvojaky meter na chlapov a seba :lol:

 

aljak to pride neskor, ze budes pozerat aj po inych...je to normalne...lubit mozes jednu, ale pozriet sa po inych je bezne...pretoze pozeranie sa nema nic spolocne s podvadzanim...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ALJAK

dalsi..

 

mi nevrav ze ked si na kupalisku a je tam mnoho zien tak sa na nejaku nepozries...len tak, bez nejakych vedlajsich umyslov..

 

pane boze, aky su odrazu vsetci svati...a za nejake to dlhsie zahladenie sa do oci uz idu upalovat ... hadzat do jedneho vreca s tymi, ktory podvadzaju, alebo su toho schopni...

 

aj ja lubim, nemam potrebu pozerat sa po cudzich muzoch a ani to nerobim.. ale ked sa stane tak urcite si nejdem buchat hlavu o stenu a hovorit si ze som velmi pochybila a mala by som sa o tom vazne porozpravat s partnerom...

 

ale vsak co sa divim... napisala to doll, takze to sa chape v trocha inej rovine

 

:lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

doll nehadzem...ale toto potvrdi kazda zena co ma nadhlad, ze proste maju dvojaky meter na chlapov a seba

no ale myslím že my chlapi máme taký istý meter ............. to zaleží od povahy skôr

 

Neokukujem, neflirtujem, nepodvádzam, ... no asi som vadný, alebo čo..

nie si vadný ale ako píše Nokia to príde lebo pozrieť sa za peknou babenkou nič neznamená

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

aj ja som si prvy polrok, tristvrte rok, vravela, ze nie, chranpanboh, nepozriem na nikoho ineho..ale to cloveka prejde, pretoze na jednom pohlade nie je nic zle... a takisto viem, ze aj moj priatel sa pozrie na dievcata, zeny, a zhodnoti, to iste robia aj baby,... mozno si to len nepriznaju :-))

pokial tie baby neocumuje hladnym uslintanym pohladom, nech sa kukne... a zhodnotenie nech robi pri kamaratoch, tak ako aj ja sa vyjadrim o tom a tom pri mojom babskom spolku, ... myslim si, ze by bolo zbytocne, vesat kazdy jeden pohlad venovany niekomu inemu, priatelovi/priatelke na nos, ked nejde o nic ine, iba o zhodnotenie zovnajsku :-)

 

dolezite je napriek vsetkemu vediet, ze ten jediny, ta jedina, je ten vas/ta vasa :)

 

ja som mojmu povedala, ze nemam nic proti ocumovaniu, ked to nerobi pri mne, a nech ma o tom neinformuje :lol:

ale o nom viem, ze on nie je z tych, co ked su akonahle sami, zacnu flirtovat s kazdou druhou :-)

 

ale doll, chapem ta, tie pocity co si sem pisala, tiez by som z toho nemala dvakrat dobry pocit...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

doll a nenapadlo ta, ze sa bojis, ze by priatel robil to iste co ty, len s rozdielom, ze by sa nemusel zastavit ako ty?:lol: casto sa bojime tych veci, ktore robime sami, akurat tie mame pevne vo svojich rukach

 

inak neviem, co je na tom zle, ked sa partner pozera po inych zenach, skus sa na to pozriet inak, pozera sa po inych, ale stale si pre neho ta, s ktorou je a ktoru ma rad, aj to o niecom vypoveda

chcela by si chlapa, ktory by videl iba teba? podla mna je istym sposobom pritazlive, ak tvoj chlap pritahuje aj ine zeny a zaroven vies, ze mu mozes verit, a opacne to iste

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nie, nezakazujem chlapovi aby sa nedival po inych zenach...ani mi to neprekaza, pokial po nich "necumi"

ved aj ja sa pozriem po fesi chlapovi..

 

tu islo o to, a stale ide o to, ze mal ist von s dvoma kamosmi, ktori sa rozisli s priatelkami, a narazala som na to, ze pravdepodobne sa budu pokusat nejaku dievcinu zbalit...atd...

 

ale neriesme... akcia sa zrusila, ja som hodila rec s mojim drahym, povedala som mu ze som to prehnala, a jednoducho ze som nedokazala v sebe potlacit ten blby pocit

 

ked ide von s chalanmi, niekam do podniku a podobne, to mi nevadi...to je take "typicke" ist na pivko... ale ist sa kupat vecer, do termalu, len chlapi.. neviem..

 

 

:lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

doll

Len velmi kratko. Prebehol som celu debatu, nechcem ti davat nejake rozumy a pisem len taky moj dojem podlozeny aj vlastnymi skusenostami.

Neviem, kolko ma ten tvoj fesak rokov, ale u mladych chalanov musis pocitat aj s istou nevyburenostou. Mam pod tym na mysli, ze ich jednoducho lakaju kamarati, ktori su volni, bez nejakych zavazkov. Laka ich ta sloboda. Mozno vies, ale medzi muzskymi alebo chlapcenskymi partiami je rozsireny vyraz "brzda". Skratka dotycny ma babu, ktora ho "obmedzuje", aby siel s partiou na pivo, ci na futbal, alebo pod... Toto je myslim, potrebne zobrat do uvahy. A pre dalsi vas vztah nema zmysel, aby si sa ho snazila nejak obmedzovat a brzdit ho, respektive privazovat si ho k sebe. Plati zakon akcie-reakcie. Cim viac ho budes brzdit, tym viac bude mat tendenciu od teba utekat. Tu skor pomoze presny opak, skor zaujat postoj, nieco v zmysle "ved nech si ide". Mozno hodit poznamku o nejakych inych frajerkach, ci snad, ze kym on je prec, ty zatial zavolas tomasovi, ci Jurajovi.... Ale velmi opatrne s tymi poznamkami. Pomozu ti otestovat jeho reakcie... Chce to trosku odstup a nebrat si to tak.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja mu praveze v nicom nebranim...toto bolo po roku nieco prve, co ma takto "vyhecovalo" :lol:

 

ale poucila som sa... budem sa k takymto veciam staviat uz inak :)

wysky, tuto "metodu" som uz niekde pocula, samozrejme ze velmi opatrnym stylom podavat tie poznamky :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

... vlastne tu potom ani ziadny problem nebol :) precitala som si celu tu cast aj par razy, a fakt som si vlastne vsimla, ze ked uz to vyzeralo, ze problem bol, prisla doll a vsetko zmiatla dol, a to sa mi az divne rymuje :lol: tu uz potom niet co riesit... zatial. blbe :)

 

a inak ten wyskyho pristup... tomu by som sa skor vyhybala. este si chlapec bude mysliet, ze priatelka blbne s kamosmi, a doda mu to dovod na to, aby si aj on dovolil zaflirtovat si s babenkami... v takychto veciach by sa parik mal okamzite dohodnut na istych veciach, a trebars ze do niektorych veci si jednoducho zasahovat nebudu...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Eien

Su to take vynimocne pripady, ked sa da jednoducho otestovat, ci tomu partnerovi za mne zalezi, alebo nie. Nesmie sa to ale prehanat, lebo to moze zacat hranicit s vydieranim.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ved to, clovek nikdy nevie, kedy to ta druha osoba zobere ako citove vydieranie... dost to zalezi na mentalite partnera a uz som sa castokrat ocitla v situacii, ked som si myslela, ze osobu velmi dobre poznam, a zrazu som zistila, ze predsa nie az tak dobre... preto hovorim, ze radse sa vyhybat... taky partnersky vztah moze byt nesmierne komplikovany....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

To očumovanie by som tak nebral. Je to možno jediná "erotika" ktorú si tí vaši partneri dovolia k "cudzím" babám. Možno by ste mali byť radi, že sa len dívajú. :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tentokrát pod drobnohľadom páni tvorstva :lol:

 

 

PREŠKOLOVACÍ KURZ PRE MUŽOV

 

 

Cieľ kurzu:

 

Školenie, ktoré by umožnilo mužom využívať tú časť mozgu, o ktorej

 

nemajú poňatia, že vôbec existuje.

 

 

Časť 1: Povinná

 

1. Naučiť sa žiť bez svojej mamičky (2000 hodín).

 

2. "Moja žena NIE JE moja matka" (350 hodín).

 

3. Pochopiť, že hokej či futbal nie je viac než šport, a že byť vyradený z

 

Majstrovstiev sveta nie je horšie ako úmrtie v rodine (500 hodín).

 

 

Časť 2: Život vo dvojici

 

1. Mať deti a nežiarliť (50 hodín).

 

2. Nehovoriť kraviny, keď manželka má na návšteve kamarátky (500 hodín).

 

3. Prekonať Syndróm vlastníctva diaľkového ovládania (550 hodín).

 

4. Nemočiť mimo misu (100 hodín). Praktické cvičenia na videu.

 

5. Pochopiť, že topánky nechodia nikdy samé do botníku (800

 

hodín).

 

6. Ako dôjsť ku košu so špinavým prádlom a nestratiť sa (500 hodín).

 

7. Ako prežiť chrípku bez agónie.

 

 

Časť 3: Voľný čas

 

1. Vyžehliť košeľu v dvoch etapách za menej než dve hodiny (praktické cvičenie).

 

2. Tráviť pivo, malinovku alebo akékoľvek iné nápoje bez grgania pri stole (praktické cvičenie).

 

 

 

Časť 4: Kurz varenia

 

Úroveň 1- začiatočníci: Elektrospotrebiče: ON= zapnuté, OFF= vypnuté

 

Úroveň 2- pokročilí: Moja prvá polievka zo sáčku bez pripálenia hrnca.

 

Praktické cvičenie: Priviesť vodu do varu pred vložením cestovín.

 

 

INTENZÍVNY KURZ

 

Pre zložitosť pochopenia tém budú mať kurzy maximálne 8 účastníkov.

 

 

Téma 1:

 

Z pračky až do skrine, ten záhadný proces.

 

 

Téma 2:

 

Nebezpečenstvo pri plnení zásobníkov na ľad a jeho prenosu do

 

mrazničky (ukážky s pomocou diapozitívov).

 

 

Téma 3:

 

Ja a elektrina: ekonomické výhody privolania opravára-odborníka i v prípade menšej závady.

 

 

Téma 4:

 

Variť a vyhadzovať smeti NEvyvoláva impotenciu alebo ochrnutie (praktické cvičenie v laboratóriu).

 

 

 

Téma 5:

 

Prečo nie je zločin darovať kvetiny i keď si sa už s ňou oženil.

 

 

Téma 6:

 

Toaletný papier sa nerodí vedľa toalety? (prednáška o spontánnom zrodení vecí).

 

 

Téma 7:

 

Ako zdvihnúť toaletnú dosku - krok za krokom (video konferencia z Harvardu).

 

 

Téma 8:

 

Nie je potreba trepať perinou po vypustení črevných plynov (cvičenie reflexov v pároch).

 

 

Téma 9:

 

Ak sa muž pri šoférovaní stratí, je možné opýtať sa na smer bez

 

nebezpečenstva, že by vyzeral ako impotent? (svedecké výpovede)

 

 

Téma 10:

 

Čistiace prostriedky: dávkovanie, spotreba, použitie.

 

 

Téma 11:

 

Pračka: tá veľká záhada v domácnosti.

 

 

Téma 12:

 

Základný rozdiel medzi košom na prádlo a podlahou (cvičenie hudobnou terapiou v laboratóriu)

 

 

Téma 13:

 

Muž na mieste spolujazdca: Je možné, aby nehovoril alebo nerobil prudké pohyby keď ona riadi alebo parkuje?

 

 

Téma 14:

 

Hrnček a tanier od raňajok: levitujú sami do drezu? (cvičenie s hosťujúcim Davidom Copperfieldom).

 

 

Téma 15:

 

Analýza anatomických, fyziologických alebo psychologických príčin, ktoré neumožňujú utrieť po sebe vaňu po kúpeli.

 

 

pre pánov a dámy, ktorí sa pousmejú :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

3. Pochopiť, že hokej či futbal nie je viac než šport, a že byť vyradený z

 

Majstrovstiev sveta nie je horšie ako úmrtie v rodine (500 hodín).

"Football isn't a matter of life or death. It's far more important than that."

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...

Nikdy nepochopím tú ženskú logiku. Volá mi matka aby som pozrel bráchovi na účet či mu prišli dve výplaty. Hovorím jej, OK, počkaj chvíľu, už som tam (preklikanie do IB trvá pár sekúnd). Ale ona nemá čas, že mám to pozrieť a prezvoniť jej. OK teda, zložím, pozriem na bráchov účet, dve výplaty tam má, v poriadku. Odhlasujem sa, prezvoním jej a venujem sa svojej robote. Za chvíľu mi zavolá, ja jej poviem, je to OK má tam dve výplaty (tým vec považujem za vybavenú). No a teraz nastupuje ženská logika: pýta sa ma kedy tie peniaze prišli a v akej sume. Takže to mi akože nemohla povedať hneď, že sa mám pozrieť na dátumy transakcií a sumu? Prečo vy ženské keď niečo chcete tak nepoviete hneď čo treba? Ach bože...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov