Skočiť na obsah

cizy

Odporúčané príspevky

Tusim mas vo svojom okoli dake chore zeny... alebo je chyba v tebe. Ja by som skor povedala, ze chlapi su ti co su radsej o problemoch ticho, ti co nepovedia co sa im nepaci.Stazujes sa ze sa to so zenou neda vybavit. Da sa, len nie pivom alebo pastou do brucha ale snad o nieco kulturnejsie a jednoduchsie- skus slova, ani vas nezjeme ani nezabijeme, ked poviete co si myslite.Nememu dietatu ani vlastna matka nerozumie.Ale vlastne tu riesime blbost, vsetko zavisi od jednotlivca a jasne ze nemozme hadzat vsetkych do jedneho vreca...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vo mne chybu som uz hladal a v tejto suvislosti som ju nenasiel. Alebo nasiel, lenze uz som to rozoberal s viacerymi a vraveli mi, ze sa zbytocne obvinujem. Ze vo mne to nie je. Takze chyba je V ZENACH! Slovom? Zena priatelsky mysli ked uvidimercedes na ktorom je kufrik plny penazi a chlapa s 25 cm naradim medzi nohami.... Nie hadie, ale skorpionie plemeno je to, had bez priciny neutoci, zena a skorpion ano.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

jaaaaj chorche ty si ale jelito

nazory presne jak horror ktory si mysli ze babu moze zbalit len na peniaze a velkeho vtaka a preto ziadnu nema lebo ani peniaze ani velkeho vtaka nema

 

snad si raz uvedomis ze tak isto ako su svine medzi chlapmi tak isto su svine medzi zenami

ale tak isto su medzi oboma pohlaviami aj rozumne stvorenia

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Jaaj, lenze som baby zbalil aj bez velkeho konta, velky vtak, no, co to je, som cely akysi velky a primerane k tomu mam vsetky casti tela, takze v tom to nebude.... Ale nejde o to zbalit. Ide o tom neobsierat sa, s prepacenim. Ja to zvladam, zeny nie....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nazory presne jak horror ktory si mysli ze babu moze zbalit len na peniaze a velkeho vtaka a preto ziadnu nema lebo ani

Mierne by som to upravil. Horror sa ľutuje vo všetkom nie iba pre tie dve veci ktoré si napísal.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nokia: To by som opravil na hlasku: Zeny nezvladaju nic, co je kultivovane a nedestruuje dusu muza. Dnes som sa o tom zasa presvedcil. Muz sa podrazov azda nedopusta.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

chorche

a co takto byt konkretny? tiez by som mohla generalizovat, ze v zivote som nestretla rovneho chlapa, lebo by som musela vychadzat zo vzorky mne znamej. A nedalo sa s nimi debatovat.

Ale inak, v pohode, beriem, ze zenske, s ktorymi sa ty stretavas, mozu byt vadne. Co takto moznost, ze si chronicky vyberas v zlej kategorii... ALEBO .... je mozne, ze doslo k tvrdeniu jedneho psychologa: v pripade, ze su VSETCI okolo teba nanic, tak chyba je v prijimaci.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Chorche... to ze mas komplex maleho vtaka vieme davno.... a laskavo nedavaj zeny do jedneho vreca, lebo keby to mali robit zeny podla teba, tak potom su vsetci muzi chodiace vymatene organy :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ajk: Nemusis tu spominat seba, ty maly vtak, nebudem nic komentovat, len to, ze vo vtaku problem nie je, aspon v mojom nie, v Tvojom?!

AD: Horror: On je placko a vsetko rozobrate rozobera minimalne 3x a ani vtedy mu nie je dost, to ja nie som, riesim veci jednoduchsie.

sumeru: Nie, naozaj si t nechci predstavit a nebudem to tu rozmazavat.... Skratka vzdy je nejake ALE!!! A to ALE!!! je asi ako dom rodiny Adamsovcov. Nad nim vzdy prsi. (Im to ale nevadi.) Mne to vadi! Mne vadia podrazy, odzuby, mne vadi nefer jednanie!

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Myslis ze ja som sa s podrazmi nestretol? Myslis ze este ziadnu zenu ziadny muz nepodrazil? naco generalizovat?.... Ty sa tvaris ako keby si ty bol jediny chudacik ktoremu by vsetci robili a chceli zle.... proste aj medzi muzmi aj medzi zenami su podrazaci... a nemusi to tak byt vzdy, treba sa vzit do danej situacie

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

AD: Horror: On je placko a vsetko rozobrate rozobera minimalne 3x a ani vtedy mu nie je dost, to ja nie som, riesim veci jednoduchsie.

No však aj ty tu rozoberáš veci už 10x rozobraté.

 

Čo sa týka tých podrazov, tak ako písal Ajk, nespoliehaj sa na to, že si jediný na svete. Keby som ich začal menovať tak by to bol celkom dlhý a zaujímavý zoznam.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nokia, sa nepredbiehaj :lol: To bolo moje riesenie

 

Chorche, preco by som to nemala chciet vediet? V podstate svojimi recami urazas aj mna, cize by som rada vediet, akym cinom som s mnohymi inymi oznacovana za - jemne povedane - pochybne kreatury. Obavam sa, ze cely ten tvoj narek sa potom hodi akurat do kategorie "z komara slona"... proste zvelicujes, nadnasas, prehanas, a to len preto, lebo si si asi nevedel v danej situacii racionalne poradit.

 

A zase len nejake to mudro: Vybuchy verbalnej agresivity a vulgarizmy znamenaju koniec racionalneho myslenia neschopnost rozumneho a praktickeho vyriesenia situacie. Nie je to nic ine, ako emocionalny prepad. A cim viac taky clovek mlati okolo seba, tym menej vazne ho ludia beru.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Co mam povedat? Zeny niekedy odzubavaju same od seba a to ma stve a este viac ma stve, ked nejaky, prepytujem, chrapun, najprv podrazi zenu a potom ona podraza aj muzov, ktori su normalni. Ale solopodrazy bez akejkolvek priciny, v tom sa zeny vyznaju majstrovsky, velmi smutne!

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dobre chorche, tak sme sa od teba dozvedeli že všetky ženy sú špiny, hovoriť o tom nechceš, tak by som uvítal keby si sa k tejto téme viac nevyjadroval. Raz to povedať stačí, netreba stále to isté omielať dookola.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

a este viac ma stve, ked nejaky, prepytujem, chrapun, najprv podrazi zenu a potom ona podraza aj muzov, ktori su normalni.

Nic v zlom chorche, ale ja mam taky pocit s mensou obmenou skor z teba. Akoby skor teba jedna zena podrazila a odvtedy mas pri kazdom dalsom zacinajucom sa vztahu strach, ze ta oklame aj tato... Jednoducho si si vsetky zeny zaskatulkoval ako sebecke bestie, ktore sa sustreduju len na to aby ta podviedli. Skus od toho kusok upustit a pri dalsej zene nemysli zasa hned na to ze aj tato ta chce len podrazit.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov