Skočiť na obsah

cizy

Odporúčané príspevky

nie je to tak... moji dvaja chlapi doma si povedia, na čo potrebujú šampón - bolo tak, že na lupiny, na každenné umývanie, proti padaniu vlasov...

ja ich kupujem, ale podľa ich požiadaviek :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Slimak to povedal najvystiznejsie. Proste pouzivam sampon, mydlo, kremy ake vyfasujem, dostanem ako darcek alebo v obchode ani nejdem do drogerie kde je siroka ponuka ale rovno v potravinach maju mozno 3 druhy, pozriem ktore je sampon a svac do kosika... ;-)

 

Jasne ze su aj chalani co su este horsi ako baby ked idu shoppingovat ale obecne si fakt zeny na vsetko potrpia. Napriklad ked si baba kupovala tie vlhcene utierky tak si to obzerala, privoniavala, citala si ake esencie atd. Ja som pozeral cenu obvykle tie vlastne znacky ako clever ci coop a svac do kosika vybavene...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

môj muž používa šampón, ktorý nájde v kúpeľni. samozrejme pre muža  https://www.nivea.cz/shop/%C5%A1ampon-pro-mu%C5%BEe-pure-clean-40058087615860081.html

                                                                                                                         https://www.nivea.sk/shop/sprchov%C3%BD-g%C3%A9l-pre-mu%C5%BEov-protect-and-care-90058002244590104.html

 

                  :)

on spokojný, ja spokojná

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

šampón...je to trochu iná vec, ale dám príhodu so zubnou pastou...

Flinstone si chcel umyť zuby a došla nám pasta, jasné že sme mali zásobz zubnej pasty, ale ja som mala ešte jednu načatú, čo som predtým mala na nejakej služobke, už sa nepamätám. Ale keďže som práve nemala okuliare na nose, a zle vidím, strčila som mu do ruky tubu veľmi podopbnú, a ten si to natlačil na kefku a vzápätí vyprskol Fuuuuj, čo sa svinstvo si mi to dala??? ja že šak pastu, ja som ju mala v ...XX..., tak čo sa mu nezdá? A dal si aj on okuliare na nos, a že pozri, čo si mi dala, ty si ma určite chcela otráviť. A naozaj to nebola pasta, ale nejaký krém v tube na mastenie detskej prdelky...už sa nepamätám aký.

radšej som ho odniesla z kúpeľne medzi lieky. A Flinstone toto ponúka všade, dke príde reč na zubnú pastu, akú chýrnu som mu podstrčila :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...

ešte sa vrátim k tomuto :)


 

a tesi ma, ze pozeras po babach..aj ked 40+ s prirodzene hnedymi vlasmi..

to, že mi nechutí / držím dobrovoľnú hladovku, predsa neznamená, že si nemôžem pozrieť jedálny lístok, keď ma na ňom niečo zaujme ;)

a tá spomínaná 40+ ma teda zaujala okamžite :thumbsup:

 

a minule som pozeral po tlupe stredoškoláčok, kým som čakal na chirurgii než mi vypárajú "výšivku" z čela :D v čakárni aj tak nebolo nič zaujímavého k videniu, tak som pozeral von oknom ... neviem či to boli budúce sestričky, boli oblečené tak trochu ako na stužkovú, ale dokázal som dosť presne identifikovať jednotlivé typy - ktorá je triedna manekýnka, ktorá je asi predsedníčka triedy, ktorá je alfa female, ktoré sú len štafáž ... akurát vtipkárku a jednotkárku mi trvalo dlhšie identifikovať, ale myslím že som odhadol aj tie B)

 

bol by som zabudol, tak doplním: aj sestrička, ktorá mi "párala" čelo, bola veľmi sympatická :thumbsup: nie klasická krásavica, ale taký /neviem presne čím/ zaujímavý typ  ;) tiež mohla mať tak, hm 40 asi nie, ale moc jej nechýbalo ... :)  

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 týždňami...

Muži  :) to sú také nenahraditeľné, krásne, milé stvorenia, neviem, a ani si nechcem bez nich život predstaviť, ale občas ma vedia tak vytočiť, že  by som ich aj takpovediac málinko priškrtila ..  :D  :smile3:  :anjelik:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

iba ty chceš mojkaciu panenku namiesto baby ... lenže ty nie si chlap, ale prerastené decko, takže je vlastne všecko v porádečku :P

takze by sa mal zamerat na opatrovatelky a bejbysitterky :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

citlivé dievčenské dušičky ešte aj dnes čítajú v dievčenských románoch, že sa tí dvaja nakoniec vezmú a odchádzajú do západu slnka a so slzičkami v očiach odkladajú knihu...

ba čo viac, podobné knihy sa dnes vydávajú na vagóny, spolu s vampírskymi a s fantasy...

 

skutočnosť je spolovice iná :)

 

post-3-0-29470900-1543004092.jpg

 

 

  • Pridať bod 2
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ohladom pekných žien... mám dovolené pozerať sa za peknými babami, ženami... ale "Nechytať!" :nono: . Škoda....

Čo sa týka šamponu, nemám rád hociaký, mám svoj z Lidla a keď sa minie, tak frflem. 

Raz som si nakydal čosi na hlavu, čo je súčasťou ženskej kozmetiky, nepenilo to, zato ja som penil, prečo je to na mieste šamponu.

 

Ženám sa zdá, že sme ako neandertálci, ale väčšinou nie sme nejak nároční, ženy vyberajú ,študujú zloženie a účinky napr. šampónu, u chlapa je to plastový obal, ktorého obsah sa dá na vlasy. Nevieme ani popísať, aký obrázok je na plastovom obale, ja by som si to kydol na hlavu, aj keby tam bol obrázok prasaťa. Ak by na miesto šampónu dala manželka lepidlo, na 99% si s ním umyjem vlasy. :happyroll:

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  :D

kým si nenatrie pleťovú masku namiesto krému na tvár, je to v pohode  :happyroll:

 

pripomenula si mi jednu situáciu od nás...mala som v poličke tubu čohosi. Flinstone sa pýtal, kde je zubná pasta, lebo jemu sa už minula (my používame každý inú), ale že nechce tú moju, tak som mu povedala, že nech si vezme z poličky, a on použil tú tubu. Bez toho, by sa presvedčil. A bola to nejaká mastička na detskú prdel proti zapareniu. Vraj to malo dosť hnusnú chuť. Potom mu už bola dobrá aj tá moja.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  :D aspoň  nenudíme sa s nimi, vedia nás  rozosmiať,  a majú aj zmysel pre humor, čo je veľmi vo vzťahu dôležité..  :)

 máme skúsenosť s krémom .. šli sme na ples, zabávame sa,  a po čase mi moja polovička vraví, že mu nejako sťahuje pokožku na tvári, prizriem sa lepšie a on naozaj  aj mierne červenie.

pýtam sa, čím si si natrel tvár? mastičkou, čo som našiel v kúpelni.  čítal si, čo na nej písalo? nie. 

tvár si šiel umyť a našťastie sťahovanie pokožky aj červenanie ustúpilo. doma mi ukázal krém, ktorým sa natrel.  konzistenciou sa síce podobal mastičke,  ale bola to moja maska, ktorú bolo  potrebné po 10-15 minutách umyť.   :smile3:  ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pozerám, že tí chlapi by na seba naplácali tuším ozaj čokoľvek...ale rýchloschnúce lepidlo si asi ešte nikto nenaplácal čo aj "len" na nohu, okrem deda môjho bývalého spolužiaka. Naplácal, zafačoval...a bolo vymalováno :) už sa nepamätám, čo s tým potom robili a ako sa toho dedko zbavil, ale dosť sme sa smiali na tom, ako to ten chalan líčil :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov