Jump to content

Dunajská Streda


tiborco

Recommended Posts

 • Replies 16
 • Created
 • Last Reply

Top Posters In This Topic

 • Tomáš

  5

 • tiborco

  3

 • Sniper

  2

 • yevgeniy

  2

Hahah :lol: ,nie...len som bol zvedavý,či tu nie sú ďalší...a nemusia byť len z DS,ale aj z okolia...možno sa časom nájdu nejakí ľudkovia z okolia :)

Link to comment
Share on other sites

 • 1 month later...

Nato že nás je tu z týchto regiónov dosť málo mali by sa Dunajskostredčania zlúčiť s Galantčanmi. Myslím nejaký spoločný projekt veď je medzi nami hore-dole 30km a nehovorím ešte o tom že sú obce čo susedia a jedna je Galantský okres a druhá Dunajskostredský. Ak ide o stretko neni problém zbehnúť do DS alebo vy do GA. A na fóre je logické že z miest do 20.000 obyv. nebude 100 ľudí. Preto ja som v mojej téme hneď zlúčil všetky susediace malomestá.

Link to comment
Share on other sites

 • 1 year later...

Ahoj,

 

Is there any kind of local forum for people living in Dunajska Streda?

 

I will travel to your region in the end of June. I need sprievodcovské služby :lol: and I wanted to place an advertisement in a local forum, but the only thing I found is this tread and the forum of fans of DAC Dunajska Streda.

 

Thanks a lot for any info (please feel free to reply in Slovak!)

 

Jevgenij

Link to comment
Share on other sites

Ahoj,

 

rozumieš aj slovensky? Na ľudí z toho okolia sa môžeš nakontaktovať aj tu, alebo skús centralnet fórum, tam píšu ľudia z Galanty a okolia čo je neďaleko Dunajskej Stredy.

Link to comment
Share on other sites

Ďakujem za odpoveď,

 

I did not understand at first, that this forum is for players :lol:

What are the most popular general or travel forums in Slovakia?

Maybe there are some regionálne sekcie there.

 

Sorry for such off-topic.

Link to comment
Share on other sites

Don't be mistaken, this is general discussion board, there is only one section for FreeSpace players, but it's not very important. If you travel to Dunajská Streda this is fine topic for you. And/or you can try to visit centralnet forum as I wrote above, there you can meet more people from that district :lol:

Link to comment
Share on other sites

He he he Translator mi preložil toto:

 

ale len vec ja som lial je táto chôdza a súd ventilátorov DAC Dunajska Stredy.

Celkom zábava tie anglické PC translatory skôr to má zábavný účel ako praktický. :lol:
Link to comment
Share on other sites

 • 2 years later...

Tak a ešte tu máš človeka z Trstíc. Tá obec je na hranici Dunajskostredského a Galantského okresu, len týpek nechodí na freespace ale na stretko by šiel aj on so mnou + nejaký chalani z Trstíc, Topolčianok, Jahodnej atď.

Link to comment
Share on other sites

 • 11 months later...
 • 3 years later...

Tak ale ja som už založil tému Galanta a okolie, nebolo by to lepšie sponiť a rozšíriť to na.nejaký žitný ostrov? Podunajská nížina je už nadregionálna vecička ale dať že južná časť trnavského kraja zase nini výstižné lebo toť Senec je len na skok a už je to iný kraj, susediaca Šaľa je už zase iný kraj... Tak ako by sme to pomenovali tento sektor??? Poraďte admini.

Link to comment
Share on other sites

Tomáš,

keď ty si taký kozmopolita ... doma v každom okolitom kraji a meste ... :)

založ pod daným krajom, kto chce, ten sa nájde ... potom to prípadne môžeme hodiť do nejakej tej kategórie , ale Šaľa ani Galanta Podunajská nížina nie sú ... uvidíme ... popremýšľame.

 

Link to comment
Share on other sites

Ale nemyslel som to tak že sa teraz máte do mňa navážať čo kam patrí ale zapichnite si kružidlo na mape do Galanty a spravte krúžok odpovedajúci 50-im km... Uvidíte že to bude zahŕňať tri kraje, časť žitného ostrova a takisto len časť trnavského kraja, lebo uznajte koľko majú spoločné napr. taký Šamorín a Senica??? Ani kultúrne, ani regionálne, ani prepojenie priame... Takže ako Trnavský kraj by som svoj región určite necharakterizoval...

 

Ale ináč zdravím DS aj Šamorín mám tam kamošov a odporúčam obec Lehnice je tam rybársky tematický podnik a môžete si tam dať rôzne špeciality. V DS je skvelé kúpalisko aj s veľkým parkoviskom. Jazdí tam aj pravideľne vlak regiojetu z Bratislavy a Komárna plus prilahlé obce pri trati kde môžete nastúpiť.

Link to comment
Share on other sites

ale Tomáš, kto sa do teba naváža, nevyšiluj.

 

pochopila som, ako to s tou témou myslíš, mám nejaký mozog, to preukázala dokonca minulý týždeň magnetická rezonancia, vážne : )

 

 

kľudne píš trebárs tu, aj o Galante aj o Šali a Senci, alebo - pod svojím krajom založ tému o Západoslovenskej nížine ... a tam píš všetko o okruhu, ktorý ťa zaujíma ... a bude vybavené.

 

 

 

že je to politické delenie hlúposť, vieme.

Link to comment
Share on other sites

Keby tu bolo dosť ľudí tak by bolo v pohode aj jedno 15 tisícové mesto... Ale v celoslovenskom meradle sme tak roztrúsení že keby sme dali hocijaké mesto do 20.000 obyv. tak byvsa prihlásili max. traja. Preto je buď lepšie dať celý región že southwest slovakia alebo mestá nad 50 tisíc ako Trenčín, Prešov tam by sa už 10-ti mohli nazbierať aj v rámci tohto fóra ;)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Additional information you can see at Privacy Policy