Skočiť na obsah

Anime


Linkman

Odporúčané príspevky

Ahojte pozeral som ako tak a nikde som nevidel tému o anime, či pozeráte tieto čínske kreslené oné .... čo ktorý titul práve pozeráte , aký máte názor na tieto filmy a tak....

 

Mna to tak chytilo poslednú dobu. Chodím v TN na animeplay do artkina metro v TN

 

momentalne som v priebehu tohto mesiaca pozrel anime The Melancholy of Haruhi Suzumiya a Midori Nu Hibi. :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Odpovedí 11
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • Linkman

    4

  • JohnnyXPN

    3

  • bad_guy

    2

  • Jovzin

    1

Top prispievatelia v tejto téme

Čínske? ha ha Japonské! Číňania majú Kung fu filmy a Jackieho Chana,

Japonci majú Ninjov a Samurajov :lol: a Anime.

 

Japoncov na teba.

 

Ja, že tu niečo v angličtine zoženiem. Ale ako vidím tak asi nie. :-( Tak neva. Ale tiež sa mi dosť anime

nepáči. Ale aniem: Posledná svätojánska muška, originálny názov neviem, je dielo na Oscara, aj keď

to je animovaná dráma.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

mne sa to veľmi páči, len k tomu nemám prístup... kedysi som to pozerávala na niektorom nemeckom programe...

škoda, že to u nás nedávajú....

:)

Si mala povedať ja toho tu mám až moc ale s engliš titulkami only ... :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

videl som par anime filmov a neviem ci to som mal prave take stastie , ale tie ktore som videl boli dost o nicom bud sa vrazdili anjeli alebo nejaka nadprirodzena moc ovladala ludi . Zatial som nevidel anime ktore by bolo stalo za to

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Si mala povedať ja toho tu mám až moc ale s engliš titulkami only ... :lol:

A English ništ? :-( :-( Amíci toho do angličtiny veľa odabujú v USA. Fakt nikto?

japonsky brrr :-)) :) Chcelo by to nejaké USA fórum na anime. Nikto nevie nejaké?

 

 

Skus si pozrieť Midori No Hibi - to je taká

romantika a komédia :)

Ranma 1/2 to je fakt haluz. Ako píše bad_guy tak to bolo...

Ale skrátka, Ranma sa začne premieňať na babu a to vždy v tej najnevhodnejšej chvíli.

Komediálno - erotické anime. Jeho frajerka občas žiarli, že má väčšie oné ako ona ;) ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

A English ništ? :-( :-( Amíci toho do angličtiny veľa odabujú v USA. Fakt nikto?

japonsky brrr :-)) :lol: Chcelo by to nejaké USA fórum na anime. Nikto nevie nejaké?

Načo us forum stačí vediet kde hladat fansubs :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

Hmm no anime za prve vyrabaju japonci a ne cinania :lol: a za druhe ja chodim na toto forum http://forums.animesuki.com/

Za tretie pred dvoma rokmi som do anime a mangy bol maniak ale teraz ma to uz preslo uz si mrknem iba obcas nejake to anime ked mam cas. Za stvrte mam anime v Japan dub s EN titulkami. Za piate vsade kde sa pozriem na forach o anime tak odsudzuju EN dub ze je to riadny sux a ze to totalne zkazi cely ten dojem.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

Možno áno. Ale japončina v anime je fakt hnus, skrátka anime japonsky nemám rád. Ak takto v skutočnosti Japonci hovoria, tak je to hrôza. :lol: :). Ale určite nie. Videl som aj nejaké Jpn. filmy, nie kreslené.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov