Keďže mám pomerne slabú grafiku, GeForce4 MX 440 64 MB, tak som chcel trochu experimentovať.
V BIOSE mám položku Graphic aperture size nastavenú na hodnotu 64 MB. Aký to bude mať vplyv na výkon systému kleby som ju nastavil na 128 MB? Môže to mať nejaký zlý vplyv na systém? Vygúglil som nejaké články, ale všetky sú staršieho dáta, takže mi príliš nepomohli. RAM mám 1 GB.
Otázka
Sniper
Keďže mám pomerne slabú grafiku, GeForce4 MX 440 64 MB, tak som chcel trochu experimentovať.
V BIOSE mám položku Graphic aperture size nastavenú na hodnotu 64 MB. Aký to bude mať vplyv na výkon systému kleby som ju nastavil na 128 MB? Môže to mať nejaký zlý vplyv na systém? Vygúglil som nejaké články, ale všetky sú staršieho dáta, takže mi príliš nepomohli. RAM mám 1 GB.
Top Posters For This Question
6
3
2
1
Najaktívnejšie dni
Jan 22
5
Jan 3
2
Apr 13
1
Jan 20
1
Top Posters For This Question
Sniper 6 príspevkov
Daekin 3 príspevky
spencerspencer 2 príspevky
Pistuch 1 príspevok
Najaktívnejšie dni
Jan 22 2008
5 príspevkov
Jan 3 2008
2 príspevky
Apr 13 2008
1 príspevok
Jan 20 2008
1 príspevok
13 odpovedí na túto otázku
Odporúčané príspevky
Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky
Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom
Vytvoriť konto
Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!
Zaregistrovať si nové kontoPrihlásiť sa
Máte už konto? Prihláste sa tu.
Prihlásiť sa teraz