Skočiť na obsah

Najhlúpejšia slovenská celebrita


Sniper

Odporúčané príspevky

Tak celebrita a Mojsejovci sú aké celebrity??? Alebo Drapaková je aká celebrita. Ale odbočil som ja som len chel napísať ze su to vysokoškolský vzdelaný ľudia a povedia takú hovadinu.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

podla slovenskych kriterii je celebrita aj pan kadernik Paviel Rochnyak..minule som prepinal tv a na uzasnej markize bol v nejakej novej relacii, tak som to nechal zapnute..no priznam sa vacsieho curaka som uz dlho nevidel..ten "clovek" sa ani neda oznacit ako najhlupejsia celebrita, lebo ostatni blbci by sa mohli urazit ze su v rovnakom vreci ako paviel :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

to nie je iba kadernik. :lol: to je Prihriaty kadernik. homosexualita teraz fici. kazdy, kto nie je homosexual, musi tak aspon vyzerat alebo sa aspon chvalit co najvyssim poctom homosexualnych znamych. a to sa netyka len celebrit.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

A máme tu víťaza stáva sa ním Paviel Rochnyak ........... nechápem prečo na 2 mieste skončila Barborka Rakovská a na 3 mieste Róbert Fico ..................... . Ja by som dal na 2 miesto Luciu Kollárovú a na 3 miesto Marianu Ďurianovú .

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

To už aj skončilo? Práve som chcel napísať, že Mojsejovci zrejme nebudú bodovať, keďže v poslednej dobe ich moc nevidieť, ale musím povedať, že meno Paviel Rochnyak mi absolútne nič nehovorí. Aspoň doteraz nie.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

A vzhladom na to ze Rochnyak je Ukrajinec, tak poradie sa posuva a Fico si tak zasluzene polepsi na striebornu poziciu :lol:

Aj ked v tejto kategorii mal urcite na zlato, no to je ale skoda ze ho neziskal ... tak o rok :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 5 mesiacmi...

Jožko GOLONKA ........ veľký hokejista,ktorý dvíhal milióny divákov zo sedadiel na svetových štadiónoch a pri TV ..... sa v posledných rokoch,či desaťročiach tak strapňuje,že keď hodnotil vystúpenie našich hokejistov na tohtoročných MS v ĽH (a myslím,že rozprával logicky,rozumne a spravodlivo),tak ho už nikto neberie vážne ...ani v obore,v ktorom bol jednička.

P.S.:Ševče,drž se svého kopyta.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pre mna je najhlupejsou celebritou (ak sa da nazvat celebritou) slecna Jana Minarikova (niekdajsia kolegyna Paviela Rochnyaka v jednej show, ci Tymosenkovej dvojnicka :lol: )

 

holt, tolko hluposti a naivnosti po kope sa len tak nevidi

 

:)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

mne ako neskutočne hlúpa slovenská "celebrita" príde šéfredaktorka ženského časopisu EMMA - Eva Blahútová

Obrázok

tie jej predhovory fakt stoja za to, divím sa ako môže byť vôbec šéfredaktorkou

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Jana Minarikova

holt, tolko hluposti a naivnosti po kope sa len tak nevidi

Ach! Ze hlupost! Tod naozaj slabe slovo pre nu :\ Tu dievcinu som pocula rozpravat len parkrat ale stacilo to. Utrpenie pre usi.

 

konkretne si neviem spomenut na ziadne mena tych hlupejsich celebrit, ale akosi si vsimam, ze mnohe tie moderatorky su take... chi chi, cha ha, proste usmevy a velke afekty a z ust im same hluposti idu. :\ mozno mam len nieco voci zenam... alebo by som mala viac pozerat telku :lol: a aj politici su taki - fico a slota, cista dvojka.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

A čo taká Lucia Kolárová :lol: . Ta mi príde tiež dosť strelená :)

ja som si to dodnes o nej tiež myslela, teda meno som nepoznala, ja ju poznám len z občasného náhodného zavadenia o teleráno. ale potom som dnes náhodou zavadila o jej životopis a zistila som, že má doktorát z filozofie, plynule ovláda angličtinu a nemčinu a občas prekladá z týchto jazykov knihy. potom som skoro skapala, keď som si spojila fotku a meno :)

 

inak tá jana mináriková je kto?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

minarikova je playmate :] nasa slovenska playmate! budme na nu hrdi, ano. blondinka, pekna tvaricka, umele poprsie a mozog nikde, popravde :] cihni nejaky ten clanok o nej na nete, teraz je dost slavna...

 

prave som si vyguglila luciu kollarovu. :lol: ...?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

decka, Janka Minarikova podla mna nie je hlupa, len je jednoducha (ano ja viem, to muzske posudzovanie zien podla vyzoru) :lol:

 

- a neviem kto do toho rebricka dal Fica, ten clovek sa prebojoval z hovna na premiera, vychcanost aj mudrost mu nechyba. druha vec je, akym sposobom to vyuziva, ale to sa v tejto sutazi nehodnoti.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

weirdo...videla som mnozstvo jednoduchych dievcat, ale zial, Minaricka sa na take zdaleka nechyta :lol:

srry, ale Minaricka je typ sprostych dievcat, nie jednoduchych...to je pre jednoduche urazka :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

po týchto chválach som si musela pozrieť kto preboha je Jana Mináriková ... už viem, teda neviem, nesledujem ju, ale minulý rok urobila dieru do sveta krásnou perličkou, mám pocit, že sme tu o tom aj písali ...

 

„Muž, ktorý jazdí MHD, nie je moja parketa. Ja nejazdím MHD. Určite by preto musel byť na mojej úrovni alebo vyššie,“ povedala v markizáckej relácii Prominenti.

zdroj

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ten redaktor si tam z nej usiera :lol: ale treba povedat, ze v spontannom rozhovore bezne vetna syntax byva trochu nekonzistentna u hocikoho.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov