Skočiť na obsah

Najhlúpejšia slovenská celebrita


Odporúčané príspevky

Zverejnené

Polaris nerýp, začal si to ty tvojou Studenkovou :)

:lol: No aspon vidis, jaka je to iritujuca osoba a aku skazu sem priniesla....Teraz si to musime vsetcia povysvetlovat, ze co a ako :)

Zverejnené

kde sa prejavili ako idioti ?

Myslim ze to ze sa aktivne zapajaju do kampane Smeru (alebo ako tomassi vravi Ružicky) je dostatocny prejav hluposti... :lol:

Zverejnené

No to že si robia cestu do vládnej strany neni až taký blbý nápad. No keď sa z nich stanú poslanci,... heh. Nechcem si ani predstaviť.

  • Pred 4 týždňami...
Zverejnené

a nemáme informácie ...

 

ako vlastne dopadla tá anketa o najhlúpejšiu slovenskú celebritu ? sledoval to niekto ?

čakám na výsledok a nič ... a to som nevedela, prečo nemôžem spávať - už je to jasné : neviem, kto je najhlúpejšia celebrita :lol:

tak kto ? :)

Zverejnené

ale boli info

 

hneď ako som zapol ICQ som to tam mal

kto iný to mohol vyhrať ako pár z Pereša

CLiCK

Zverejnené

skoda, cele komarno sme cakali ze vyhra baca.

Zverejnené

všetky "celebrity" majú zrejme svojich antifanúšikov, ináč by sa ich toľko nebolo dostalo do toho pozoruhodného zoznamu, aj takí, o ktorých som ani netušila, že sú, možno sme tak s tým viacerí :lol:

  • Pred 5 mesiacmi...
Zverejnené

Nikoho z "celebrít" nepoznám osobne, budem súdiť podľa prejavu v TV:

Dúfam, že nikoho neurazím (ani dotyčného, heh), ale podľa môjho úsudku je to jednodznačne Jozef Vajda. Pri rozprávaní stráca súvislosti, je absolútne nesčítaný a keď sa tak občas zahľadím do jeho nepríčetných očí, vždy si pomyslím: O čom by som sa tak s ním zhovárala? Necítim voči nemu žiadne antipatie, problémom je iba, že keď niečo povie, tak to za nič nestojí. Ja radšej ľudí ako historik Pavel Dvořák - má nádherný prejav a z jeho rozprávania sa fakt veľa dozviem. Taký istý pocit mám i z Aleny Heribanovej a jej divnej relácie o anjeloch, a to nespomínam Emmu Tekelyovú, ktorej keď sa Jan Kraus spýtal, o čom je jej kniha Byť ženou je úžasné (neviem, či je to presný názov), tak bohužiaľ nedokázala ani ceknúť. Okydávať mužov vie každý, horšie je to potom s argumentami... A hlavne pri Krausovi, ktorému to, musím uznať, celkom dobre páli. :lol:

 

jo a este by som pridal Evu Mazikovu .. tu by som nozom bodal a brokadou po nej strielal ..

:) Toto je takzvaný nový druh afektusa hrmotavého, ľudovo škrekoták vrešťavý. Okamžite a bez milosti prepínam.
Zverejnené

mne je veľmi nesympatická Oľga Záblacká, a pripadá mi aj dosť hlúpa. určite ale nie som objektívny a posudzujem ju len podľa niekoľkých vystúpení v rozhlase či televízii, ale keď bulvár, tak bulvár. :-)

pre mňa teda Oľga Záblacká, hlavne odkedy sprznila a pochovala moje obľúbené rádio Ragtime. :lol:

 

:) FÚÚÚÚ!! :)

Zverejnené

mne je veľmi nesympatická Oľga Záblacká, a pripadá mi aj dosť hlúpa.

Valcik, túto dobrú ženu prosím Ťa ani nespomínaj. :lol: Pamätám sa, že keď som dávnejšie videla jej reláciu, tak celý čas z nej vyrážalo len "Áaaaanoooo?", "No nehovooooor!", "To faaaaaaakt?" Však vieš, čo myslím... :) Keď odznelo desiate "Ááááánooooo...?", tak som ju vypla; to sa vážne nedalo...
Zverejnené

Záblacká je strašná

naši ešte keď bývali v Bratislave, robili v nejakom podniku, ona že tam chodievala ako puberťáčka, už si nespomínam prečo, ale mama vravela, že to bolo tak tupé a namyslené decko až strach :lol:

Zverejnené

.."Áaaaanoooo?", "No nehovooooor!", "To faaaaaaakt?"..

Však vieš, čo myslím... :lol:

viem. :-)

 

kurník, odľahlo mi že nielen ja to tak vidím, tiež okamžite prepínam TV či rádio, keď začujem jej kovový, neúprimný hlas a tieto jej citoslovcia. :-)

v rozhlase už vystupuje pomenej, našťastie. TV príliš nesledujem, tak tam nech si Oľga robí čo chce. :)

 

 

edit: nutrinka.. :)

Zverejnené

kurník, odľahlo mi že nielen ja to tak vidím, tiež okamžite prepínam TV či rádio, keď začujem jej kovový, neúprimný hlas a tieto jej citoslovcia. :-)

Ale toto nie je problém iba tety Záblackej, ale aj mnohých iných moderátorských celebrít. Občas si zvyknem zapnúť na Markíze Teleráno kvôli jednému ujovi policajtovi, ktorý celkom dobre vysvetľuje niektoré skratové situácie na cestách. Stáva sa mi, že ho nevystriehnem, a potom sa mi na obrazovku vrhajú dámy, čo moderujú Teleráno - a to sa už bohužiaľ vôbec nedá pozerať. Ženský moderátorský afekt, to je na mňa fakt veľa; nespomínam televízne noviny Markíza, kde sa nemenovaná moderátorka zbytočne zhlboka nadychuje (až to zasyčí) a vykrúca ústa, čo v konečnom dôsledku pôsobí veľmi rušivo a neprofesionálne. Eh, zase frflem, ale čo už so mnou... :lol:
Zverejnené

Rolinsová, Mojseyová, Misha, všetci zo Superstar a Miliónový tanec či čo to bolo na Jojke a všetky tie celebrity po plastickej operácií a tie ženy, čo majú cez 5O ale aj tak sa cítia mladé...

Zverejnené

arwiel nahodou Misha je ako jedna z mala slovenskych spevacok fajn :lol:

Zverejnené

no mne nie je po chuti... a už vôbec nie jej spev... rovnako ako Predná

Zverejnené

Dara R ako detská hvezda bola perfektná, aj tie Zvonky šťastia s Gottom boli úchvatné. Dala sa inou cestou a každému sa páči iné. Z môjho pohľadu bola lepšia za mlada, v detstve. Teraz na mňa pôsobí dosť afektovane, neuprímne. Má na viac, ako predvádza.

Zverejnené

no mne nie je po chuti... a už vôbec nie jej spev... rovnako ako Predná

takze logickym uzaverom z toho, ze sa mi na tebe nieco nepaci (tvar, spev, cokolvek .. ), bude, ze si hlupa?
Zverejnené

vsak preto su vsetky missky take mudre, ked su take krasne :lol: :)

Zverejnené

kopa z nich rozhodne blba nie je :lol:

 

inak sa mi sem ani nechcelo pisat, ale nad zvratenostou arwielinej logiky som sa pozastavit musel ..

  • Pred 1 mesiacom...
Zverejnené

no - celebrita - to je niekto nic moc co je moc medializovany?...skuste hodit na plac temu "osobnost"...potom sa zapojim...R:-)

  • Pred 1 mesiacom...
Zverejnené

U nás v robote pracuje dosť blbou a to aj na tých nejlepšich stoličkách.

Poviem perličku od 15.12.08 začina celozavodná dovolenka u nás ,a ten kto má málo dovolenky povedali že si to musí nadrobiť lebo že z novej dovolenky dávať nebudú a do mínusu v salde(v hodinách) tiež nemôžeme isť, a poditam zakázali chodiť na presčasy

Z tohto teda nechápem teda čo chceli týmto povedať. Kedy si to mamé akože nadrobiť.

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov