Skočiť na obsah
  • 0

Chybové hlášky počas inštalácie softwaru


Otázka

Zverejnené

nainstaloval som na cisto novy hdd novy win, a nejde mi nainstalovat Power DVD

 

vzdy vypise toto:

 

Obrázok

  • Odpovede 15
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top Posters For This Question

  • Sniper

    2

  • cizy

    2

  • RoSo

    2

  • Drow

    2

Top Posters For This Question

15 odpovedí na túto otázku

Odporúčané príspevky

  • 0
Zverejnené

aky win si nainstaloval?

 

inac v tej hlaske mas pekne napisane ze problem je so samotnym power DVD

  • 0
Zverejnené

win xp eng sp2

 

 

jj, len predtym to slo normalne a teraz ne doboha

  • 0
Zverejnené

Tak si myslim, ze najzavaznejsia informacia je asi:

 

...your PowerDVD version is outdated ...

 

stiahni si nieco novsie. Mimochodom, ja uz PowerDVD nepouzivam, staci mi Nero ShowTime, sucast balika.

  • 0
Zverejnené

Ja sudim ze instalacka, ktoru spustaj je len UPDATE, lebo pise "...system does not have PowerDVD installed".

  • 0
Zverejnené

ale ta podla tej hlasky cizy to fakt vyzera ze si stiahol iba nejaky patch a ne full instalacku na Power DVD.

  • 0
Zverejnené

Pri inštalácii Google earth mi to vypíše nejakú chybu 0=.................. .skúšal som rôzne verzie programu,stále to isté.Akékoľvek iné programy mi idú bez problémov.Neviete niekto,čím by to mohlo byť?

  • 0
Zverejnené

Nemám šajnu, mne Google Earth 5.0 bez problémov išiel nainštalovať a aj bez problémov fičí na rozdiel od verzie 4.0 čo boli galeje.

  • 0
Zverejnené

Hľadal som o tom niečo na žive.cz.Tiež sa tam niekto prihlásil s týmto problému a za týždeň žiadna odpoveď.

Keby som aspoň tušil ,ktorým smero mám začať hľadať.

  • 0
Zverejnené

neviem kam to mám dať, možno tomu bude dobre tu :

 

 

čo je počítaču, keď v poslednom čase pri každom štarte vyhodí modrú obrazovku a pilne pracuje siahodlho a má tam text :

 

windows is checking disk

for consystency

 

???

  • 0
Zverejnené

Asi tu bude najlepšie na príslušnej jednotke najskôr spustiť úplný scandisk vrátane povolenia opravy chýb.

  • 0
Zverejnené

Ak je tam Windows aspoň 2 roky nezaškodí zazálohovať dáta, naformátovať HDD a nainštalovať nanovo. Robota na hodinku a čerstvý systém pobeží oveľa lepšie ako niekoľkokrát skenovaný, defragmentovaný a opravovaný.

  • 0
Zverejnené

včera, po hodinu a pol trvajúcej aktualizácii win10, na finále vyhodilo hlášku:

 

Systému Windows sa nepodarilo dokončiť inštaláciu. Ak chcete nainštalovať systém Windows do tohto počítača, reštartujte inštaláciu.

po reštarte sa cyklus samozrejme opakuje, čiže nie je možné s tým hnúť :(

hľadal som na nete čo s tým, evidentne nie som sám komu sa to stalo, ale rady ktoré som našiel /F8 pri reštarte + posledná funkčná konfigurácia, a podobne/ sú k ničomu, lebo po reštarte PC zas vyhodí tú istú hlášku a nedostanem sa nikam.

skúšal som komp nabootovať aj z inštalačného USB, ale nech vyberiem akúkoľvek možnosť /štart v safe móde, štart s príkazovým riadkom, normálny štart ... čokoľvek/, tak komp jednoducho "stuhne", zostane svietiť len kontrolka napájania, a to je asi tak všetko...

 

má niekto nejaký nápad alebo radu, čo s tým?

  • 0
Zverejnené

asi ti nepomoze, co napisem, ale je pravdepodobne, ze Widlaci zmrsili nejako aktualizaciu, lebo kamarat sa stazoval, ze po niekolkohodintrvajucej aktualicii W10 mu znefunkcnilo zvukovku

takze soudruzi asi nekde udelali chybu (cimz netvrdim, ze tieto dva problemy s aktualizaciou spolu priamo suvisia)

  • 0
Zverejnené

ano, soudruzi v Redmondu někde udělali chybu, na mrkvosofťáckom fóre hlási také problémy viac užívateľov, niektorí aj problémy so zvukovkou, ako ten tvoj kamoš...

ja som medzitým krkolomne vydoloval dáta z widlí - ozajstní ITečkári by sa za hlavu chytali nad mojou metódou :D ale podstatné je, že som ich zachránil ... ešte musím nejakým spôsobom vyloviť záložky firefoxu z profilu. potom sformátujem windowsovú partíciu, a nainštalujem tam win7. s desinou som nateraz skončil. netvrdím že natrvalo, ale som ochotný ju používať až vtedy, keď prestanú užívateľov dostávať do situácií kedy sa windowsy seknú, a múdri radcovia na ich fóre dávajú genitálne rady typu nová inštalácia... ozaj nemienim preinštalovávať win po každej zmršenej aktualizácii. dokázal som prekusnúť, že win10 evidentne šmíruje užívateľov, aj to, že sa aktualizuje každú chvíľu, a ešte aj pri tých aktualizáciách ťahá také objemy dát, že sa mi taví plastový kryt na routeri, ale tento posledný majstarštyk ma fakt nasral ... mám aj lepšie veci na práci, ako sa babrať s PC.

zatiaľ fungujem na linuxe, a neviem či pri ňom nezostanem nafurt... win7 by som mal len na niektoré špecifické veci...

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov