Skočiť na obsah

Duchovia, záhady a strašidlá


game

Odporúčané príspevky

to je dobrá zásada :)

takže vlastne dvaja sú jasní - ani samotný dead nebude vyvolávať duchov, ani sa nebudeme hrať na vyvolávanie :lol:

 

kto ďalší ? :) ale vážne : dokázal by to tu niekto ? len tak z hecu ?

reč je o vyvolávaní duchov ... takej zdanlivo viktoriánskej kratochvíli s taboľkou ouija a vyklopkávaním a podobne ...

kto je tu tak prísne racionálny, že by si bez váhania k tomu sadol a vyvolával duchov ?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

vyvolavanie duchov ? hmmm

sluzi to podla mna na strasenie ludi , ktorych fascinuje zivot po smrti atd ...

 

videl som raz v telke ako "vyvolavali" ducha pomocou nejakeho pohara na papieri s abecedou. Fungovalo asi takto :

chytili sa vsetci toho pohara jednym prstom ( 5 ludi) a teraz sa zacal ten pohar stale sa pohybovat ku nejakemu pismenu az nakoniec mali z toho jedno slovo... lenze to slovo nedavalo ziadny zmysel , skusali to viac krat a nikdy im nevyslo nejake rozumne slovo , bolo to vysvetlene nasledovne : jeden z ucastnikov stale viac tlacil na pohar ako ostani ale otom ani nemusel vediet tym padom si vsetci mysleli ze kominukuju s duchom

 

podla mna velku rolu v na takych stretkach kde vyvolavaju duchom tusim sa volaju seansi hra strach

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nikde som netvrdila, že je to pravda :lol:

odhadujem na minimum deväť z desiatich tu postnutých videí či obrázkov, že sú fake ... ako zábava do tejto témy to poslúži celkom dobre.

 

 

bad,

to je klasické vysvetlenie :)

prípadne to niekto z účastníkov seansy robí účelovo, zabáva spoločnosť či zarába na dôverčivosti, ktovie, dôvodov môže byť tisíc.

tak či tak by som to nerada skúsila, nemám priveľkú dôveru v druhý svet ... asi tak, ako povedal lukas : čomu nerozumiem, do toho sa nepletiem, nech to vysvetlia odborníci :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

A ktoré sú skutočné?

Nemusia byť skutočné ale sú vierohodné, a dokonca ja by som mohol potvrdiť že takéto paranormálne javy sa bežne dejú. Ide konkrétne o tie ukážky kde sa hýbu veci v kuchyni alebo zatvárajú dvere. Niečo také sa deje(dialo) aj u nás (ale nebudem tu rozvádzať off topic tému s mojimi skúsenosťami - a ešte by ste si o mne pomysleli že čo :lol: ).

 

Inak ostatné videá sú snadno odhaliteľné, stačí si ich pozrieť trocha pod lupou a spomalene. Kvalita nie je bohviečo takže nič nie je 100%.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Niečo také sa deje(dialo) aj u nás (ale nebudem tu rozvádzať off topic tému s mojimi skúsenosťami - a ešte by ste si o mne pomysleli že čo :lol: ).

No však hovor, to patrí k téme :)
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Keď manželke zomrela babka v jej byte sa diali takéto paranormálne javy - resp. otváranie dverí, kredencov, posúvanie vecí a pod. Nevidel som to na vlastné oči hýbať, ale manželka vraj áno. Mne sa diali čudné veci keď mi zomrel otec v detstve ale nepripisoval som to k tomu, skôr k mojej fantázií (udialo sa to dávno a keď si na niečo konkrétne spomeniem a budete zvedaví môžem napísať). Čosi podobné som nedávno videl v jednom dokumente, tiež na Slovensku je veľa podobých nevysvetliteľných vecí. Je dokonca aj veľa odborníkov, na Slovensku je ich mnoho a nie sú to len nejakí šarlatáni ako si o nich možno myslíte. Ale celé toto je v modernej spoločnosti akosi skôr tabu, nikto tomu nevenuje pozornosť, až kým sa mu to nestane alebo nie je sám svedkom niečoho zvlášťneho.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

(udialo sa to dávno a keď si na niečo konkrétne spomeniem a budete zvedaví môžem napísať)

Som samé ucho.

Mne osobne sa nikdy nič takéto nestalo. Ale poznám ľudí čo majú podobné skúsenosti ako ty. Poznám rodinu, ktorej zomrel strarý otec pár týždňov pred Vianocami a počas večere v Štedrý večer sa stlmilo svetlo na lampách ktoré svietili v izbe kde jedli. Normálne začali opäť svietiť keď dojedli. Verí sa, že takýmto spôsobom sa s nimi rozlúčil.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ako v Anglicku - každá slušná dedina a každá stará rodina má svojho ducha :)

 

hm, bolo by to zaujímavé, pozrieť na hodinky, aha, bude deväť, už bude strašiť teta Klára ... hm

keď nad tým tak premýšľam, asi by to ani nebolo také zaujímavé :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

za desať minút sa to stihnúť nedá, ale keby prekryl tri videá kde to tretie bude len čisto snímanie okolia bez tiena tak sa to dá aj bez tieňa. Ak sa stým hráte deň dva tak môžete spraviť ďalšie efekty. Preto sa videám nedá moc veriť :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 mesiacmi...

V okolí priehrady pri obci Veľké Uherce, odtiaľ je nut, vraj straší duch

boli tam už aj policajti a aj kňaz a nevedia vysvetliť čo to je

 

buď ja cez víkend alebo skôr nut, ak príde dom, dáme bližšie info

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

V okolí priehrady pri obci Veľké Uherce, odtiaľ je nut, vraj straší duch

boli tam už aj policajti a aj kňaz a nevedia vysvetliť čo to je

to je teda kusá informácia ... prečo tam tí policajti boli ? a prečo kňaz ? strašiť môže všelijako ... hrozné toto :lol:

 

:)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov