Skočiť na obsah

Problémy vo vzťahu - nezhody a konflikty


Polaris

Odporúčané príspevky

Chcem si ulavit a popripade, ak mi vie niekto pomoct...tak vitam vase nazory. Aj negativne...proste va pohlad na vec, ze co by som mal spravit.

 

Vcera ma priatelka nahnevala. My sa vadime stale, ale ona este o tom ani poriadne nevie, lebo ju to akosik netrapi. Ale k veci:

 

Mali sme pauzu a pokusame sa spolu znova nazivat.....S tym, ze sa nepozerame na minulost, ale pozerame sa uz tak, aby sme si uz nic nevycitali a zacali odznova. Z mojej strany si myslim, ze sa snazim s nou za dobre vychadzat.

Lenze teraz spravila totok a chcem vasu radu:

 

Predvcerom mi povedala, ze budeme spolu a pozreme dajaky film a tak, proste mi dvaja a sak vies ako to chodi, zaroven sme mali temu o piercingu tiez, ze si ho chce dat do nosa ( preco to spominam, tak za chvilku sa docitas ), ale este nepovedala ze kedy to spravi.........no na to vcera dojde a povie mi tu novinu, ze si ide dat piercing do nosa uz hned....Som sa neksychtil nejak natesene, tak rekuze co uz......tak teda aspon chvilu budeme spolu....na to zisti potom, ze maju otvorene iba do siestej vecera a zaroven nikto nema s nou do toho studia ist......ja som samozrejme nechcel, lebo bol nejaky plan a ani sa o tom nezmienila...videla len to, ako pojde do toho studia.....ja som mal popritom aj veci do skoly co robit.....nakoniec sa teda urazila a odisla......rekuze ok...zavolam jej...vysvetlil znova, ze mam toho vela teraz a ze teda aj napriek tomu tam teda s nou zbehnem....tak som skolu nechal tak....isiel som a teda boli sme spolu.....Na to som jej vysvetlil, ze toto ma trapilo, co som ti vyssie popisal, ze aky vecer sme si chceli spravit......No lenze viem aka je sebecka a tvdohlava v tomto smere....ked nieco urgentne hned teraz nieco chce a musi to mat hned. OK, pokecali sme...a som jej to vsetko povedal. Horsie ale je, ze to neni vsetko.....potom odisla do jedneho podniku, kam isla este pred studiom ako sme sa trosicku chytili...a bola tam s kamosmi a kamoskou....popijala a teda odbehla potom so mnou do studia.......Ako sme potom sedeli spolu po studiu, tak sa tam vratila, lebo tam mala otvoreny ucet...rekuze ok....ja som bol zatial so svojou partiou a nechal som to tak. Ona ze sa ozve potom, ze co a ako a skusi za mnou potom dojst......Ozvala sa raz....a pokecali sme, ze aky je stav v podniku, ci sa tu da sediet a podobne......Rekuze nech sa mi ozve potom neskor......tiez sa ozvala a teda uz som jej povedal, ze ok...sedim a tak.........Este bolo malo hodin, ale uz som citil z nej, ze uz ma vypyte a vtedy sa s nou neda uz nic. Tak rekuze potom nech sa mi ozve, ked bude chciet dojst a teda boli sme na chvilku aspon spolu.........Potom sa uz neozvala.....ja som sa jej nakoniec ozval, ze teda ako......ona uz samozrejme bez zaujmu, lebo sak priatelia a alkohol......A to sme sa est dohodli, ze pojdem ju odprevadit aspon na autobus, lebo rano velmi skoro vstavala.....nakoniec tam ostala nadobro...bez zaujmu ma uz vidiet. Tak som jej povedal, ze nech sa mi teda aspon ozve, ze uz je doma a ze je v poriadku.....no a ani to nespravila.....Z toho celeho teraz usudzujem, ze som bol pekne vyuzity a rozmyslam, ze co jej napisat.

 

 

P.S.: Ak sa sem tento post nehodi, tak napisete, kam to mam dat.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Odpovedí 24
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • Aikaterine

    4

  • Sniper

    3

  • Jovzin

    3

  • tomassi

    3

Top prispievatelia v tejto téme

Ach jaj, zlate sladke pubertalne casy :lol: Milo sa spominalo pri precitani problemu.

Takze, 3x ste sa pohadali, ty si mal akoze skolu, ale napokon si sa na nu beztak vybodol - ak som spravne pochopila :) a siel si s nou na ten piercing, ona bola so svojou partiou, ty si bol so svojou, mala ti volat, ozvala si ti 2x (sa mi pacilo to odmlcanie, ze "ozvala sa raz...", a potom pises, ze sa ozvala zase, ked ste sa dohodli, aby sa ozvala, vsak?), a ked jej povies, aby zavolala, ked bude CHCIET prist, tak ta nastve, ze nevola - a pritom len plnila tvoje instrukcie...

No, chcem vediet, AKO ta vlastne vyuzila? Ide vlastne len o jedinu vec, nie? O to, ze si s nou siel do toho saloonu. Platil si za nu? Minul benzin v aute? Nedajboze si za nu zacaloval ten chlast?

Myslim, ze si sa proste nepoucil (kedze ste uz predtym boli spolu), chodis s babenou, ktora sa este hlada, o tebe nehovoriac.

Rada: 1) ked baba zacne hovorit o tom, ze "premysla o piercingu", tak si bud isty, ze premyslene to ma, len TEBA pripravuje na situaciu; 2) ked sa baba nastve, nemysli si, ze to vyriesis, nedajboze vyzehlis tak, ze napokon za nou dojdes a x-ty krat jej budes hovorit, PRECO si sa nasral (v takomto pripade je opakovanie matkou hluposti);

otazka: preco si s nou nesiel aj do toho podniku???? toto jedine som celkom nepochopila, aky vyznam ma, ked jeden je tam, druhy inde, a vytelefonuvavate si, ze si zavolate... som uz stara, to je iste, tak by som to rada pochopila :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

sumeru,

 

je tu len jeden problém ... polaris a jeho priateľka nie sú pubertiaci

 

a sú pekne nad dvadsať, a polaris sa podobnými zážitkami trápi už dosť dlho ...

neviem, nakoľko je tam ešte aká láska, či je to len flakovanie niečoho, čo bolo

my tu môžeme radiť, aj všetci, ale ten vzťah vidí a žije polaris, a keďže ten problém dal na fórum, zrejme to prerastá nejaké medze

neriešim, kto je vinný, kto je viac dieťa, ale riešenie je zrejme rozísť sa ... toto už nie je o láske, toto je trápenie, a trvá už dlho / prepáčte, ale niečo o tom viem /

polaris, rozrieš to v sebe ... za každú cenu si ju udržať a trápiť sa, aj jeden sa trápi, aj druhý, lepiť to odznova a stále, alebo sa trápiť bez nej / či netrápiť ... /

nech ti poradíme hocičo, spravíš aj tak podľa seba ...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dakujem za Vase odpovede...nad kazdou som sa zamyslel a poriesil v hlave...ale jedno je fakt pravda a to som vedel uz aj predtym...ze aj tak urobim po svojom. Aj som urobil a nakoniec to dopadlo tak, ze povysvetlovane...Povedal som jej, ze co a ako...a podla toho, ze ju poznam viem, ze ju to mrzelo.

Este pripominam...sme po pauze...Preto uz je to trosicku opatrne a kazducky problem, ktory v nas tkvie treba hned povedat...ci niekoho nieco skrie alebo tak, aby potom clovek naraz nevybuchol. Zatial to funguje.

Len este musi prist na lamanie chleba. Potom napisem, ze ako to pokracuje. Mozno napisem knihu.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 10 mesiacmi...

Hele to ked prilis tlacite na paku tak sa zlomi co... Cize ked prilis tlacite na dievca v niecom tak sa zlakne vsak??? Aspon sa mi nieco prave take stalo tlacil som trosku silnejsie ako som mal a prave som sa dozvedel, ze to dievca zacina mat pocit, ze sa jej uz tak nepacim :) ;)

Ach boze preco som ja len taky netrpezlivy vo veciach co sa tyka laska, vztah... Musim sa naucit trpezlivosti pretoze si takto odstrasim kazdu babu s ktorou si nieco zacnem... :lol: :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tak prečo s ním nechodíš ty,

keď si myslíš, že je to také ľahké :):lol::)

 

ale nie Aikaterine má pravdu

nemyslím si však, že táto rada ako x iných bude jouzinovi niečo platná

aspom podľa toho čo tu čítam,

on je taký typ, kt. sa musí najskôr popáliť a to hneď niekoľko-krát

možno potom pochopí, čo robí zle

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tomassi, prečo som čakala, že sa ozveš, a že niečo v tomto zmysle trepneš :lol:

 

hej hej, tiež už som tu čítala pár Jouzinových príspevkov...a je fakt, že sa popáli a hneď niekoľkokrát.. ja len nechápem prečo stále opakuje /evidentne/ tú istú chybu... :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

niekto si sto krat popali ruku v ohni a 101 krat ju tam pichne :)

no áno, ale..

jouzinovi nejak chýba pud sebazáchovy :lol:

 

 

 

myslíte, že bude nadšený, keď zistí, že ho tu rozoberáme? ;) :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja tu istu chybu neurobim pokial si ju uvedomim a pripustim si ze som ju urobil. takto som sa dostal tam kde som, zatial mam prefektny vztah, sice som uz sem tam pritlacil, ale dopadlo to dobre, zrejme sa mi podarilo vyciti co mozem a co nie, co je pre mna pokrok, lebo vycitit nieco nebola nikdy moja silna stranka.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Heh ludia vy ma mate uz precitaneho... Ale mate pravdu ja sa sanzim poucit z chyb ale nejako znova spravim bud tu istu alebo podobnu chybu...

Proste ja berem vsetko prilis vazne...

Mozno by ma trebalo prefackat len dufam, ze sa Tuya rozhodne spravne, kedze ma poprosila o trosku casu na rozhodnutie... Kurnik to viete pesimista spolu s netrpezlivostou to je zla kombinacia a este ako ceresna na dorte moje fanatazie vedia tiez hned zapracovat cize uz vidim ako chodi s inym atd... No proste som to ja complicated guy :lol: Co ma vobec netesi... Kedze holky nehladaju complicated guys...

Ale ta snazim snazim snazim sa so sebou nieco robit stale a stale mi to evidentne nevychadza podla predstav...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

jouzin je taký horrorovský typ

no istý rozdiel tu je

horror nepočúva rady a stále si robí po svojom

jouzin rady počúva a aj by sa nimi riadiť chcel, ale aj tak si robí po svojom

Nikto iný by to lepšie nevystihol :lol:
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

...Jouzin, zeny maju radi sebavedomych muzov, ktori vedia co maju robit (povedat) v tej ktorej chvili...bud hrdy a nedoliezaj, netlac - a hlavne bud v pohode i ked dana situacia nevyzera dobre...dufam, ze mas i ine zaujmy ako snahu udrzat nejaky vztah...niekedy je cas na to, inokedy je cas na ine...hlavu vzhuru. R

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

...ale ano lopata, iste vidis taketo priklady vo vlastnom okoli...moja mati sa takisto snazi "odliat" otca do nejakej formy, bojuje o nadvladu, ale kedze je to hrdy flegmatik, mati taha za kratsi koniec...kde sa pestuje vo vztahu ucta - boj kto z koho nema sancu...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

...Jouzin, zeny maju radi sebavedomych muzov, ktori vedia co maju robit (povedat) v tej ktorej chvili...bud hrdy a nedoliezaj, netlac - a hlavne bud v pohode i ked dana situacia nevyzera dobre...dufam, ze mas i ine zaujmy ako snahu udrzat nejaky vztah...niekedy je cas na to, inokedy je cas na ine...hlavu vzhuru. R

Dik ronja pekne povedane.... Ja sa sanzim byt sebavedomy ale no nie vzdy to ide kedze som skor emocionalny typ :lol: Takze u mna je to skor emocie a emociae a emocie vyhravaju obcas nad rozumom... :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 6 mesiacmi...

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov